@hkellecioglu Hamdi hocam şu fakemail türevleri mailleri bir engelleseniz çok iyi olacak. Listesini aşağıda örnekle birkaç tane denedim. Bunlar fake mail türevi sitelerden denenmiş ve toplanmıştır. Hepsini de denemek için tek tek üyelik oluşturdum. Biraz uzun olacak ama kusurabakmayın.
Kullanılan siteler :
https://emailfake.com
http://www.throwawaymail.com
https://tempail.com/tr/

Denediğim fake üyelikler:
https://teknoseyir.com/u/rosyhuman6@temp-mail.pp.ua
https://teknoseyir.com/u/fragaposij@inaby.com
https://teknoseyir.com/u/zekkajes@sezet.com
https://teknoseyir.com/u/chen_54@3.emailfake.ml
https://teknoseyir.com/u/chen_54@3.fackme.gq
https://teknoseyir.com/u/chen_54@hornyalwary.top
https://teknoseyir.com/u/chen_54@5.emailfake.ml

Biliyorum çözüm olmayabilir, ancak hotmail.com, outlook.com, gmail.com vb. popüler mail sağlayıcıları hariç topyekün engellese daha iyi olacak gibi duruyor. Şuaralar pek troll yok, ama yaz geliyor okullar kapanacak buraları dolup taşabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • turker @turker

  güvenlik dersine giriş 101: her zaman whitelist kullan, blacklist değil

  • Orcun @orcun

   Bir önlem alınsın da hangisi olursa artık, geçmişte çünkü başımıza geldi gittim sırf bunun için savcılığa şikayet ettim. @burakozkes de vardır hatta o baya baya bulduydu bir kadının birisiymiş falan düşün hangi çocuklar gelip üye olup takılıyor.

  • turker @turker

   @orcun ben yoğun kullanmadığım için tabi ki böyle bir dert var mı bilemiyorum da, genel olarak hiçbir sitede ciddi bir kötüye kullanım olmadığı sürece, önceden “tedbiren” böyle bir şey yapılmaz.

  • Orcun @orcun

   @turker Var ya olmaz mı ? arada geliyor geliyor çatıyor sonra laf ediyor baktı çıkamıyor hop küfür. E sonra şikayet ediyorsun üyelik siliniyor bir bakmışsın başka üyelikle gelmiş. Onuda şikayet et silisin hop yeniden geldi vs. 3 tane böyle nikle gelip yazıp yazıp kendini zevke getirip gidiyor. Çok kolay yani bu kadar kolay olmaması lazım. Ha birde yaz geliyor tamam işte arada teknopatta ki dh’de ki ergenler çoşup çoşup saldırıyor falan.

Geçen şöyle bir durumda ( https://teknoseyir.com/durum/675744 ) yere düşüp parçalanan bir garip ve dağılmış Z2 vardı. Bu Z2 yılmadı, yardımlarımız sayesinde güzelce toparladı. Bir dönün bakın istedim. Şaka bir yana yaklaşık 200 lira gibi bir masrafı oldu. Komple kasa, ekran, arka kapak dahil yenilendi. Bütün fonksiyonları günlerdir test ediliyor, bir sorun vs. ile karşılaşılmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik #TSMetalcileri #TsRock

AC/DC - Back In Black (Official Video)

Back in Black: Buy/Listen: https://lnk.to/backinblack!ytbib About the album: Back in Black is the seventh studio album by Australian rock band AC/DC. Produce...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arabada yere düşüp metrelerce sürüklenmiş bir Z2’dir kendisi. Tamir için verildi ama pek umut yok görünüyor. Pilden voltaj geliyor, ama şarj’a takınca hiçbir tepki yok, pc bağlıyorum gene aynı şekilde hiç hareket yok. Bakalım olana kadar uğraşmaya devam. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bisikleti yer olmaması dolayısı ile mecbur tavana astık. Peki diğer #tsbisikletkulübü üyeleri siz bisikletinizi nereye asıyorsunuz. 🙂 Ne ile astığımı merak edenler varsa https://www.decathlon.com.tr/cv501-bisiklet-tavan-duvar-kancasi-id_3760125.html bundan 2 tane aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

Alt tarafı akünün modeline bakacaktık. Gece gece iş çıktı. 🙂 Şimdi gelde 12v 68Ah uyumlu akü bul.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni yüz tanıma özelliği çok güzel çalışıyormuş.

Galaxy S8 Facial recognition can be bypassed With a Photo (DEMO)

Galaxy S8 Facial recognition can be bypassed With a Photo of You (DEMO) Video Source Twitter: https://twitter.com/MARCIANOPHONE/status/847128194654228480 Twi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap