OnePlus 5 için, Android 8.0 Oreo tabanlı, OxygenOS 5.0.1 güncellemesini de içeren 2. kararlı güncelleme dağıtılmaya başlandı.
#OnePlus5 #android8 #AndroidOreo #oneplus #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahhhhh ahh kimleeeer kimlerle beraber. #mazda #mazdamx5rf #miata

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Simit poğaça fiyatlarına yüzde 25 zam gelmiş. Kaç aylık asgari ücretle sıfır araba alınıyordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mutlu yıllar Türkiye 🤬😡😠

BeğenFavori PaylaşYorum yap

OnePlus 5 için kararlı Android 8.0 Oreo güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
#OnePlus5 #android8 #AndroidOreo #oneplus #akış

http://otafsg.h2os.com/patch/amazone2/GLO/OnePlus5Oxygen/OnePlus5Oxygen_23.O.27_GLO_027_1712231851/OnePlus5Oxygen_23_OTA_027_all_1712231851_8d16de8.zip

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni bir erke dönergeci vakası daha geliyor. 😀 😀
http://ensonhaber.com/yerli-otomobildeki-sarj-ozelligi-teslada-bile-yok.amp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • makesome @makesome

  ahahahha ya bunlar neyin kafası ya. Bildiğin aracın içine içten yanmalı motorda koyacaklarını anlatmaya çalışıyorlar ama olayı öyle bir misfitiye ediyorlar ki, okuyan vay be desin hiçbir şey anlamasın.

  • kemalboran @kemalboran

   Enerji geri dönüşüm sistemi Tesla’da yokmuş. He gülüm. Bütün elektrikli araçlar frenlemede veya yokuş aşağı inerken pilleri şarj eder. Kaldı ki BMW gibi menzil uzatmak için mazotlu ya da benzinli jeneratör koyacaksan da onu açıkça söyleyeceksin. O sistem normal bir benzinli araçtan daha verimsiz çalışır. Daha fazla yakıt tükettirir. Zorda kalırsan ilk şarj istasyonuna kadar gidebilesin diye konulur. Haberi öyle bir yazmışlar ki sanki bu araç hiç şarj istasyonuna gerek duymayacak. Giderken kendi kendini şarj edecek.

 • Martin @martin

  Anladık cahil kafalara hitab ediyorsun da.. O kafaların zaten tesladan haberi yok ki. Elektikli araç deyince akıllarına -ki o da görmüşlerse- forklift geliyor.

kemalboran paylaştı.

Bayram öncesi sipariş vermiş olduğum, Hepsiburada’nın kendi sattığı Akg eo-ig955 ürünü bugün nihayet elime ulaştı.
http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s8-s8-akg-kulaklik-eo-ig955-kutusuz-ithalatci-garantili-p-HBV0000063ZSP
Ürünün kutusuz bir şekilde satıldığı zaten belirtilmişti ve telefon kutularından çıktığı gibi şeffaf bir plastik ile sarılı şekilde geldi. Hali hazırda Xiaomi Hybrid kullanan biri olarak direkt telefonuma bağlayıp listemde bulunan müzikleri dinlemeye başladım. Şarkıcının sesleri boğuk ve sanki eko varmış gibi geliyordu. Ses şiddeti daha yüksekti fakat alt sesler çok zor duyuluyordu. Eve gelip ürünü Samsung sitesinden kayıt ettirmeye çalıştım ancak ürün üzerinde bulunan kodu kabul etmedi. Ayrıca ürün üzerinde bulunan kod ve yanında bulunan QR kodda olan numaralar birbirinden farklıydı… İnceleme videolarını ve resimlerini karıştırdıktan sonra aşağıda bulunan resimde kırmızıyla işaretlediğim kısımda delikler bulunmuyordu. O kırmızı kısımda bulunan plastik malzeme de alacalı, kalitesiz birşeydi. İncelemelerin hepsinde arkada bulunan Akg logosunda ve ses tuşlarının bulunduğu kısımda koruyucu bant yapışık gelmişti ancak bana gelen üründe bunlar da yoktu.
Özetle; Hepsiburada’nın satmış olduğu ürünün orijinal olmadığını düşünüyorum ve iade işlemini başlattım. Yukarıda linki bulunan ürünü almanızı tavsiye etmiyorum.
#hepsiburada @damdan-duser-gibi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 27

Sarp Kürkçü şu an hangi mecrada çalışıyor. Kendisinin uzun zamandır bir çalışmasını göremedim. #SarpKürkçü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Xiaomi Mi5 için resmi Global Beta MIUI 9 dağıtılmaya başlandı. #MIUI9 #Xiaomi #XiaomiMi5

BeğenFavori PaylaşYorum yap