erigma paylaştı.

Şu içerik çok hoşuma gidiyor.10 bölüm olmuş. 🙂 https://youtu.be/dC9fe5wilsk

#TakipEdilesiYoutubeKanalları #BizeYalanSöylediler #YoutubeKanalTavsiyesi

Bize Yalan Söylediler - Black Friday, Termik Santraller, Organ Nakli, Sakallı...

Haftanın yanlışlarını düzeltmek için yine görev başındayız. Black Friday meselesi başından beri çok tartışmalı bir konu. Bu tartışmalardan birine göre Black ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Döküm tava aynı işi görür mü ters çevirip pizza hamurunu üzerine koysam pişirsem nasıl olur ? Fakat adam o plakayı 1 saat fırında tuttu anca öyle ısındı döküm tava ondan dahada kalın pizza taşıda 30 dakika filan ısınması gerekiyormuş onu bilmiyordum. Fakat demir plakada yaptığı pizza gerçekten pizzaya benzedi.

Why Pizza Steels Beat Pizza Stones (Yes, They Do)

Georgia Tech Prof. Shannon Yee explains what I observed in my head-to-head tests. Thanks to HelloFresh for sponsoring this video! Get started with eight free...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2-3 saatlik telefon kullanımı sonrası gözüm kızarmaya başlıyor en düşük parlaklıkta kullanmama rağmen kullandığım ekran amoled normal mi böyle olması ? (Gece modunda bir şeyler okudum ve redditte amoled modunda popüler içeriklere baktım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gunluk aldiginiz iyot miktarina dikkat ediyor musunuz? Iyot disinda gunluk almamiz gereken bir gida var mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Bilgisayarın sesini mikrofon olarak tanıtmanın bir yolu var mı ? Creative ses kartlarında what u hear olarak ve realtek ses kartlarında da stereo mix olarak var fakat kullandığım ses kartı windows 10 için bu özelliği desteklemiyor driver desteği verilmediğinden nasıl yapabilirim ? (Kullandığım ses kartı creative SB0570)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu adam bana çok itici geliyor bende bir sorun filan mı var bu kadar insan beğenirken ben neden itici buluyorum ?

Tesla CyberTruck siparişi verdim! Etkinlik ve Araç Tasarım Analizi

Tesla'nın yeni duyurduğu CyberTruck kamyoneti gerek etkinlikte yaşananlar ve gerekse tasarımı nedeniyle çok tartışma yarattı. Ben de bunları Tesla tasarım st...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

https://www.instagram.com/orijinaloyuncukoltugu/

575 tlye oyuncu koltuğu satıyorlar kalitesini bilmiyorum fakat fiyatına göre güzel gözüküyor.(Sahibindende de get ilede satış yapıyorlar)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17

Bilgisayar yük altında değilken kulaklık cızırtı yapıyor bunun bir çözümü var mı ? yabancı kaynaklarda topraklama sorunu yazılmış. Bu arada 3 metrelik uzatma kablosu kullanıyorum fakat uzatma kablosu kullanmadan taktığımda da bu sorunu yaşıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15