Diyecek bir şey yok #Amazon her zaman ki gibi şahane.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8
 • Orcun @orcun

  Amazon girdiği pazarlarda direkt tekel oluyor. Nasıl oluyor niye oluyor işte maddi gücü var öyle şöyle böyle diyorlar ama herifler o maddi gücü tüketiciyi de düşünüp koruyup kolluyor önemli olan o yani sana kendini iyi hissettiriyor sende bu sefer pahallı da olsa amazondan alayım diyorsun. Ya ben 2 ay sonra monitörü iade ettim yani bunu hangi firmada yapabilirdim ? türkiyede böyle bir firma var mı ? yok. E şimdi ben kendime alacağım yüksek fiyatlı yada garanticiysem bir ürünü cihazı tekrar amazondan almaz mıyım ? alırım. Bak herifler tek bir artı yaptılar bana ve beni kazandılar geleceğe yatırım. Belki zarar ettiler ama olay o değil. Malum sitelere bakın mesela var mı böyle müşteriyi kollayan arka çıkan vs ? ürün bozuk geliyor daha hala firmayı kendi şirketine ortakmış gibi hak hukuk adaleti dinlemeden fütursuzca savunuyorlar.

 • helvetica @helvetica

  Amazon sayesinde hepsiburada.com da hizmet kalitesini artırmaya çalışıyor. Rekabet iyidir. Eskiden müşteri hizmetlerine yazardınız cevap bile vermezlerdi. Şimdi yarın kapında diye sistem getirdiler 6 günde geliyor ama olsun. Artık bizi rahat rahat parmağında oynatamıyor. 🙂 Amazon candır. Aldığım ürün Prime olarak Amazon’da varsa daha pahalı olsa bile oradan alıyorum.

 • huseyin/azuren @hegemen

  Amazon üzerinden aldığım ama başka satıcı sattığı bozuk bir ürünü satan adam cevap bile vermdi 1 hafta sonra amazon müşteri temsilcisini aradım paramı iade ettiler.Satıcıya kalsa yıl beklerim adamın umurunda değil resmen.Amazon kendisi satmasada sitesinde sattığı ürünlere destek veriyor.

 • ad33p @ad33p

  Trendyol'u hiç kullanmıyorum zaten. Satıcısı kendisi değilse HB'den de almıyorum, Amazon ilk baktığım yer oluyor artık.

Telefonu kılıfsız kullanıyordum çekmeceden yavaşça geri çıkardım şimdi takıyorum... #dolar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2023 acaba 20,23₺ olabilir mi? #dolar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@emrah-ozturk Emrah abi merhaba, abim dil eğitimine Dubai'ye gidiyor. Makine mühendisi, iş tecrübesi var, çizim programlarına da hakim. İş bulma konusunda çok zorluk çeker mi? dil okulu 2 haftalık konaklama sağlıyor ama sonrası kensine kalmış durumda o yüzden biraz endişeliyiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba KPSS'ye hazırlanan var mı? yapamadığınız soruları nasıl hallediyorsunuz? internetteki telegram gruplarına baktım ama pek verimli değil.
Yardımlaşmak isteyen olursa bir discord grubu kurdum, isteyenler buyursun gelsin.
https://discord.gg/mNNYQkWFzm

Join the KPSS-2022 TEKNOSEYİR Discord Server!

Check out the KPSS-2022 TEKNOSEYİR community on Discord - hang out with 1 other members and enjoy free voice and text chat.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üniversiteden yeni mezun oldum ama Microsoft Office hesabını hala kullanabiliyorum 😀 ne zamana kadar devam edecek acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Selamlar, evde yazıcı yok haliyle ihtiyaç olunca kırtasiye vb yerlerden çıktı alıyorum. Evde ayarladığım word dosyasının içindekiler sağa sola kayıyor (resim, yazı vs.). Evde ayarladığım gibi olmuyor. Bu dosyaları açıldığı bilgisayarın ayarlarına göre değil de kendi ayarlarıma göre saklamanın bir yolu var mı?
ÇÖZÜLDÜ;
Herkese teşekkürler, biraz daha pdf yazılırsa iyice pekişir lol.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Merhabalar, Mi 9T telefonuma Xiaomi eu romu yükledim, her şey güzel ama "Play protect sertifikası yok" https://www.google.com/android/uncertified/ bu adrese Google services framework kodunu eklediğimde zaten kayıtlı diyor. Telefonda Root yok, bootloader kilidi açık. Ek olarak Play store'un verilerini sildim, tekrar denedim ama olmadı.
#android #xiaomi #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, işaretlediklerim normal mi? daha önce fark etmemiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap