Arkadaşlar bilgisayarımda nvme m.2 ssd var ve kendi içerisinden yani D üzerinden C kısmına 60gb'lık filmi taşımaya kalkışınca hız başlangıçta saniyede 900-800mb iken 5-10 saniye sonra 80-50Mb hızına düşüyor, yani bu Nvme M.2 ssd şu an faydasını göremiyorum sebebi ne olabilir, nasıl bir çözüm üretebiliriz?
Kullandığım Nvme M.2 Ssd bu:
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07JBQZ2MG/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Intel Ssdpeknw010T8X1 Dahili SSD, 1 TB, Ng80 Pcie 40.00 Nand: Amazon.com.tr

Intel Ssdpeknw010T8X1 Dahili SSD, 1 TB, Ng80 Pcie 40.00 Nand: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel maç 🏀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

😐 Nasıl sonuçları olacak bilmiyorum...

https://twitter.com/trthaber/status/1286481555251232769?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Sevgili dostlar, bugün Teknoseyir'in Uğur tarafından paylaşıma sunulan inceleme videosunu dikkatlice seyretmenizi rica ediyorum, çünkü bundan uzun yıllar sonra adının kalıcı olarak ülkemizde işini severek yapan Levent Pekcan / Murat Gamsız gibi birinin eklendiğini görmüş olacaksınız ve bu yorumumda bulunurken kişi veya kişiler üzerinde geleceğe dönük yordama yaparken Uğuru uzun süre takip ettiğimi, incelemelerinde herhangi bir söylemde bulunurken sözlerindeki geçmiş ve şuan ki deneyimlerinin nelere dayandığını anlayıp görerek sizlere anlatıyorum. Ses ve nefes kullanım biçimlerini geliştirmesi ve kaliteyi gözeterek sırf inceleme olsun diye veya görev-iş icabı gereği için değil, gerçekten gözlemlerini oyuna uygun hislerle sunmayı başaran biri olduğunu sizlere de bu yazımla paylaşmak istedim.

@ugury - Ağzına sağlık Uğur, özverili ve güzel bir anlatıma sahip içten bir sunum oluşturmuşsun, dediğim gibi sadece sırf oyuncu olduğun için iş gereği değil, oyundan ciddi bir oranda zevk alarak, bazen de kendini oyundaki iyi-kötü tüm karakterlerin yerine koyarak, bilhassa oyunun açık dünyasında yalnız kalırken o süreleri de nasıl değerlendireceğini iyi bilen birisin ve elbette bunu iyi yansıtıyorsun. Teknoseyir'in zamanınında Hamdi Kellecioğlu'yu bünyelerine kattıklarından sonraki en iyi hamlelerinden biride sensin. Başarılarının devamını diliyorum Uğur. Bu arada grafik konusunda bir yardıma ihtiyacın olursa lütfen çekinmeden benimle iletişime geçebilirsin.

Bugün dünyada her hangi bir şeylerden zevk alabiliyor veya iyi vakit geçirebiliyorsak, bunu önce sevdiğimiz insanlara ve elbette ki kaliteli çalışmalarıyla yeryüzüne renk katan insanlara borçluyuz.

Muhammet AKTAŞ
Visual Communication Design

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün gece biraz rahatsız olduğum için erkenden uyudum, TS'nin canlı yayını ve Ubisoft'un sunumunu seyredemedim, sabah uyandım öyle genel gündeme bakayım dedim ve oda ne meğerse ücretsiz oyun dağıtımı varmış ama bunu çok kısa bir süre içinde vermeleri kötü olmuş, ama az önce Twitter'da UbisoftTürkiye'nin "watch dogs 2" oyununa erişemiyenlere bir link verdiğini gördüm, isteyen arkadaşlar buradan ulaşabiliyor galiba.
@ugury Bu arada Uğur seni biraz yorgun gibi gördüm yayında, umarım iyisindir? 🙋‍♂️

https://twitter.com/UbisoftTR/status/1282598223434207232?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Yeni çıktı galiba, sanki valorant vb diğer oyunlara benziyor... @ugury

https://www.ubisoft.com/en-us/game/hyper-scape

Hyper Scape - Free To Play | UBISOFT (US)

Official website. In Hyper Scape, engage in close-quarters, fast-paced and vertical matches to become the next global Battle Royale superstar. Free To Play.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güncelleyelim bakalım... 😎💪

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam dostlar 😎🖐🏻 İnşallah bir sıkıntı çıkmazsa ağustos ayında 2070 süper alacam, ama öncesinde galiba PSU’yu yükseltmem gerekiyormuş. Sizce hangi PSU almam gerek, @gamsizm sürekli kaliteli-iyi ve sertifikalı PSU alın diyor, modüler ve yarı modüler diye kavramlar var 🤷🏻‍♂️
Şu anki mevcut sistemime göre nasıl bir PSU’ya geçmem gerek?
Sistemim:
Ryzen 3600
16gb 3400mhz Ram
Asusu B450 Anakart
Asus 1660 Super 6gb
1 Tb NVMe M.2
PSU 500w

BeğenFavori PaylaşYorum yap

100Mbps Netim var ama bu nasıl bir sunucu rezilliğidir ya, her şeyi saniyede 11-12 Mb ile indirebilirken, sadece bu oyunun güncellemesi böyle saniyede 1-1.5Mb oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Anakart seçiminde hangisini neden tavsiye edersiniz?

Asus X570 TUF
MSI X570 Unıfy

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15