Herkese iyi pazarlar

Çoğunlukla gym'de kullanmak için Bluetooth kulaklik bakiyorum. Ara sıra discordda da kullanirim.

Şu ürünü buldum. 500-1000 lira bandında Bluetooth kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Telefonum Mi 10T

https://www.amazon.com.tr/Jabra-Elite-Kulak-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k/dp/B09DCZ2GBY?th=1&psc=1

Jabra Elite 2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Pasif Gürültü Engelleyici...

Jabra Elite 2 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Pasif Gürültü Engelleyici Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, 2 Dahili Mikrofon ile Net Aramalar, Güçlü Bas Sesi ve Ayarlanabilir Ses - Koyu Gri :...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alibaba dan kişisel kıyafet alışverişi yaparsam süreç nasıl oluyor? Gümrük işleri bayağı değişti galiba

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi pazarlar

Anneme telefon bakıyorum. Kronik sorunu olmayan, temel işlevleri kusursuz, işlemci orta halli, kamerası güzel bir akıllı telefon arastiyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi sabahlar öncelikle

Monster marka gaming v19.7 model laptopum oyunlarda gpu tam yüke girince 30-40 dakika sonra pc iyice ısınınca monitör ekranım karıncalı tvye dönüyor. (Bu sırada pc donmuyor, sadece ekran gidiyor) (gpu max 81 derece, cpu 85 derece civarı çalışıyor)

Monster servise verdim ama temizleyip, biosu guncelleyip yollamisa benziyorlar.

Sorun tam olarak nedir? Çözümü nedir?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BobrekMafyasi @bobrekmafyasi

  Hocam bende de laptop var ve sadece Lol e girerken oluyor, onun dışındaki oyunlarda olmuyor, nedenini anlamadım. Bu oyunda oluyorsa diye fikir açısından yazıyorum.

 • sawgent @sawgent

  O sorunu geçenlerde ben de yaşadım. GPU devre dışı kalıyor ama hem oyun hem windows bir süre daha siyah ekranda çalışmaya devam ediyor. Sonra fanlar coşup bir süre sonra da makina kendisini kapatıyordu. Sorunun GPU etrafına koyulan ısı yalıtımı malzemesinden olduğunun farkına vardım. Söküp atınca düzeldi. GPU etrafındaki küçük dirençlerin üzerini kapatan siyah kağıt benzeri bir malzemeydi. Onu söktükten sonra sistemin genel sıcaklık değerleri komple azaldı.

  GPU sıcaklıkları 75 civarında geziyordu. Ama GPU Hot Spot sıcaklığı 85'lere kadar çıkıyordu. Görebildiğim en absürd değer buydu sıcaklık anlamında. Voltajları, fan devirlerini, cpu sıcaklıklarını vs de kontrol etmiştim. Onlarda da abes bir durum görünmüyordu. Hatta bir ara acaba taktığım iki m.2 ve GPU PCI yollarıyla ilgili bir karışıklık mı yapıyor diyerek m.2 falan sökmüştüm.

Dostlar herkese iyi günler dilerim öncelikle

Ben askerdeyken bizimkiler 200 gb kotalı 24 mbps vdsl pakete 24 ay taahhütlü aylık 86,5 tl fiyata sözleşme imzalamislar. Başlangıç tarihi Kasım 2020. Bitiş tarihi Kasım 2022.

Biraz önce aradım müşteri hizmetlerini, cayma bedeli 959 tl fiyat çektiler.

Şimdi eğer degismediyse zaten 24 ay taahhüt yasal değil. En fazla 12 ay yasal, onda da indirim bedeli veya kalan aydan tüketici lehine hangisi ise onu talep edebiliyorlar.

Benim gibi 24 ay taahhüt belasına bulasip kurtulabilen arkadaşların kilavuzluguna ihtiyacım var🙏

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

Wireless gaming kulaklık tavsiye eder misiniz?

Bende g430 var 3 yıldır. Kablosu hariç memnunum. Kablosuza geçiş yapsam pişman olur muyum? Gecikme, uzun vadeli pil süreleri, ağırlık vb..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sawgent @sawgent

  Arctis Pro Wireless kullanıyorum uzun süredir. Çok memnunum. Birden fazla cihaz bağlanmayacaksa Artic 3-5-7 modellerinden bütçeye uygun olanını tavsiye ederim. Hatta küçük bir tip-c alıcıya sahip Arctis 1 Wireless çoklu cihaz için de uygun. Uysaydı aynı küçük adaptörden benim modele de alacaktım tek olarak. Dock taşımak zahmetli oluyor.

  • mrsocrates @mrsocrates

   Yorumlarda ovuldugu kadar var mı hocam? O fiyata ikna olmam lazım 😀

   Bir de sorum var? Ekstra bir ses kartına vs gerek yok de mi? Galiba o dock hallediyor bu işi? Cahilim premium kulaklık konusunda

  • sawgent @sawgent

   @mrsocrates Arctis Pro için konuşacak olursam o fiyatı haketmiyor ses performansı olarak. Ancak ona o fiyatı vermenin sebebi o dock sayesinde aux, usb, optik, BT üzerinden birçok cihazı bağlayıp sadece kulaklığın üzerindeki tekerle aralarında geçiş yapabiliyor olmak. Ben hem PC hem de PS4 Pro/XBOX One X ikilisinden aynı anda ses almak için kullanıyorum. Hatta optik giriş için de ikili çoğaltıcı almıştım. İki konsolu da tek optik üzerinden bağladım. Bu esnada ses dengesini de iki taraftan birisine yoğunlaştırabiliyorsun. Değişebilir pil de diğer bir ekstrası. Biri sürekli şarjda. Diğeri 12 saat kadar dayanıyor. Bitmeye yakın hemen doluyu alıp boşu yuvaya takıyorsun. Bunlar için o birkaç bin verilebilir.

   Kablosuz üst seviyeler genellikle kendi arabirimleri üzerinden haberleşiyor. Onu da ekstra bir USB dongle ile hallediyorsun. Benim modelde USB ile dock bağlıyorsun ve kayıpsız bağlantı onun üzerinden gerçekleşiyor. Alternatif olarak BT da mevcut.

   Özellikle Arctis 7 ile Pro arasında ses kalitesi olarak fark yok bildiğim kadarı ile. Sürücüleri de aynıydı. Diğerlerini incelemedim ama yukarıda saydığım şeyler gerekmiyorsa 7 alınır.

 • Erdem Ercan @erdem-ercan

  Logitech G 533 kullanıyorum ve mutluyum. 15 saat gidiyor mikrofon gayet kaliteli ve kalitesi yeterli. Baslar kuvvetli ama müzik için bence yetersiz.

  Geçikme ben hiç yaşamadım, 1.5 yıl oldu pilinde de sorun yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alınır mı yoksa +200 koy xbox 9. Nesil kontrolcü mü(pc için)

https://www.incehesap.com/gamesir-t4-pro-multi-platform-game-controller-fiyati-50158/

BeğenFavori PaylaşYorum yap