Orcun paylaştı.

Xiaomi Mi Band 4, şimdiden TeknoSeyir semalarında gezmeye başladı. Çok yakında videosunun geleceğine inanıyorum. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 53

#satılık #ps4 #oyun Metro EXODUS, TR PSN Çift hak olarak 130 tl'e satıyorum.

İletişim : orcun89@outlook.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eh be #sony ya, hala daha o dandik mh750 denilen kulaklığı kutuya koymaktan bıkmadın mı ? evde arasam kesin Z1'den kalma mh750 var yani öyle eskidir. Ha birde işin garipliği 3.5 mm çevirici vermiş + kulaklık ya bari kulaklığı type-c ver ? yani bu nasıl yenilenme süreci ? 950 dolar mı 1000 dolar mı ? öyle bir paraya satılıyor xperia 1 yazık.

UNBOXING SONY XPERIA 1!

CAKEP BENER!!! Cara pakai ShopBack : 1. Klik special link http://bit.ly/Gadgetin Nanti kamu akan diarahkan ke halaman promo ShopBack 2. Pilih merchant e-comm...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apaçilik yaparsan arkadaş sonu bu yani, öyle '' gazı deli gibi açarım, önü kaldırırım kızlara hava yaparım, bizde ortam böyle ooouv yeah '' kafana o motor böyle geçer. 🙂

Gaza Gelen Motorcunun Sonu - Video

Gaza mı yoksa nazara mı geldiği size kalmış motorcu arkadaşın sonunu izleyeceğiz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Takım tamamdır. Ufak bir servete mal oldu ama olsun 😀 Artık ölene kadar #knipex leri kullanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 33

Bugün tamire bir arkadaşımın tanıdığı bana #hp notebook bıraktı. Cihazın bana geliş hikayesi '' açıyoruz 2 3 dk içinde öylece kitleniyor ''

Soruyorum; sıvı temaslı mı ? üstüne çay kahve vs döküldü mü ? nerede kullanıldı ? Gelen cevaplar hiçbir şekilde üzerine bir şey dökülmedi, evde salonda kullandık vs hatta tv bağlayıp film vs izlenmiş.

Açıyorum bakıyorum, sıvı temasının kralı var. Buyurun TS ahalisi de baksın, gpu destek için arka metalinde küf var. Sürücü kısmında sıvı teması yüzünden oksitli alanlar var. Klavyenin flex kablosunun girdiği yerde oksitlenme var. Hdmi girişi ve usb üzerinde küflenmeler başlamış.

+ benden önce de kurcalanmış heryeri kasanın tornavida ile zorlandığı için ezikler var vs. ben elemana anlatıyorum bana diyor ki '' sendeyken olmuş olmasın ? '' buyurun TS ahalisi bakın bunlar 2-3 saatte olabilecek şeyler mi ? #tamirtadilat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 40

Ablaya bak ya kendi kadar pizzayı afiyetle yedi.

81cm (32 inç) ile Asya'da Muhtemelen BÜYÜK PİZZA [Beijin IN] 【MUKBANG】...

【MUKBANG】 Crispy & Juicy!!! Whole Roasted Turkey [10 Servings] 5Kg [IN Beijing] W HOTEL [Click CC] https://youtu.be/nVn68jn8qhc 【MUKBANG】 50 CrayFish & 300 S...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Aylardır #whatsapp özelinde sorunlar yaşıyorum. Daha doğrusu xz1'i sattığımdan beri yaşıyorum. Bir süre #J4+ kullandım, ucuz telefon vs. sıkıntı şöyle, telefon diyelim uyku modunda, veya kilit ekranı vs. whatsapp üzerinde gelen hiçbir mesaj işte çağrı vs telefonda hareket yok, güç tasarrufu modunda değil wifi'a devamlı bağlı veya bağlı olmasa bile mobil veri hep açık.

Mobilde de böyle wifi'a bağlıyken de böyle, bütün bildirimler herşey açık gene böyle, hatta whatsapp web ile denedim. Telefon kilitliyken yada uyku modundayken bir süre sonra whatsapp web yok kopuyor bağlantısı veya kopmasa bile attığım mesajlar gitmiyor bana mesaj gelmiyor. Bu dedim ki telefondandır dandik cihaz ne olacak ki ?

#A50 aldık gene birebir aynı sorun. Bugün arkadaşım geldi onda da #s10+ var, o da bana bu sıkıntıyı aldığından beri çektiğini söyleyince dedim bende çekiyorum ama cihaza bağlıyordum vs neden acaba ? hiç başına gelen var mı ? baya çünkü sinir bozucu bir sorun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 23
 • Orcun @orcun

  Şöyle bildirim ıvır zıvır ayarları da ekliyorum. @ragecub3 @carpediem @alipektas Resmen telefon uyku modunda vs. bağlı gibi görünse de ya wifi'dan kopuyor mobile veriye geçmiyor, ya da başka bir sıkıntı var çözemedik. Arkadaşta da aynı problem var, dedim her halde samsung'un sıkıntısı vs.

  • alipektas @alipektas

   Annemde de J7 Prime vardı da o burada değil şu an. Bakardım burada olsa. Onda böyle bir sorun olduğunu hatırlamıyorum ama, çok sık WhatsApp sesli görüşmeyi kullanır çünkü. Öyle bir şey olsa arayamazlardı onu o kadar sık 😀

  • Orcun @orcun

   @alipektas Ya çok sinir bozucu valla bak, yazıyorlar yazıyorlar benim haberim yok. Sonra bir dur bakayım diyorum lap diye 50 tane mesaj gelmiş vs. altta Alper'de aynı sıkıntıyı yaşıyormuş. Valla bak adama sinirden telefonu sattırtır yani öyle bir bela, ben önceden wifi modemden mi acep diye komple lte 4.5 g iel de takıldım yok gene aynı sıkıntı var.

  • alipektas @alipektas

   @orcun Valla dedikeerin çok doğru. Telefon ana görevlerindeen birini yerine getiremiyor yani, kullanıcısına anlık veeri sunamıyor. İlla manuel bilgi alacaksın. Mutlaka çözümü vardır ama bence. Bu şekilde çok mantıksız çünkü.

  • Orcun @orcun

   @alipektas Ben ilkten eski j4+'dan diye düşündüm dedim ya zaten 3 kuruşluk telefon snapdragon 400 lü birşey ondandır vs. A50 aldık gene aynı yetmedi arkadaş geldi s10+'ı var aynı sıkıntıyı çekiyormuş.

  • alipektas @alipektas

   @orcun Ben mesela evde ya da işte bildirim sesini açıp bırakıyorum masaya. Biri yazınca bakıyorum tele, ccebimde taşımayı da sık sık bakmayı da sevmiyorum. Böyle olsa kafayı yedirtirdi bana da. Her 15 dakikada gidip telefonun güç tuşuna mı basacğız aga, çok saçma. Acil bir şey olsa ve insanlık ahlidir, birkaç saat telefona bakmasak bize ulaşamayacaklar. Artık insanlar çağır falan da atmayı bıraktılar, sadece WhatsApp. Eğer cidden modele ya da ayara bağlı değilse, Samsung'un kendi halt yemesiyse bence büyük sorun. O kadar şeyini eleştiriyorlar, böyle bir kronik sorun varsa kimsenin ses etmemesi garip. Dediğim gibi annemden de şikayet gelmedi bana hiç. Belki ROM ya da firmware sürümünden falandır, bazı serilerde vardır falan. Umarım öyle de değildir tabi, yazılımsaldır da düzeltirsin.

  • Orcun @orcun

   @alipektas Ya öyle de olunca bana mail geliyor, işte oradan buradan yazanlar var, telefon afedersin ama ... karı telefonuna dönüyor, bik bik bik öte öte şey telefonu oluyor. Hep sessizde takılıyorum o yüzden titreşim var devamlı. Ya kavga bile ettik benim kız ile, telefon diyor kapalı mı ? sana ulaşamıyoruz vs halbuki yaymışım şeyi uzanıyorum. 😀 hani ufaktan afra tafra mode'a giriyor. 😀 Birde inanmıyor yani he diyor anlat anlat yalanının seveyim modunda vs. busefer sms atan oluyor veya telefonu çaldırıp kapatıyorlar falan resmen 2005 lere döndürdü bizi samsung bey. 😀 Bu sıkıntının tek ortak noktası bütün bu cihazlar hep one ui arayüzlü cihazlardı. Hep güncelleme alıyor ama bilmiyorum.

 • Coupe @coupe

  XZ1 i neden satmıştın? Gayet güzel telefondu.

  • Orcun @orcun

   Sony malum ülkeden çekti gitti, e bakıyorum 2. eli ufak ufak ölüyor. Sıkıldım sattım diyelim atıyorum 1 sene daha dayandım mesela öldü parasına gidecek yada hiç satılmayacaktı e tonla para verip aldığım cihazın öyle olmasını istemem. E birde tasarım tamam güzel ama büyük cihaz ekran 5 inç ufak kalıyordu artık. Haliyle dedim vakti gelmeden satayım gitsin.

 • Mustafa N. @mustafanr

  Bende İOS'de yapıyor hocam Whatsapp açık webde bağlantı yok diyor telefonda veya kopuyor on dakika içinde genel bir sorun olabilir.

İnsanlar #huawei telefonların kilit ekranında reklam falan görüyormuş. https://www.reddit.com/r/Android/comments/c03jda/huawei_users_getting_advertisements_on_their/ Baya da olay olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Ne güzel vallahi, böyle geziyorlar garibanları doyuruyorlar. Gerçi bu doyurdukları kediler de hep mis gibi yani, tüyler pamuk gibi hal ve hareketler canlı vs. 😀

Tuxedo cat wants to sit on my lap after eating food

Lovely cat wants to sit on my lap after eating food on the island
BeğenFavori PaylaşYorum yap