kemalboran paylaştı.

Bir BBK iştiraki olan Realme markasının ülke haklarını elinde bulunduran ve hali hazırda ithalatını ülkemize yapan firma, Oppo Türkiye ile yaptığı mutabakat sonucunda marka haklarını Oppo temsilciliği tarafına devretmiş bulunuyor.

Bu vakitten sonra Oppo Türkiye, Realme markasının ülkemizde yer alan tek resmi temsilcisi olacak. Oppo, yıl sonuna kadar Realme ürünlerini kendi güvencesi ile ülkemize sunmaya hazırlanıyor. Realme telefonlar genel algısı dışında ciddi fiyat artışlarına ise kaçınılmaz şekilde uğrayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

@umtk Bey. Şu an dayımın oğlu Panama'da. Oradan bir telefon getirtmeyi düşünüyorum. Aşağıdaki linkteki ürünü buldum. OnePlus 7 Pro'nun bu fiyata satılabilmesi mümkün mü, gündüz gözüne dolandırılmayalım.

https://articulo.mercadolibre.com.pa/MPA-401531918-oneplus-7-pro-azul-12gb-ram-256gb-doble-sim-desbloqueado-_JM?quantity=1&variation=41804585896#position=2&type=item&tracking_id=189ea66c-7797-4949-ab38-b384cf800af5

Oneplus 7 Pro Azul 12gb Ram 256gb Doble Sim Desbloqueado - U$S 400.00

Cómpralo en Mercado Libre a U$S 400.00 - Envío gratis. Encuentra más productos de Celulares y Teléfonos, Celulares y Smartphones.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=HjUpSkFnAeY
#Mazda #Mazda3 #MazdaCX30 #SkyactivX #Skyactiv #OtoSeyir

Yeni Mazda 3 test sürüşü 2019 | Dizel gibi çalışan benzinli motor | Bonus CX-30

Frankfurt'ta dizel gibi çalışan Skyactiv-X motorlu yeni Mazda 3'ü kullandık. Ayrıca CX-3 ile CX-5 arasında yer alacak olan CX-30'u da kullanma fırsatı bulduk...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

LP Twitter'da döktürüyor yine.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google destek bölümüne herhangi bir başvurum olmamasına rağmen bana böyle bir e-posta göndermişler. Kıllanmak için bir sebep var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
kemalboran paylaştı.

Herkese selam. Bilenler vardır ama bilmeyenler için benim Kadraj Butik adında bir instagram butiğim var. Kendi yaptığım takı, aksesuar ve çantaları bu butikte eğitimime destek amaçlı satıyorum. Cuma ve cumartesi günleri de (şimdilik) halk pazarlarında satıyorum. Geçen hafta bu iki gün için bir vlog çektim. İzlerseniz ve paylaşırsanız çok sevinirim. Ne kadar çok kişi izlerse o kadar duyurabilirim. ❤️ https://youtu.be/4YwgOEVl2VM

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün dolaplarda temizlik yaparken gömü buldum. 😄 Pili öldüğü için artık sizlere ömür. Gerisi sapasağlam.
#TozluRaflar #Motorola #MotorolaE365 #HelloMoto

BeğenFavori PaylaşYorum yap