Discord Nitro Ücretsiz - Epic Games Store

Epic Games Store üzerinden ücretsiz şekilde alacağınız Discord Nitro ile 3 ay boyunca aşağıdaki avantajlara sahip oluyorsunuz.

https://www.epicgames.com/store/tr/p/discord--discord-nitro

 

 

Ayrıca size verilen 2 Sunucu Takviyesi içeriği ile istediğiniz 1 veya 2 sunucuya takviyede bulunarak sunucunun aşağıdaki avantajlara sahip olmasına katkıda bulunuyorsunuz.

 

 

Sunucu takviyesinin yada Discord Nitro içeriğinin sunucu sahibine maddi bir geliri yok. Peki bunu yapmak neden önemli sunucudaki sesli iletişim altyapısını büyütüyor ve yayınlarda daha net bir ses iletimi sağlıyor. Ayrıca özel emojiler ve hareketli çıkartmalar kullanmak gibi etkileri var tüm olay bundan ibaret.

Bedava bir içerik olduğu için size de bir zararı bulunmadığı için alıp gönül rahatlığıyla bir sunucuya takviyede bulunabilrisiniz.

 

Takviye bulunmak için sunucu tavsiyeleri:

 

 

Not: Discord Nitro abonelik sistemi ile işlediği için daha sonra kartınızdan çekim yapmaması için iptal etmeyi unutmayın.

Not2: Daha önce herhangi bir şekilde Discord Nitro aldıysanız bu avantajdan faydalamazsınız. fakat mailde gelen aktivasyon linkini bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör