Orcun paylaştı.

Ülkemizde 2000TL altı telefon pazarında ciddi bir pay kapan Elephone, yakında PX Pro modelini satışa sunacağını açıkladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TsZayıflamaKulübü Bırakın bu işleri gençler. Sizin yalandan yaptığınız zayıflama kulubü vs tamamen boş işler. Zayıflayacaklarmışta vs. vs. evde oturun oturun yalandan birkaç bin adım atın vs. sonra da zayıflıyoruz bilmemne. Olmaz öyle şey hayvan gibi yürüyeceksiniz! ekmekmiş unlu şeylermiş şekermiş tuzmuş vs HİÇ YOK, yemeyeceksiniz. Anca haşlanmış çok azcık zeytinyağlı sebze yemeği o kadar. Onun harici anca kilonuzu korursunuz belki birazda ödem atarsınız o kadar. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 34
 • arandur @arandur

  92.000 adım mı? Pişikten bacaklarımı keserler herhalde 😀

 • KendiniGerçekleştirenKehanet @kgk

  Dostum yaklaşık bir aydır ekmek, şeker, baklava yemiyorum kola içmiyorum. Yorgun değilsem bantta yürüyorum yarım saat kadar. 6 km/sa hız ile o da. Epey terletiyor. 1 ayda tam 9 kilo verdim.

  Burada mesele şu. Ben pastaneye gider sadece kendim için yarım kilo baklava alır çıkardım. Onu da o gün bitirirdim. Sulu yemekleri ekmek olmadan yemezdim. Hem de ne ekmek. Bir ekmek biterdi. Her şeyin yanında kola içebilirdim. Çok fena sarıyor meret. Ama ona da tövbe ettin, yudum içirebilene aşk olsun. Hamur işi, abur cubur, şekerli hazır gıdalar, bunlara da tövbe ettim ağzıma dahi sürmem sürmeyecem. Beni kilolu yapan bunlardı. Tam gaz devam ediyorum. Yemek konusunu hallettim. Tamamen psikolojik bir durum bu. Ben şeker krizine girerdim. İlla tatlı yemek isterdim. Duramazdım. 1 aydır 1 gram şeker girmedi vücuduma. Bunlara ek olarak hareketi de biraz artırınca fizik kanunları devreye giriyor ve giren çıkandan az olduğu için vücut mecburen yağ yakıyor.

  • Orcun @orcun

   Ooov yarım kilo baklava ? her halde abartmıyorum ama son 5 yılda bile yarım kilo baklavayı yemedim. 😀 Ha agam diye baklavacı var baklavası güzel oradan sadece ayda yılda bir 10 liralık alıyordum ki kilosu 100 küsür liralarda geziyordu. 🙁 Onu da şu yüzden alıyorum şerbeti bol değil yerken adamın gırtlağını o dandik şeker yakar ya öyle yakmıyor. Ağızda böyle eriyor dağılıyor çıtır çıtır ama yumuşak mis gibi tereyağı tadı işte fıstığı hepsi geliyor. Hani yedikçe böyle zevkleniyordur o derece güzel ama benim hiç öyle oturayım işte evden geldim akşamları vs dur tatlı alayım yiyeyim olayım hiç olmadı.

   Kolayı bende çok içiyordum. Günde işte bir 2,5 luk biterdi. Geceleri pc başında takılırken vs vs iç babam iç. Böyle böyle işte 125 küsür kiloları gördüm. İlk zamanlar çok debelendim yemeği işte herşeyi kestim. Ama baktım ki yemeği kesmekle pek olmuyor bu iş 5 kilo 10 kilo versem hemen geri alıyordum. Hani irade çok önemli o yoksa mesela verirsin hop geri alırsın. Mühim olan irade yani verdin ve o kiloyu koruman lazım. Benim o aralarda birde tsh şu bu değerlerim farklı çıkınca dediler ki sende tiroit olabilir 20 yaşlarımın başındayım. İşte gittik hastanelere oralara buralara utlrasonlar falanlar filanlar açlık tokluk kan şeyleri vs. vs. vs. sonuç hashimato diye bir hastalık çıktı.

   Bu hastalıkta vücut tiroit'i sen kimsin kardeş diye reddediyor böylece işte bütün ruhsal şeyin psikolojin ve haliyle bedenin hiçbir zaman düzgün işleyemiyor. Çünkü beyin tiroit e aga sen bu hormon'u salgıla demiyor, seni tanımam diyip saldırıyor. İlaçlarını işte içiyorum her sabah aynı doz öyle kontrol altına alabildim. Ama işte sorun şu beden 20 sene o olaya hiç alışmamış ki ? garip garip sindirim sorunları yaşadım devamlı ruhsal dengem değişiyordu bir çok mutluyum bazen de çok kötüyüm. Kendime zarar verdim çok garip arkadaşlarla takıldım yaralandım şu bu uğraştım yani düzene uzun süre giremedim.

   Çok diyetisyenlere gittim tedavilere katıldım vs vs öğrendim ki bu diyetle falan kilo vermem imkansızmış. Dediler ki senin bünyem bu hastalık yüzünden de birleşince kilo veremezsin. Devletinden özeline kadar belki 20 den fazla doktora gittim bu arada bu işin uzmanları vs. vs. sağlam para harcadım. En son işte birtane özel hastanede yaşam koçu diyetisyen vs gibi takılan birisi bana resmen nasıl yaşamam gerektiğini işte gelip psikolojik desteğine kadar hergün konuşuyorduk vs. vs. bir şekilde ben düzene oturttum. Diyeti ise ben normalde sebze yemeyen birisiydim. Sebzeyi sevmiyordum yani sebzeyi arttırdım. İlk zamanlar çok acı çektim çok kötü geliyordu tatları alışmam yani çok uzun sürdü.

   Bir şekilde de hayatıma sporu soktum işimin yanında yani spor yapıyordum ama çok zorlanıyordum. Yok işte bazıları diyor ya spora vaktim yok yapamıyorum verimim düşüyor karı gibi naz niyaz yapıyorlar vs. ben sabah 5 de kalkıyordum. Gece de 10 11 de evdeydim. İşi de söyliyeyim de sanayide sürünüyorduk. Öyle burada yok verim merim diyorlar benim kaçkere tansiyon düştü de işyerinde bayıldım düştüm ayağıma orama burama neler düştü döküldü ohoooo, beyin kendini yani kapatıyordu. 5 de kalkıyordum 1 saat yürüyordum ama koşuyla karışık yürüyüş. Kışın birde o soğukta öyle bir terliyordum ki of of kuruyordum kronometreyi yallah yürüyüşe, daha bak işeyip sıçıp giyinip işe gidecem vs. 😀 kahvaltıda da ekmek yok 1 adet haşlanmış yumurta ve peynir çay o kadar. Öğlene kadar böyle takıldım öğlen de evden aldığım yemeği kenarda tırtıklıyordum. Annem sağolsun sebze yemeklerini iyi yapar öyle ben kabakla maydonozla pırasayla kerevizle takıldım aylarca. Akşam da eve yetişemiyordum birtane ev yemeği yapan yer bulmuştum kadına rica ediyordum böyle böyle yiyeceğim yemeği ekstra kadın tuzsuz ve yağsız yapıyordu.

   Öyle öyle işte uğraştım didindim çabaladım verdim. Ve vereli de baya oldu genelde 80 civarlarını geçmiyorum. Hala tamam biraz yemeği çeşitlendirsem de gene öyle aşırı yağlı aşırı tuzlu vs yemekler yok. Her öğün sebzeli yemekler yiyorum. İşte bugün mesela az kıymalı ıspanak var. Akşama onu yerim bitti gitti. Arada işte canım gideyim hamburger menü yiyeyim diyorum çekiyor insanın canı ama sonra tiksiniyorum buna ya vs derken evde yapıyorum. Hamburger ekmeğini kendim yapıyorum kıymasını köftesini gene ben yanına birde fırında kızarmış yağsız patatesle falan baya iyi oluyor. Dışardan anca işte döner yersem yiyorum onu da en son eveli ay galiba yedim o kadar. Hatta belki 3 ay olmuştur ? op da işte yılların dönercisi izmir kemeraltındaki petekte yemiştim. O da diyorlar pandemi de vs bozmuş ama bilmiyorum bayadır yemedim. 😀 Hani benim hayat ölene kadar böyle ilaçları ölene kadar içmek zorundayım vs. öyle geçecek. Ha ama salıp bırakırsam hemen 100 110 120 kilolara birkaç ay içinde ulaşırım.

  • Mert @merphous

   @orcun karı gibi naz yapıyor diye sallıyorsun da, dediğin gibi şeyler yaşayarak çalışmaya kalksam iki aya kovulurum. Sadece fiziksel olan bir iş için bir nebze mümkün. Ama bilgisayar başında oturup böyle sürdürebilen adam varsa nasıl yaptığını anlatsın ben de halimden memnun değilim çünkü 😅

  • Orcun @orcun

   @merphous Sadece sen değil ya çok naz yapan var. Aga 6 saat uyu ? 8 veya 10 saat uyumayıver ? olmuyor mu ? bahanen bu olmasın yani bende çok yıllarca pc başında çalıştım atomu mu parçalıyorsun ya da oturdun programcılık mı yapıyorsun ? e yemek yemiyon mu ? girip duş alıp işeyip sıçmıyon mu ? 😀 hani işin o kadar kritik birşey mi ? aylık 10 bin dolar mı maaşın var ne işin yani ? onlardan kısacaksın işte sporuan devam edecen. En basiti eliptik bisikletler var al evde onla 30 dk takıl ya yani kendine 30 dk ayıracak zamanında yok deme yani bizim dememizle olmaz bu işler sen isteseydin zaten yapardın. Olay tamamen kafada bitiyor. 😀

  • KendiniGerçekleştirenKehanet @kgk

   @orcun Hepsini okudum. Gerçekten 😀 Öncelikle geçmiş olsun. Bir çok insan var ve herkesin bir derdi var unutma. Seninki de bu olsun. Çaresi var sonuçta. Allah çaresiz dert vermesin. Ben 142 den 132 ye indim şuan. Geri almayacağım çünkü o eski yeme alışkanlıklarımı kestim attım. 1 ayda böyle olduysa 1 yıl sonraki halimi merak ediyorum eğer yaşarsam. Hayırlısıyla tabii. Artık bir kavun bile aşırı şekerli geliyor bana. Kondisyonum da arttı. Yarım saat kesmiyor artık. Bakalım neler olacak.

  • Orcun @orcun

   @kgk Hayırlısı tabi ya, yeter ki tedavisi mümkün bir hastalık olsun da öbür türlüsü çok kötü çünkü. 🙁 10 kilo seni baya rahatlatmıştır bu arada, mesela diyorlar ki bedenin her 1 kilo verdiğinde omurlara yaklaşık 10 kiloluk bir baskıyı azaltıyormuş. Keza dizlere de aynı şekildeymiş. Sonuçta bu bedenin de bir sınırı var yani uçlarda yaşamaya sürünmeye gerek yok. Kavunu ben çok severim ya, arada yiyorum ama az yani yanında beyaz peynirle çok güzel gidiyor. Bazen akşamları yiyorum ama kavununda sıkıntısı var felaket gaz yapıyor. 🙁 Sonra gece uyuyamıyorsun vs. şöyle güzel bal gibi kavun olursa mesela affetmem yerim. 😀

  • KendiniGerçekleştirenKehanet @kgk

   @orcun Çok haklısın vücudun sınırları konusunda. Sağ ayağım çok kötü ağrımaya başlamıştı. Topuk dikeni vs olabilir dedi ailedekiler. Meğer kilodanmış. Kilo verince ağrı gitti. 😀 Demek ki sınırdaymışım.

  • Orcun @orcun

   @kgk Aynen öyle bu bedende sonuçta makine güzel bakarsan sorunsuz işler, ha güzel bakmadın vs o zaman işte sorunlar bitmek bilmiyor. Bu arada senin boy kaçtı ? 130 140 falan diyorsun 2 metrelik adamsın o zaman ? 😀

 • huseyin/azuren @hegemen

  Öküz gibi yiyip yatıyorum.Ülkem Obez seviyor yani beni seviyor..Başka sorum yok yargıç bey.

 • cgdincer @cgdincer

  Arabanın içinde seyahat halinde bile adım sayıyor bu bileklikler.

Klavye ile oyun oynamak amma zor arkadaş ya, hani ben gamepad'e ölümüne alıştım mı nedir ? mafia'ı oynuyorum yani çile arkadaş. Tamam wasd ile karakteri aracı vs kontrol ediyoruz ama yok işte çömelmek için x'e bas, işte rakip sana vuracak tam o çember daralınca alt tuşuna bas, rakibe geri atak yapmak için q tuşuna bas, istersen eline silah bıçak sopa almak için de mouse tekerleğine bas. Yok abicim gamepadsiz oyun oynamak ölüm çile bülbülüm çile yani başka açıklaması var mı ? tamam mouse hassasiyeti keskinliği eyvallahta 10 dk 15 dk böyel oynayınca parmaklarım ağrıdı ki gamepad ile ben konsolda on saatlerce gömüyordum oyunlara hayatımda hiç parmağım vs ağrımadı. 😀 Tamam fps oyununda basit wasd space birde shift var o kadar yani çok detay şu bu yok. Ama böyle oyunlarda ölüm. Gamepad'i olmayanlara Allah sabır versin. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 27

https://teknoseyir.com/durum/1329001#comment-4723357

Vay arkadaş ya 13-14 küsür tane mesaj atmışım yardımcı olmaya çalışmışım, arka kapağı açıp pilden voltajı alıp ısıt yıka vs şu bu diyorum. Hiç kimse yardımcı olmamış oluyor. O zaman bundan sonra bana birşey sorana ücretli öneri vereceğim. Ben sana niye para kazandığım şeyleri salak gibi anlatayım ki ? bana ne ki senin malından telefonundan ? ama işte salağız demek. İyi oldu bu bundan sonra nabza göre şerbet o zaman. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 54

Bugünkü tarifimiz fırında patatesli domatlı köfte. Daha önceden yaptığım için yeni resim ekleyemedim eski 9t'den kalma resimlerdir. 😀 Basitçe malzemeleri vereceğim.
- Patates ( orta boy 3-4 tane )
- 4 tane domates
- 2 yemek kaşığı kadar terayağı
İsteğe göre içine ekstra bezelye biber vs olabilir veya ekstra baharat acı biber vs. vs.

Önce ilk iş patateslerimiz soyalım. Soyarken iz yeşillik vs olmayacak adam gibi soyun sarı olacak yeşillik varsa atın zaten o patatesi. 😀 Patateslerimizi soyduk güzelce dilimliyoruz yuvarlak olur elma dilim olur farketmez. Çok ölümüne kalın olmasın ki fırında pişsin. Kalın olursa kolay pişmez.
Patates ile işimiz bitince su dolu bir kaba alıp kenarı koyalım. Suyun içince o beklesin fazla nişastasını bir suya atsın.

Domates sosu için ben sade domates kullandım ama acı pul biber işte kırmızı toz biber vs de kullanabilirsiniz. Önce domatlarımızı soyuyoruz. Soyduktan sonra güzelce rendeliyoruz. Onu da ayrı bir kaba alıyoruz.

Sıra geldi köfteyi yapmaya;

Köftesi için gereken malzemeler
- Yarım kilo ya da daha az olabilir, dana kuzu karışık kıyma ölümüne yağlı değil ama genelde biraz yağlı olsun. ( köfte dana kuzu karışık kıymadan daha lezzetli oluyor 🙂 )
- Ortalama 3 dilim kurutulmuş ekmeğin içi
- 1 tatlı kaşığı karabiber, 1 tatlı kaşığı tuz, 1 tatlı kaşığı kimyon, pul biber pek sevmediğimden köfteye koymuyorum. Tercihinize göre koyabilirsiniz.
- 1 tane orta boy soğan

Önce kıymayı bir kaba alıyoruz. İçine önceden ufaladığımız ince kuru ekmek içini ıslatıp suyunu sıkıp kıymaya ekliyoruz. Daha sonrasında soğanı soyduk güzelce ince ince ve küp küp minnacık 2 3 mm boyutları geçmeyecek şekilde dilimliyoruz. Sakın öyle rondo vs soğanı atmayın suyu çok çıkar o suyu yüzünde de soğanın acısı köfteye geçer ama o geçmeyecek. O yüzden ufak ufak doğranacak. Baharatları tuzunu ekleyip başlıyoruz yoğurmaya, eldiven taklarsanız iyi olur çünkü kıyma kuzu yüzünden biraz yağlı olur yoğurdukça ellerinizde beyaz yağ gibi birikir yapış yapış olur temizlemekte zordur. 😀

Ortalama 10 dk kadar hızlıca yoğuralım. Böyle mıncıra mıncıra öyle çiğ köfte gibi önce yoğurmayalım. 10 dk geçti 5 dk dolaba atalım bir dinlensin. 5 dk doldu çıkartıp tekrar yoğuralım ama daha yavaş ve evire çevire bu sefer, gene bir 10 15 dk böyle yoğuruyoruz ama arada da kıymayı alıp top gibi yapıp yoğurduğunuz yere vurun, vura vura takılın biraz. Sonra zaten artık baharatı herşeyi bir bütün olacak. Böylece kıymayı ortalama 10 dk kadar dolapta bekletiyoruz.

Şimdi önce patateslerimizin suyunu düzelim. Suyunu süzdükten sonra bir sudan daha geçirelim süzelim. Fırın tepsimize domates sosumuzu ekleyelim. Üstüne ufak ufak köftelerimizi ve patateslerimizi dizelim. Ben üstüne biraz da haşlanmış bezelye koydum güzel oldu siz de ekleyebilirsiniz. En son tereyağını ufak ufak parça parça ekleyebilirsiniz.

Ortalama 160 170 derecelik fırında orta rafında 30 40 dk arası pişmeye bırakın. Ben biraz patates'i hafif yanmış sevdiğimden 40 dk'ı biraz geçirttim.

https://hizliresim.com/Nivxcp

https://hizliresim.com/46pgaU

Pişmiş hali de böyle, ben öyle acı biber işte kocaman kocaman soğan vs onları hayatta sevmem. Kimisi buna koca koca soğanları doğrayıp tepsiye diziyor kimisi kıymayı yaparken soğanları parmak kadar koyuyor köfteyi yerken ağzınıza soğan kıtır kıtır geliyor nefret ederim. Köfteyi yerken ağzına kıymanın tadı gelmesi lazım. Onu zaten o tadı için yiyorsun ki ? kocaman kocaman soğanlara acı biberlere vs o tadı öldürmeye baskılamaya gerek yok. O yüzden isotmuş işte pul bibermiş yok bilmemneymiş acıdan asıl tadı bastıran şeyleri sevmiyorum. Ha seveni var öyle de seviyorsa istediği gibi yapabilir. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 45

Hep diyordum özellikle çinden gelen bu airpods ve proların birebir çakmaları var. Hatta öyle ki kutusundan aksesuarına herşeyine kadar çakmalar. Aman yani çok dikkat edin derim. '' Aaaa indirime girmiş bakayım, tamda ihtiyacım vardı hemen alayım. '' SAKIN hele hele satıcısı farklıysa falan direkt eleyin derim.

13 Ekim’de Hepsiburada dan aldığımız AirPods SAHTE » Sayfa 1 - 4

İki gün önce Hepsiburada dan aldığımız 900.00 TL ye Apple AirPods 2 sahte!! iki gün önce forumdan bi çok arkadaş bu üründen alıp stoğu bitirmişti. Sa
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Forumlarda orada burada asus x470 veya b450 lere 5000 desteği vermeyecek diyorlardı ama firma yalanlamış bios güncellemesini ocak ayında verecekmiş.

ASUS Seemingly Drops Support for AMD Ryzen 5000 Series CPUs on X470...

Today there is some quite interesting information circulating the web regarding ASUS and its alleged decision. Going a few months back, AMD released a statement regarding the support for its upcoming...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler kakaolu bir kek yapmışım üff diyorum size, pamuk gibi oldu.

https://hizliresim.com/Q7ivEJ Birde borcamda yaptım azcık yağladım ve hiç yapışmadı.

https://hizliresim.com/yePH3k Kabarması efsane oldu. 35 dk falan sürdü pişmesi ama mis mis. 😀

https://hizliresim.com/SPhinC Yanına da yeni demledim çayı ooooh mis gibi gidiyor. İyice ev kadını gibi olduk ama ne yapalım. 😀 Evde birazda badem vardı onu da güzelce öğüttüm bu arada tadı da kokusu da değişti. Tarifi isteyenler varsa diye altta yazıyorum.

3 adet yumurta, 1 bardak toz şeker bunları güzelce kabın içinde şekeri eritene kadar çırpın. Üstüne 1 su bardağı süt ve yarım bardak sıvı yağ. Bunları güzelce karıştıralım çırpma teliyle iyi karışıyor. 3-5 dk çırpalım. Üstüne 2,5 su bardağı tepelemeden biraz az un ekleyelim. Ama yavaş yavaş ekliyoruz, birden ekleyip karıştırmayın az az ekleyin benim gibi eklerken de eleyip ekleyin.

1 paket vanilin, 1 paket hamur kabartma tozunu ilave edelim. İsteğe göre benim gibi kakao ilave edebilirsiniz ben ortalama 2 yemek kaşığı ilave ettim. Evde varsa ceviz işte badem fındık vs ezip hamura karıştırabilirsiniz. Önceden az yağlı tepsiye kalıba vs döküp 5 dk önceden ısıttığımız 150 derecelik fırına verelim. Fırının kapağını ilk 15 20 dk sakın açmayın açarsanız kabarmayabilir. Ortalama 30 35 dk sonra pişiyor. Piştiğini de şöyle anlarsınız iyice kabaracak biraz çatlayacak, içinin piştiğini anlamak içinse bir şiş olur işte kibrit çöpü olur batırın ve çekin. Eğer çektiğiniz şeyde sıvı vs ise artık kalır o zaman içi pişmemiştir. Ha ama çektiniz kupkuru sulu değil ıslanmamış o zaman pişmiştir.

İsterseniz bunun üstüne fırından çıkınca sıcak sıcak kakao sosu yapıp ekleyip browni gibi yapabilirsiniz. Veya kahve yaparsınız onu dökersiniz kahveli olur. Canınız nasıl isterse kuru meyve vardır içine karıştırın lap meyveli kek, evde şeftali elma vardır ufak ufak kesin hamura karıştırın hop taze meyveli kek. Tamamen hayalinize kalmış. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Biraz iyi haber vereyim. Gerçi daha netlik yok ama olsun gene de iyi haber. 😀 Bildiğiniz gibi telefonum kırıldı ne yapacam ne edecem diye akışta yazmıştım. Neyse dün turktelekom bayisine gideyim bunların akıllı ekran koruma paketi mi ne varmış, onu bir sorayım telefon daha yeni yani 3 aylık falan.

Neyse girdim konuştum ya dedim böyle böyle bu düştü kırıldı ekranı bu paketi sonradan alamıyor muyuz ? neyse eleman da tanıdıktı ben dedi bir bakayım vs e dedi sende bu koruma paketini telefonu alırken satmışız ilk 3 ay bedavaymış hatta. Bende tabi faturada o ürünün bedelini görmeyince şaşırdım. E dedim ödemedim ki 3 ay bedavaymış sonraki aylarda 15 küsür lira ödeyecekmişim.

Aaa çok iyi falan fistan derken verdikleri 0850 455 0 500 numarayı hemen aradım. Neyse belgeleri istediler sadece cihaz ile beraber işte siz dilekçeyi doldurun ne zaman düşürdünüz ? işte ne yapılmasını istiyorsunuz adresini telefonunuzu vs yazıp imzalayın biz size mng kargo kodu verecez o kod ile yollayın dediler. Eve geldim yazdım böyle böyle şu şu tarihte düştü ekranı kırıldı görüntü gelmiyor diye doldurdum sadece cihazı ve bu dilekçeyi kargoyla yolladım.

Bugün ellerine geçmiş bay yardım mı ne şirket bunlar da direkt üreticinin servisine yönlendiriyormuş. Ben önceden bunlar kendileri tamir edecekler falan sandım ama direkt firmaya gidiyormuş ücretli tamir yaptırıyorlarmış garantisi falanda bozulmuyormuş. Ha tabi denilen şey bu telefonu daha kötü hale mi getirip yollarlar ? bilmiyorum. E zaten o kadar da bilenler bilir maddi durumum yoktu ekranı alamıyordum. Maaşta da belki derken e maaş'a da daha 15 gün vardı. Bakalım böyle şansımızı deneyelim. 🙂

Akıllı Ekran Koruma > Cihazlar > Türk Telekom

Türk Telekom cihaz kampanyalarından yararlanıp avantajlı fiyatlarla tablet sahibi olun! / Avantajlı fiyatlarla tablet sahibi olma fırsatı Türk Telekom'da!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13