#akış AKK yok kota yok teşekkürler #turknet 😀 Eşekten(ttnet) inip ata(turknet) bindik resmen 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aliexpress siparişim geldi ödemeyi onayladım ama fund processing yazıyor.İlk defa böyle bir şey oldu sebebi nedir? #akış #aliexpress #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@turknetdestek Bu numara size mi ait? 0850 288 60 20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

40 yıldır terörle mücadele etmiyoruz hala da etmiyoruz ! Kandil temizlenmediği,yılanın başı kopartılmadığı sürece daha çok bomba patlar maalesef !

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
 • Ahmet Can T. @act

  40 yıldır maalesef teröristle mücadele ediyoruz, terörizmle değil.

 • Agah BAGRIK @agah

  bir ülkenin sınırı namusudur, bizim sınırlar ise yol geçen hanıdır. daha söylenecek çok şey var ama ben en basitini söyleyeyim de en düşük profilli vatandaşımız bile anlayabilsin.

 • Fatih Kınık @fatihkinik

  aslında kandilin kordinatları yada yeri yolu yurdu belli olduğu halde şu natonun bilmem kaçıncı ordusu falan olduğumuz zırvasını da ekleyince oraya Türk bayrağını nedne dikemiyoruz doğrsu merak etmişimdir hep..

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Sizin ki bir yanılsıma sadece. Terör ile teröristle mücadele vermiyoruz Tüm Dünya devletleri ile savaşıyoruz. PKK arkasında hamilerine bakınız kim koruyor yetiştiriyor silah veriyor. Şöyle bir örnek vereyim konunun anlaşılması için Fransada sözde sorumlu üç kadın infaz edilmişti. Fransada caddeleri dolduran sepatizanlar vardı. Dikkat edin caddeleri dolduran. Bu insanlar nasıl oldu böyle sempatizan oldu? AB nin PKK sözde terör örgütü ilan etmesi ama davranışları farklı olmasının delilidir. Bunun gibi örnekler çok fazla.

#akış #TeknoYardım #aliexpress 31 ekim’de verdiğim sipariş kargo takibi olmasına rağmen hala piyasada yok.Sorguladığım zaman hala çin’de gözüküyor. Son hareket 2 aralıkta yurtdışına sevk edildi şeklinde.Sorum şu;Satıcı garantisinde 39 gün içinde teslim almazsanız tam para iadesi isteyebilirsiniz diyor.Diğer taraftan sürenin dolmasına çok var.Sipariş vereli 40 gün oldu open dispute açsam para iadesi alırmıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım Arkadaşlar sıkıntı nedir? Telefon ( samsung s3 ) açılırken samsung yazısında takılı kalıyordu.Stok rom yükleyeyim dedim hata verdi.Format atmaya da izin vermedi.Ne yapmak lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 18

#amazon #amazonde #akış amazon.de’den yeğenime bu koca oğlanı aldım 🙂 15 € promosyon sayesinde 27 €’ya aldık.Kargo 3 günde geldi.Kıçını kaşıyarak iş yapan YERLİ firmalara kapak olsun !

https://www.amazon.de/gp/product/B003297I1U/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

#akış Vatan bilgisayar’da sistem toplama ! Parmakla termal macun sürmek iyiymiş 😀 Kablo düzeni sıfır,ssd’yi sabitliyim derken vidayı yalama yapması vs. Bu kadar özensiz pata küte iş mi yapılır ? İzlerken içim gitti valla 🙂

Vatan Bilgisayar Mağazasında Toplama PC süreci 5000TL'lik PC (Müşterinin...

Arkadaşlar Çok Güzel çok zevkli bir çekim oldu. Bu sefer youtuber olduğumuzu bilmeden müşteri çekebilirmiyiz abi dedi bizde youtube koymak için izin istedik ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16