Değerli Teknoseyir kullanıcıları,
Eğer sizinle aynı ağda başka birisi spam yapıyor ve banlanıyor ise, sizde tehlikedesiniz demektir.Bu yüzden kaç gündür çalıştığım yerden Teknoseyir'e giremiyorum ve öncesinde yaptığım paylaşımında silindiğini buradan belirtiyorum.Bu sistemin değişmesi ümidiyle ...
#akış #HaberinizOlsun #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • lawnmower @lawnmower

  Merhaba, sıkıntınızın kaynağı benim. Daha doğrusu sıkıntınızın esas kaynağı İzzet Öz. Ben sadece işimi yapıyorum.

  Teknoseyir'de kullanıcıların kendi sitelerinin, bloglarının, Youtube kanallarının reklamını yapmaları yasak. Tabi bu kural bazı nadir durumlarda esnetilebilir, mesela zaten aktif olan, sürekli birşeyler yazan bir kullanıcı ayda yılda bir kendi blogundan faydalı bir yazı paylaşabilir, bunu hoşgörebiliriz. Ancak bu çok artarsa veya bir kullanıcının hesabı o blogun tanıtım hesabına dönüşürse biz bunu engelliyoruz.

  Sizin siteye girememenize sebep olan arkadaş (İzzet) önce yukarıda yazdığım kuralı ihlal etti. Ardından başkalarının paylaşımlarının altına kendi sitesinin linkini içeren reklam mesajları attı (aynı mesajı kopyala yapıştır yöntemiyle birsürü paylaşımın altına yorum olarak atmış). Kendisini engelleyip tüm yazdıklarını sildim. Tekrar geldi, tekrar engelledim. Bu defalarca oldu. Üstelik Çinli reklam botları gibi her geldiğinde aynı şeyleri yazıyor. O yazıyor, ben silip engelliyorum. IP engellemesi şarttı, çünkü nasıl yaptıysa bunu otomatiğe bağlamış, hemen geri geliyor. Sanırım aynı yerden internete bağlandığınız için siz de engellenmişsiniz 24 saatliğine. Kurunun yanında yaş da yanıyor, ama bunun başka çaresi yoktu. Kendisi bu siteye asla tekrar giremeyecek. Girerse de görüldüğü anda kovulacak.

  Sizin durumunuza gelelim. Sizin hesabınızdaki paylaşımların da hemen hepsi kendi blogunuzdan. Evet güzel şeyler paylaşmışsınız ama sadece kendi sitenizden paylaşmışsınız. Yukarıda da yazdığım gibi bu site kurallarına aykırı. Şimdi sizin paylaşımlarınıza izin versek yarın herkes kendi sitesinin, kanalının reklamını yapmaya başlar. Burası reklam platformuna döner. Bu kabul edilebilir birşey değil. İllaki bu paylaşımları yapmak istiyorsanız yazıyı komple buraya kopyalayın, altına da kaynak olarak kendi sitenizin linkini koyun. Ara sıra da farklı (sizin blogunuzdan olmayan) birşeyler yazın, paylaşın. Hesabınız "Enes Beşinci'nin blogunun tanıtım hesabı" olmasın. Bu yasak çünkü. Aksi halde yeni paylaşımlarınızı da silmek zorunda kalacağım.

  İyi günler, kolay gelsin.

  • İzzet Öz @izzetozio

   Evet çok haklısınız bunu yaptım artık spam haline geldi fakat daha sonra yeni hesap açtığımda hemen engel aldım o yüzden sürekli yeni hesap açtım artık gmail bile yeni e-posta almam için farklı bir telefon numarası istedi o derece ama yeni hesaplarımda sadece takip yaptım yine engel aldım. Bu son hesabım belirli kurallara elbette uymalıyız ama kendi sayfamda zaten inceleme yaparken kaynak olarak kendi sitemi giriyorum sadece. Sizin dediğiniz gibi yorum kısmına gelecek olursak o gerçekten abartı oldu kusura bakmayın.

  • lawnmower @lawnmower

   @izzetozio Sizin uslu duracağınıza inanmıyorum. Sizde tarif edilemez bir yapışkanlık var. Bir yerden 10 kere kovulup 11. kez gelen kişinin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum ben. Lütfen tekrar gelmeyin.

 • enesbesinci @enesbesinci

  Merhaba, kişilerin kendi sitelerinden içerik paylaşmasının yasak olduğunu bilmiyordum.Her ne kadar konu dışı paylaşım yapmasam da, bahsettiğiniz noktalara daha dikkat ederim.
  İyi çalışmalar...

 • İzzet Öz @izzetozio

  @lawnmower çünkü ilk hesabım dışında hiç bir spam mesajı atmadım. sadece inceleme kısmında içerik paylaştım ve o içerik olarak sadece kaynak gösterdim. Bu yüzden burada yer almak istiyorum.

 • Yunus Emre Arslan @yunusemre

  Baltalı kimseyi affetmez yinede iyi kurtardınız 🙂

Merhaba Arkadaşlar, hazırlamış olduğum 19 derslik Adobe Illustrator CS6 eğitim serisini ücretsiz olarak Youtube'dan izleyebilirsiniz. #akış #Adobe #HaberinizOlsun #illustrator #ders

https://www.youtube.com/watch?v=dErj7FOSkSY&list=PLz4xa24xyfbSWOpJ2wtYE-k9Jc9w0xWSy

Illustrator CS6 Eğitim Seti | Ders 1:Vector-Raster Dosyaları Arasındaki Farklar

Adobe Illustrator programını bilgisayarınızda nasıl bulabileceğinizi ve bu programın Adobe Photoshop ile arasındaki en önemli farkı sizlere anlattım. -------- Yeni derslerden haberdar olmak...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5