Origin'deki oyunları Steam'e nasıl ekleriz?

Merhaba arkadaşlar, bu aralar sitede pek aktif olamıyorum kendimi unutturmamak için bir bilgilendirme yazısı yazayım dedim.
Bildiğiniz gibi Origin son 6-7 aydır bedava oyun dağıtıyor ve dağıttığı oyunlar genelde oynanabilir, hatta iyi oyunlar. Dolayısıyla kütüphaneye ekleyeyim dursun diye bir şey olmuyor. Ama Origin'le de muhatap olmak istemiyor insan. Tam ümidimi yitirdim derken Steam 'in aracı yetişiyor imdada. "Oyunlar>Steam Harici Bir Oyunu Kütüphaneme Ekle" diyerek oyunu kütüphanemize ekliyoruz bu kadar basit. Ama bir saniye, bir sorun var. Grid View(Tablo görünümü) 'ne tıklayınca oyunun kapak resmi yok, sadece 64x64 'lük bir ikon mevcut. Hemen oyunun kutucuğuna sağ tıklayıp "Özel resim ekle" diyoruz. Aaa? orijinalinden bi farkı yok gibi...E zaten orijinal 🙂
Not:Eklediğiniz resmin en boy oranı uygun değilse yanlar boş kalabilir. Yine de ben uğraşamam diyenler için en çok oynanan oyunların(Battlefield 3 ve Dead Space) ve şu an ki ücretsiz oyun olan Dragon Age:Origins 'in resimlerinı upload ettim.

!!! EMEĞE RESPECT !!!

#steam

Resimler:
Battlefield 3:http://www.mediafire.com/view/qqc13o052vwy194/battlefield-3-wallpaper-01-700x525.jpg
Dead Space: http://www.mediafire.com/view/jceu1hcfxdjhp77/2862860-dead_space_wallpaper_.jpg
Dragon Age: https://www.mediafire.com/?8n4emm8y6mv2wls

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler