BRN paylaştı.

#iPhonedo

YOUTUBE DÜĞMESİ GELDİ - IPHONEDO İSİM DEĞİŞİKLİĞİ

iPhonedo Türkiye'nin de 100,000 düğmesi geldi! Hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız! Bu yıl kanalların isimlerini değiştirmek üzere bir plan var. Bun...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

ARAGORN KİMDİR? | Orta Dünya | Yüzüklerin Efendisi

Orta Dünya video ansiklopedisine katkı için ABONE OL: https://goo.gl/4xcBy5 Bu video ile alakalı videolar: Sauron Kimdir? https://goo.gl/BZutkx Arnor ve Gond...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarda Teknoseyir.com giremiyorum. Daha 2 gün önce format attım yine aynı şekilde siteye giremiyorum. VPN açtığımda sıkıntı olmuyor ama normal şekilde site ulaşılamıyor.
@hkellecioglu #akış

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

    Daha önce Opera’yla ilgili bunu belirtenler oldu. Opera bir şekilde çok fazla bağlantı oluşturup sunucunun saldırı filtresine takılıyor diye düşünüyorum. Bir süre geçtikten sonra IP engeli kalkınca sayfa tekrar açılmaya başlıyor ama Opera yine bir süre sonra IP filtresini tetikliyor.

    Tam olarak sorun neden kaynaklanıyor bilemiyorum. Opera’yla birlikte gelen reklam engelleme özelliği açık mı kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse bir de kapatıp bir süre deneyebilir misiniz? Tabi bunları VPN açık değilken yapmalısınız. Dediğim gibi bir süre sonra IP engeli kalkacaktır.

BRN paylaştı.

Geçen sene yine on the house’de vermiş EA ama hala almayanlar varsa Dead Space ücretsiz
https://www.origin.com/irl/en-us/store/dead-space/dead-space/standard-edition

#bedavaoyun #deadspace #origin

BeğenFavori PaylaşYorum yap