Hiç star wars serisi izlemedim. Bu aralar izlemeyi düşünüyorum çıkış sırasına göre mi yoksa 1'den başlayarak mı izlenmeli sizce 😀 Birde mandolarian dizisini izlemek için son çıkan star wars'larıda izlemeye gerek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

https://www.youtube.com/watch?v=dZn_4NHHgwQ

Mediatek bile Exynos'u tokatlamış. Şu işlemci olduğu sürece Samsung alınmaz gerçekten. Pil performansı da uzun süreli kullanımda çok çabuk düşüyor.

Redmi Note 8 Pro vs Samsung Galaxy S20+ PUBG 60hz Gaming Comparison Mediatek...

How does a $1000 flagship device fare against a $200 budget device in PUBG mobile gaming? the result might surprise you!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Film Tavsiyesi: Togo

Gerçek bir hikayeden esinlenilmiş, tavsiye ederim, seyredin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GününEskiFilmi #4HitlikFilmDir

The Arrival (1994) Gelenler filmi. 2 saat süren bir film. Zamanında çıktığında tv den izlediğim ve o dönem aşık olduğum film dir. Arkadaşlar film aklımı almıştı diyebilirim. Haktan Akdoğanı keşfettiğim yıllar.
Filmin konusu ise şöyle. Bir araştırmacının uydu radyo firekansı dinlemesi yaptığı zamanda bir sinyal keşfeder. Ve sinyalin peşinden gider. Olmadık işler başına gelir. Hedefine ulaşacakmıdır orası bende kalsın. Bilim kurgu meraklılarına şiddetle öneriririm.

Puanda biraz torpil yapıcam. Normalinde sizler için 10 üzerinden 7,5 ama benim için 9 derim.
(Star TV nin yayınlamada nokunu çıkardığı filmdir aynı zamanda.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış FlowScape diye bir nane çıkmış. Mini yeryüzü dizayn ettiğimiz bir çeşit stres uzaklaştırıcı. Steam’den 25 Tl ye aldım. Tavsiye ederim. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Özay paylaştı.

Merhaba Arkadaşlar, hazırlamış olduğum 19 derslik Adobe Illustrator CS6 eğitim serisini ücretsiz olarak Youtube'dan izleyebilirsiniz. #akış #Adobe #HaberinizOlsun #illustrator #ders

https://www.youtube.com/watch?v=dErj7FOSkSY&list=PLz4xa24xyfbSWOpJ2wtYE-k9Jc9w0xWSy

Illustrator CS6 Eğitim Seti | Ders 1:Vector-Raster Dosyaları Arasındaki Farklar

Adobe Illustrator programını bilgisayarınızda nasıl bulabileceğinizi ve bu programın Adobe Photoshop ile arasındaki en önemli farkı sizlere anlattım. -------- Yeni derslerden haberdar olmak...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5