Bunu iyi çikolata diye önermiştiniz yenmiyor çok kötü tadı.Yada bilmiyorum bunu yerken bir şey mi tüketmek gerekiyor bununla beraber ?

Lindt Excellence Dark %90 100 G - Migros

Lindt Excellence Dark %90, çikolatanın ustası Lindt’in yoğun kakaolu bitter çikolatasıdır.  Ağzınızı saran yumuşacık aroması ve damak tadınıza hitap eden unutulmaz lezze.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 24

Vegetable deki e yi okumuyorsak niye yazıyoruz ?

(Muhtemelen) Yanlış Telaffuz Ettiğiniz 10 İngilizce Kelime | Zor Telaffuz |...

Bu İngilizce telaffuz dersinde, sizlere bazı zor kelimelerin nasıl telaffuz edileceğini öğreteceğim. Bu kelimeler sıklıkla yanlış telaffuz ediliyor ve birçok...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Doğru düzgün haber alabileceğim bir site var mı ? Hangi siteye girsem ya taraflı ya haberi sündürüyor yada clickbait haberler yapıyor ben sadece ne olmuş ona 1-2 dakika ayırayım önemli bir şey varsa onun haberine girip detaylı okuyabileyim istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Salçanın içindekiler kısmına hiç bakmamıştım. 100 gram salçada 14 gram şeker var yani 1 kg de 140 gram şeker oda 35 küp şekere denk geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20

Üniversitede bir dersi vermek için o dersi bilmeniz gerekmiyor mu ? Bir eğitim görevlisi okuduğum üniversitede kendisinin dersi bilmediğini belirtip bizle öğreneceğini söylemişti ondan soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • 3dfx @3dfx

  Adamin is ahlakiyla alakali. Bilmiyorsa gerekirse evde 2 ay calisip kendisinin ögrenmesi gerekiyor.

 • Yiğit @yigit1

  Öğretim görevlisiyse; okulun sorunu. Yani okulun böyle saçmalıklara izin vermemesi gerekiyor. Eğer öğretim üyesi ise, durum daha vahim çünkü(Corel Draw'ın bölümünüzle alakalı olduğunu varsayaraktan ve o öğretim üyesinin lisansının ve doktorasının sizin bölüm olduğunu varsayaraktan ) bir öğretim üyesinin bütün lisans derslerini anlatacak olması beklenir daha doğrusu bildiğini varsayarız.

 • BobrekMafyasi @bobrekmafyasi

  Bizim İngilizce dersine ingilizce bilmeyen hoca giriyordu, İstatistik dersine istatistik bilmeyen adam 😀 😀

 • sawgent @sawgent

  Bölüm başkanının işi gibi duruyor. Zira böyle bir durumda en kötü ihtimal dışarıdan birisi getirtilip ders verdirilebilir. Bölüm başkanı "ya AliVeli hoca sen girip anlatıver birşeyler" dediğinde durum o hale geliyor. Aslında hemen her büyük üniversitenin farklı fakültelerinden temin edilebilecek birisi istenilen kişi.

Photoshop cc 2019 kurarken başında e: sürücüsünü seçmeme rağmen c: sürücüsüne kuruluyor bu sorunu çözmenin yolu var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buradan parfüm alan var mı ? Donanım haber de çok uzun süredir satış yapıyor bu kişi fakat hiç denemedim yorumlarda da genellikle beğenmişler parfümleri

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) » Sayfa 1 - 2497

SON GÜNCELLEME: 12 Ocak 2020 // Güncelleme Sebebi: Wond, Rock Eklendi Hafta içi Saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Cum
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

Psikolojik ilaçları kullanılmaması gerektiğini bir çok kişi söylüyor bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Bir arkadaşım cipralex kullanıyordu ona çevresinde intihara sebep oluyor vb bir çok sebep sunup bıraktırdılar(Ömür boyu kullanması için vermişti doktor) bende bir süre prozac kullanmıştım çevremden aldığım tepki kötüydü. bu konu üzerine yazılan bir makale var mı bildiğiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
 • Orcun @orcun

  Sonrasında yoksunluk çekiyorsan bağımlısı oluyorsan ki olursun o yüzden ya hiç kullanmayacan ya da kararında kullanım bırakacan. Ama o da zordur bende yıllarca kullandım ama bağımlılık yapıyordu. Hadi bir xanax içeyim vs hani o sakat. Ot oluyorsun zaten de işte o olayın sonu bağımlılık yani doz yetmiyor vs. vs. o pislikleri çekiyorsun. Ben kendime bu saçmalıkları yediremedim mesela bıraktım. Uyuşturucu da kullanıyordum gene bıraktım. Sigaram zaten yok ama arada alkol takılıyorum yani arada bira rakı viski vs. ama keyif için o kadar. Birtane öyle ilaç var çevremde kullanan çok var adını unuttum şimdi kendine oc yaptırtan bir ilaç odağın vs artıyormuş vs. vs. çok böyle lise çağında olsun üniversite öğrencisi olsun ailelerinin neler çektiğini süründüğünü biliyorum. İçip kendini kaybedip sapıtan çok var. Ve bırakamıyorlar yani bildiğin uyuşturucu olmuş.

 • Anıl K @anilk

  SSRI grubu ilaçların yan etkileri sıkıntılı. Kullanırken zaten yaşıyorsun ama araştırmalar gösteriyor ki bıraktıktan sonra da devam etme ihtimali yüksek. Doktor kontrolünde ve olabildiğince düşük dozda kullanılmalı diye düşünüyorum.

 • Rasko @rasko

  Ben de Lustral kullandım yıllar önce. Tam bir ota çevirdi beni, boşluğa bakıyor kimseyle konuşmuyordum. İlaç kullandığımı kimseye söylemedim ama herkes bendeki bu değişikliği fark etti. "Belki devam edince düzelir" diye kutuyu bitirene kadar kullandım ama değişen bir şey olmadı. Baktım ben, ben değilim, bir daha kullanmadım.

 • brcan @brcan

  Gerektiğinde tabi ki kullanılmalı.Psikiyatri doktoru vermeden elbette kullanılmaz.Ama birileri diyor diye de bırakılmaz.Bipolar, ağır depresif nöbet, anksiyete bozukluğu gibi durumlar ilaçsız atlatılamıyor malesef.Aksine ilaç kullanmama, yada etraf bırak dedi diye aniden kesmek insanı daha kötü yerlere götürebiliyor.