Evet, Oppo RX 17 Pro ile tanışmış olduk. Telefonun malzeme kalitesi ve tasarımı rakiplerinden çok ayrışamasa da güzel, ancak 5.000 TL etmez.
Ekrana gömülü parmak izi sensörü yeterince hızlı çalışıyor, ancak bu fiyata orta segment çipset (s710) ile gelmesi ve stereo hoparlör, özelleşmiş ses çipi, su geçirmezlik sertifikası gibi özelliklerinin bulunmaması nedeniyle rekabetçi olması mümkün değil. Fotoğraf kalitesi hakkında yorum yapamayacağım, ayrıntılı incelemelerine bakmak lazım.
#Oppo #OppoRX17Pro

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Arkadaşa HDMI çıkışlı sadece görüntü ve ses alabilmek için ucuz yollu ekran kartı lazım. Elinde olan varsa görüşelim. İzmir içi elden alabilirsek daha iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lanet olası EA, hikaye tabanlı, açık dünya Star Wars oyununu iptal etmiş. Bu işi CD Projekt Red ya da Rockstar Games yapacaktı ki.
#StarWars #HaftalıkGündemeMalzeme #OyunGündemineMalzeme @gamsizm @nuguryurtsever @harrower
https://www.donanimhaber.com/EA-hik-ye-tabanli-Star-Wars-oyunu-projesini-iptal-etti--107014

EA, hikâye tabanlı Star Wars oyunu projesini iptal etti

Oyunu geliştiren Visceral Games kapanırken yönetmen Amy Hennig de firmadan ayrıldı. Proje baştan başlamasına rağmen EA daha fazla ilerlemesine izin vermedi ve kapattı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Super Meat Boy - Super Meat Boy

Oldukça zor bir platform oyunu olan Super Meat Boy’da, kavanozun içinde yaşayan, fötr şapka ve tek camlı gözlük takan şeytani bir fetüsün elinden sargı bezlerinden oluşan kız...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

OnePlus 5 ve 5T için kararlı Android 9 Pie güncellemesi yayınlandı.
#OnePlus #OnePlus5 #OnePlus5T #AndroidPie #Android9

BeğenFavori PaylaşYorum yap
kemalboran paylaştı.

İstediğim bir şeyi Almanya ebayinden alıp bana postalayabilecek var mı? PayPal üzerinden ödemesini yapabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

2014 Model Mazda 3 aracıma 205/60R16 boyutlarında yaz lastiği almayı düşünüyorum. Fiyat/performans olarak önerdiğiniz, testlerde iyi sonuç alan, fiyatı üzmeyecek bir lastik modeli var mıdır. #otoseyir #otolastik #otolastiktavsiye @can

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 29