Merhabalar, elimde arkadaşımın verdiği bir s4 var. hiç açılmıyor düşme vs yok birgün kapanmış ve bir daha açılmamış. kronik bir sorunu mu vardı acaba kolayca yapılabilirse babama vereceğim.
#akış #Samsung #GalaxyS4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Merhaba, telefonumu teknik servise (evofone'a) gönderdim süreci nereden takip edebilirim?
Ekleme: 04.09.2020
Evofone tarafından takip kodu/sms vs gelmeyince arayarak manuel olarak kod gönderilmesini sağladım. Bu tarz bir durumla karşılaşan olursa iletişime geçmekte fayda var.
#xiaomi #teknikservis #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar
#xiaomi #Mi9T kullanıyorum 2 aydır ancak ekran sol alt taraftan morarmaya başladı. Düşme vs herhangi bir durum yok ekranda çizik bile yok. Bu kullanıcı hatasına girmez değil mi? internette kullanıcı hatası olarak geri dönüş alan kişiler varmış (Samsung için). Böyle bir durum yaşayan var mı?
Ekleme: 04.09.2020
Teknik servis tarafından ücretsiz ekran değişimi sağlandı. Başına böyle bir şey gelen olursa kullanıcı hatasından kaynaklanmıyor (darbe, kırılma vb durumlar hariç tabiki) bilinsin istedim.
#akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

hahaha şuna bakınca insanın tadı kaçıyor. Eminim çok daha akıllıca yazılabilir ama zamanla gelişeceğiz umarım. #Python

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,
Xiaomi Mi 9T de Xiaomi'nin kendi tarayıcısını kullanıyorum ama YouTube'a ya da Hepsiburada gibi web sitelerine girince uygulama açılmıyor ayarlara bir göz attım ama bulamadım var mı bir çözümü?
#TeknoYardım #android #xiaomi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yazılıma Python ile başlamak istiyorum. Kivy kütüphanesi ile direkt android için bir "wallpaper" programı yaparak kendi çektiğim fotoğrafları kullanmayı hedefliyorum şu an için. Yıllar önce biraz small basic kullanmıştım, yazılıma dair tüm bilgim bu kadar. İzleyeceğim yol sizce doğru mu?
@ardazeytin @erenhatirnaz (ilgili kişileri etiketleyebilirseniz sevinirim) #Yazılım #Python #PythonKivy #android

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://wiki.lineageos.org/devices/crackling GM 4G için kursak bir sıkıntı olur mu acaba? sanırım aynı cihaz (ıhm ıhm pardon bizimki yerli ve milli olanı)
#generalmobile4g #andriod #TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#xiaomi #Mi9T 128GB 3500tl ye alınır mı? @umtk Umut bey siz ne dersiniz? bu vergi mergi işleri ne olur mi 5s iadesini yaptım şu an telefonum yok çok fazla bekleyemem.
#akış #telefontavsiyesi #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Ekleme: vatadanda ki bilgisayarı aldım arkdaşlar yorum yapan herkese teşekkürler kargo ile uğraşmak istemiyordum hem daha ekonomik oldu benim için diğer ihtiyaçlarıma da bütçe kaldı kulaklık,klavye gibi.
Merhabalar 12 yaşındaki masaüstü bilgisayarımı artık emekli edeceğim ve 5000₺ bütçem var.
Vatanda şöyle bir sistem var: https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-9400f-msi-gtx1660-super-ventus-xsoc-msi-b365m-pro-vh-ocz-500gb-ssd-16gb.html#
kendim toplasam daha pahalıya geliyor sizce eksik bir yanı var mı? PSU 550W olması dışında pek bir sıkıntısı yok gibi.Kalan para ile monitörü değiştirebilirim.Ya da alıntıda ki gibi bir sistem de kurabiliyorum ama bütçemin tamamını kullanmış oluyorum.
Ayrıca şuan VGA(1600x900P)bir monitör kullanıyorum. Dönüştürücü ile kullanacağım. #akış
#TeknoYardım #SistemTavsiyesi

INTEL I5 9400F-MSI GTX1660 SUPER VENTUSXSOC-B365M PRO-VH-OCZ 500GB NVME SSD-16GB...

INTEL I5 9400F-MSI GTX1660 SUPER VENTUSXSOC-B365M PRO-VH-OCZ 500GB NVME SSD-16GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, ingilizcemi grammar konusunda geliştirmek istiyorum.Online "Cambridgeenglish" testinde seviyem A2 çıktı. App'ler yerine daha çok web sitesi ve youtube kanalı önerilerinizi duymak isterim.
#akış #KonuDışı #İngilizce

BeğenFavori PaylaşYorum yap