#SATILDI
Merhaba, kullanmadığım için JBL Tune 500 Kablolu kulaklığımı satmak istiyorum, ilgilenen olursa fiyatı 75₺ alıcı ödemeli kargo ile gönderebilirim.
#ikinciel #satılık #kulaklık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, PSU fanı tıkırtılı ve sabit hızda gürültülü çalışıyordu en sonunda dayanamayıp açtım üzerindeki 2 pin kasadaki egzoz fan ise 3 pinli fanı direkt anakarta bağlasam sorun olur mu acaba? yoksa dönüştürücü vs birşey almak şart mı? Corsair VS 550 80+ white.
#Fan #TeknoYardım #PSU #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, çekmecenizde duran eski "akıllı telefon" varsa marka model ve istediğiniz fiyatı yazarsanız sevinirim, babamın telefonu bozuldu ve pek fazla para harcamak istemiyor.

Not: ekranı kırık, pili değişecek vs bu tarz tamir işlerini kendim yapabiliyorum bu yüzden bu tarz ürünleri de ekleyebilirsiniz.
Herkese iyi akşamlar ✋🏻
#akış #ikinciel #android #telefon #Satılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, bir internet sitesine her yarım saatte bir şekilde butona tıklayarak ardından sayfayı yenileyecek "bir şey" lazım, bunu nasıl yapabilirim? aynı sitenin android uygulaması da var ancak telefonun ekranını kapatınca otomatik tıklama uygulamaları çalışmıyor. Teşekkürler, hayırlı geceler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1More H1005 yazılımını bulamıyorum, elinde olan var mı acaba? ayrıca 11'de çalışır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, 5-6 yıldır kullandığım Logitech G300s sanırım artık vefat ediyor. Şöyle ki oyun haricinde bu durumu çok daha seyrek yapıyor (10 dakikada bir kaç defa) ancak oyun oynarken, oynanamayacak sıklıkta ortalama 1 dakikada 2-3 defa yapıyor. Sorunu tarif etmek zor olduğu için kısa bir video çektim, var mı bu arkadaşı kurtarmanın bir yolu? şimdiden teşekkürler.
https://www.youtube.com/shorts/T6fCDTmw2pM

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Herkese merhaba,
Annemin küçük bir instagram hesabı var çanta cüzdan vs satıyor ara ara küçük reklamlar veriyorduk (50tl gibi) ancak instagram reklamı onaylasa bile para çekmiyor artık, süresi bitince %0 harcandı diyor ve reklam sona eriyor (reklam aktif görünüyor ama etkileşim alamıyoruz.). Daha önce aynı karttan defalarca reklam verdik. Şu an zaten hata da vermiyor ona rağmen bir sürü banka kartı ve kredi kartı + sanal kart denedim sonuç aynı maalesef. Böyle bir şeyle karşılaşan ve çözüm bulabilen var mı acaba aramızda?
#KonuDışı #Instagram #TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, ülkemizdeki madeni paraların "maden değerinden" daha düşük olması hali çok üzücü. Bunları eritmek yasak diye biliyorum ama yurtdışından bunları toplayıp eriten birileri var mı acaba? sadece Türkiye'ye ait değildir bu durum herhalde? tabii fizibilitesi nedir onu da hesaplamak lazım.
#konudışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba eski kutuları karıştırırken sanırım (lga 775) işlemci soğutma bloğu buldum. i5 9400f'li bir sistemimi var ve üzerindeki stok soğutucu kağıttan biraz kalın olduğu için hep değiştirmek istiyordum ama fiyatlar uçunca o da yalan oldu. Ayakları https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/4-adet-775-pin-islemci-ayagi-lga-775-pin-fan-ayagi-tirnagi-P149991424 bununla halledebilir miyim? üzerine fan nasıl olacak o konuda bir fikrim yok hala... yoksa tamamen uymaz iptal mi edeyim bu işi.
#intel #işlemcisoğutucusu #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@ozgurg Merhaba sizin çift dokunma ile ekranı uyandırma uygulamasını gördüm akışta ama bulamıyorum rica etsem tekrar paylaşır mısınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap