Bekir reyiz bilgisayarı iyice sahiplendi, pek elletmiyor. Anca uzaktan mouse ile takılabiliyorum. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Herkese merhabalar, bu sanal para birimlerinden ethereum olayına girmeye karar verdim. Ancak aklımda donanım konusu var.
Bu yüzden de buradan bilen birisi vardır diye sormak istedim. 4 tane RX480 alsam buna uygun illa iyi bir anakart mı şart ? işlemci ve belleğin önemi ne durumda ? psu tamam min 1000 wattlık güçlü birşey alacağım. Ancak bu işlemci anakart ve bellek kafamı kurcalıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 24
Orcun paylaştı.

Gözümüz aydın(!) Finale erdik.

Bir sonraki sezon 2018 kış sezonunda gelecek muhtemelen.
(Resmi özellikle koydum, izleyen bilir ^^ )

Shingeki no Kyojin S2 (12/12) Çeviri: Seane Encode: farklyzz #puzzlesubs

http://puzzlesubs.com/konu-shingeki-no-kyojin-season-2-12-12-puzzlesubs.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 26 / 27
Orcun paylaştı.

1 saat 20 dakika sonra Celal Şengör Evrim Agacı’nın youtube kanalında olacak.

Edit: https://www.youtube.com/watch?v=jLYPatoYI0U

Modern Bilim, Evrim ve Jeoloji (Prof. Dr. Celal Şengör, İTÜ Avrasya...

*** Yeni videolarımıza ve Evrim Ağacı ile yan oluşumlarının düzenli harcamalarına maddi destekte bulunmak için Patreon üzerinden bizi destekleyebilirsiniz: h...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay be Sony toplamda 60 milyon ps4 satmış. Hem psn üzerinden online, hem de kutulu 487 milyon tanede oyun satmış. Bu sayıyı tahminimce yeni GOW biraz daha arttıracak gibi duruyor. 🙂

PlayStation®4 Sales Surpass 60.4 Million Units Worldwide

SAN MATEO, Calif., June 12, 2017 /PRNewswire/ -- Sony Interactive Entertainment (SIE) today announced new sales...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#sahiplendirme Arkadaşlar seferihisarda golden retriever cinsi ve erkek sahiplendirilecek köpek vardır. Resimlerini ekliyorum, izmir içi de olabilir. Ben kendim alamıyorum malum 7 tane kedi var. Çok cana yakın ve uysaldır, hırlama ısırma gibi huyu yoktur. Pamuk gibi evire çevire oynayın.
İletişim için durum altına yazabilirsiniz. Veya orcun89@outlook.com adresine mail atabilirsiniz. Bazı sahiplendirme sitelerine de bildirdim ve ilanları açılıyor, buradan da belki sahiplenmek isteyen olur diye paylaşıyorum. Arada görüp durumu paylaşırsanız da sevinirim. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 23

Intel beyimiz bu ARM mimarisinde çalışan windows olayına, X86 mevzusuna biraz kızmış görünüyor.

Intel's X86: Approaching 40 and Still Going Strong

Intel introduced the first x86 microprocessor in 1978. Through discipline, imagination and the advancement of Moore’s Law, Intel continues to enhance its x86 instruction set architecture.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizim kedilerin ortalama 1 aylık masrafı bunlar. Ki bunları da idareli kullandığım halde, arada birde yaş maması vs. de tabi var. kabaca maması kumu ve yaş maması derken 230 250 lira civarı oluyor. Bu arada tabi bu 1 kedinin değil, 7 tane kedinindir. 😀 O yüzden tavsiyem çok kedi beslemeyin. 🙂 1 tane tamam hadi bilemedin 2 olur da abartmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 28
 • xpow3r @xpow3r

  benim kedi (sokak kedisi ) yemiyor arkadaş yumurta yemez, tavuk bi yer bi daha yemez, geçen haşlanmış et artanlarından koyduk yemedi. var mı tavsiyeniz.

  • Orcun @orcun

   Aç bırakın sonra da kuru mamayı önüne koyun. Seve seve yiyecektir. Benimkilerde asla kuru mama yemiyordu ocağıma incir ağacı diktiler. Kapattım eve hepsini 1 gün su harici hiçbirşey vermedim. Gecesi hepsi kudurdu gene vermedim. Sonra gittim micho aldım en ucuzu oydu çünkü şimdi bir koyuyorum tasına kadar yalıyorlar. Öyle onu yemem bunu yemem öyle kedi olmaz olsun. 😀

 • Özgür Deniz @alatriste46

  İşin ilginci benim kediye gidip en pahalı markaların mamasını alıyorum fakat yediği tek mama bonacibo’nun küçük kedilere olanını yiyor (en ucuz markalardan).

  Proplan ve royal canin verince kusuyor garibim.

  • Orcun @orcun

   Ben bunu veterinerede sordum, zaten hazır mama ne olursa olsun illa ki zararı varmış. Kalkıp balıkla taze gıdayla beslenmiyorsa öyle mamanında en iyisine pek gerek yok. migrosta birtane mama var ucuz goody miydi neydi onu sevmezler mesela yer ama az az, bu micho bayılıyorlar artık. bende mama yüzünden kedi hasta olmadı, zaten hepsi aşılı genel kontrolleri yapılıyor falan bir sorunları yok. Zeytinin doğuştan gençlik hastalığı var. Birde korsan var tek gözü olmayan vs. onun harici öyle sakatlık vs. yok.

  • Biz Hep Geliriz Yılanoğlu ! @tekir

   bende denedim geçenlerde. kilosu 45 liralık mamadan aldım, kokladı bi kere, yemedi bile 🙂 ma micho’ya hasta oluyo hayvanlar.

 • arandur @arandur

  Geçen arkadaşları ziyaret ettim, evlerinde iki kedi vardı ama kediler evi kötü kokutmuşlardı.

  • Orcun @orcun

   Bakımı önemli ya, afedersiniz evin içinde işeyip sıçıyorlarsa o olmaz. bende balkonda bunların kabı evin içinde kokuyor. Mama olayı da balkonda dağıtıyorlar vs. onunda kokusu oluyor. Bende hepsi tek tek hergün temizleniyor bu arada patileri hep ıslak bezle vs. silinir. Öbür türlü maması kakası osu busu hepsi evdeyse evin içi lağım gibi kokar.

  • arandur @arandur

   @orcun hepsi evin içindeydi. Tuvaleti iptal edip kumu falan oraya koymuşlar ama nafile.

  • Orcun @orcun

   @arandur O illa ki evde kokar ya çözüm balkon ha yada pahallı tuvaletler var evin giderine bağlı sulu falan kedi işini görüyor otomatik o hallediyor. Giderden atıyor vs.

 • Ömer @omc43

  Iyi eğlenceler o zaman. 🙂

6 keredir ilan aynı nedenden reddediliyor. Bunlara kim bakıyorsa Allah onu bildiği gibi yapsın. Daha ne yazacağız. Maksat ücretsiz sahiplendirme zaten, çoğula hitap etsin diye de sahibinden.com’a veriyoruz yaptıklarına bakın. İlla yani doping almıyoruz diye mi bütün bu işkence ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap