#KVKK #KVKKanunu #sahibinden Pc’de ne yaparsanız yapın bu uyarıyı veriyor.Zorla kabul etmenizi istiyor çakallar.Ama mobilde böyle bir şey yok ilginç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tablocu.com’u nasıl bilirsiniz güvenebilirmiyiz? 🙂 Alışveriş tecrübesi olan birisi var mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Israrla stoper oynatılan mehmet topalla,parkta yürüyen ardayla,ofsayta düşüp kendini yere atmaktan başka bir şey bilmeyen burakla 40’lık emreyle yan pas geri pasdan başka bir şey yok ! Bu takım bu kafayla 1 hafta maç oynasa gol mol atamaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Oytun @oytun

    Kurtarıcı olarak da leş Ozan alınıyor oyuna 😀 Al 3 oldu geçmiş olsun. Tek sevindiğim şey egosu dağları aşan geberik futbolcularla bu sonucun alınması oldu. Artık bunları milli takıma çağırmaya kimsenin yüreği yetmez. Bırakın gençler oynasın kazanırlar kaybederler ama en azından mücadele ederler.

#TeknoYardım #turknet Kuzenim türknete geçmek için çağrı merkezini aramış kendisine port olmadığı söylenmiş.Bu konuda yapılması gereken bir şey var mı yoksa türk telekom hazretlerinin keyfinimi beklememiz lazım? @turknetdestek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu pc ise bizimki ne? 😀 Kasaya bayıldım, tasarım ve turuncu siyah konsepti tam benlik 🙂

$5300 Threadripper Gaming PC | Montage Build

A montage build of a $5300 Gaming PC ft the 1950X. #JackTheRipper ►Check Out Lastpass: http://bit.ly/2faZYmP ►Other PC Builds: http://bit.ly/2qNZOdi ►MSI X39...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Videoları kes,birleştir,boyutunu düşür yapacağım tavsiye edeceğiniz program var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Soğuk ve sıcağın harika birleşimi 😀 https://www.youtube.com/watch?v=WZ4xl6W0HBg

BeğenFavori PaylaşYorum yap