Ünlü tv sunucusu "Larry King" bugün 87 yaşında ölmüş. Dünya çapında ünlü olmasını sağlayan, bir çok devlet lideri ve ünlü aktörler ve pop yıldızları, basketbolcular, hatta bazı bilinen suçlular ile hapishanelerde yaptığı tv söyleyişleri olmuştu. Çoğu çizgi film, karikatürler ve bilim-kurgu tarzındaki filmlerde de yine tv sunucusu olarak bir kaç dakikalık rolleri olmuştu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Yayını bekliyoruz 😸🖐🏻🥳

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çıkmış gardrobun üstüne, saatlerdir orada uyuyor, yeni uyandı Zeus Beyciğim... 🥳😄😸🤷🏻‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok iyi ya, resmen kitaptan canlı alıntı yansıtmış gibi 😀

https://twitter.com/BobinKafa/status/1352638883104755712?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bolu anlık durum, kar yağışı halen devam ediyor ☃️🌨❄️

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evdeki kedilerinize hangi mama markalarını kullanıyorsunuz? Kilo aldırdığını düşündüğünüz mamalar var mı?

Ben şimdi evdeki iki kedime de Proplan Tavuklu veriyorum, bir yıl önceki eski beyaz kedim vefat etmeden önce ona proplan somonlu yediriyordum. Proplan kaliteli diye düşünüyorum, Hills ve ND markaları da iyi gibi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14
 • S e n t i o E r g o S u m @gugukkusu

  Bizimkiler yemekten artan ne varsa yiyiyorlar,suni gıda verip hayvanları zehirlemiyoruz

  • Bulut Fırat @kurabi

   Çok sevindim, sizler de oldukça sağlıklı olmalısınız o zaman. Sonuçta baharat yok, tuz yok, işlenmiş şeker yok, yağ yok.

   Aynı zamanda da çok tebrik ediyorum, hayvanlarınızı aileden biri olarak görüp, sırf onların dolaşım sistemlerine zararlı olduğu için soğan ve sarımsağı bırakmışsınız, çok fazla yemekte var bunlar. Böbrekleri için de ıspanak, lahana, brokoli türevlerini bıraktınız tabi. Gerçekten çok büyük başarı.

   Keşke tüm hayvan sahipleri bu şekilde fedakar ve bilinçli olsalar. Harikasınız.

  • reducto @protego

   Ev yemekleri hayvanlar için sağlıklı değildir. Zehirleyen sizsiniz aslında

  • S e n t i o E r g o S u m @gugukkusu

   @protego yıllardır yaşıyorlar veteriner yüzü görmüyorlar ,internetten kulaktan dolma bilgilerle sallamak keyifli tabi ,sende haklisin

 • holyjohn @holyjohn

  Bizimki 1.5 yaşında kısır. Migros'ta indirimdeyken depoladığımız Whiskas yaş mamaları çok seviyor. O yüzden hafiften göbek yaptı. Şimdi purina proplan kısır kuru kedi maması veriyoruz. Kuru mamayı ölçülü veriyoruz ama yine de ihtiyacının fazlasını yemiyor. Whiskas yaş mamalar sağlam kilo yapıyor diye düşünüyorum.

 • Emre ORHAN @emreorhan

  Orijen, Acana, ND bende de tercihler.

 • Rj0lnir @rj0lnir

  Neredeyse 3 yıldır (beyefendi hayatımıza girdiğinden beri) temizmama'nın Tavuklu kuru mamasını (yavru iken yavru kediler için olanını, kısırlaştırdıktan sonra kısırlaştırılmış kediler için olanını) veriyorum, severek yiyor. Ancak bizimkinin tuhaf bir durumu var, başka hiçbir şey yemiyor. Ne balık, ne tavuk ne de başka bir şeye ağzını deymiyor. Çok aktif bir kedi olmamasına rağmen (günde 15 dakika filan evin içinde koşturuyor sadece) kilosu, vs. yerinde, dişlerinde herhangi bir sorun yok. Ben çok memnunum temizmama markasından. Hem yerli üretim hem de fiyatları uygun. Epey de çeşitleri var, her türlü sorunuza da çabuk dönüş sağlıyorlar, ilgi gösteriyorlar. Tavsiye ederim (kendileri ile herhangi bir ilgim de yoktur).

Sabahları erkenden uyanınca gidip kitap okurum ama “Zeus Bey” sanki ona evde su vermiyormuşuz gibi gelip istisnasız her sabah benim bardağımdan su içiyor, eğer dili yetişmezse sonra patisini daldırıp da içmeye başlıyor 🤷🏻‍♂️😄🥳😸

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap