Öff. Ne kadar sıkıntılı insanlar var. Gerçekten sıkıldım bu kişilik bozukluğu yaşayan tiplerden. Ayrıca önizlemede görünmüyor. Ayrıntılı olarak neyi açıklamış arkadaş? Toplumun delirdiğini mi açıklamış? @mrx (Engellemiş beni 😂)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Print My Job Anyway @type_writer

  Beni o kişi engellemedi. Ada vapuru paylaşımı yapan kişi engelledi.

  • Martin @martin

   Pardon ozaman. Düzeltiyorum.

  • Print My Job Anyway @type_writer

   @martin Şu engelleme olayına karşıyım ama. Küfür edenin, tehdit edenin, spam yapanın vb. engellenmesini anlıyorum. Ancak konuşma tarzını beğenmedim, beni övmedi, beni desteklemedi gibi sebeplerden engelleyen çok oluyor. Artık kullanmasam da Twitter'da da çok vardı.
   Ergenlikteki fikirlerimi düşünüyorum ve hayatımdaki beni desteklemeyen, bana karşı çıkan herkesi ve her kaynağı engelleseydim* hâlâ aynı saçma sapan fikirlere sahip olacağımı düşünüp gülüyorum.

  • Martin @martin

   @type_writer Ben sadece hakaret edenleri engelliyorum. Onlara yapacak bir şey yok. Sosyal medya gittikçe lokalize olmaya başladı. Artık sadece beğendiğimiz insanları ve onların fikirlerini görüyoruz. İnternetin cahili, içinde bulunduğumuz kültürün robotu haline geliyoruz. Bu karşıt görüşü engelleyen tipler işte bu dönemin cahil robotları.