Talos Principle ı xbox gamepassten oynamaya başladım. Güzel oyunmuş, öneririm, eğlenceli bulmacaları, hızlı hızlı yapabiliyorsunuz bir de, sıkmıyor yani 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kombi bakımı için yetkili servisi çağırdığımda, misal 100 lira bakım ücreti diyelim, bir de üstüne servisin geliş ücreti olan 50 lirayı da alıyorlar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mad Max'in oyununu bir süre önce oynayıp bırakmıştım, bitirmeden. 6 saatmiş hatta tam süresi.

Bir şans daha veriyim dedim, tekrar yükledim. Dünden beri yaklaşık 20 saat oynamışım oyunu ve bitirdim. Hikayesi vs güzelmiş, filmini aratmadı.

Başlarda bu kadar sarmamasının sebebi zorunlu loot ve tekdüze yan görevlerdi. Zorunlu lootu Max'a vereceğiniz yeteneklerle çok kolay hale getirebiliyorsunuz, ana merkezlerdeki Scrap yerlerini kurmakta baya faydalı oluyor. Tekdüze yan görevleri de aracı ve karakteri geliştirince çok kolay bir şekilde tamamlıyorsunuz. Ana görevleri yapması daha eğlenceli oluyor böylelikle.

Hele ki aracı full+full yaparsanız ayrı bir güzel oluyor 😀 Araç çatışmaları çok eğlenceli bir hal alıyor. Oyunun sonunda bir rahatlama geliyor insana, hikayeyi güzel bitirmişler 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BobrekMafyasi paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Son 150mb net kalmış, 3g yi açtım 😀

Bu instagram aşırı net yiyor ya bundaki videoların otomatik oynamasını vs nasıl engelleyebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BobrekMafyasi paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsanlar çok enteresan gerçekten.

Şu kadar duygusal bir insan olmaktan nasıl kurtulabilirim bilmiyorum, insanlara kibar davranmak, ince düşünmek, empati kurmak vs yaramıyor gerçekten. Hipnoz yaptıracağım olmadı kendime, belki bi faydası olur. Ben olmak çok yoruyor artık.

Örnek verecek olursam, hangi işte çalışırsam çalışayım, aynı düzeyde olduğum bir başka insanın benim veya başkalarının üzerinde üstünlük kurma çabasını görüyorum. Yahut sadece kendi çalışıyormuş, her işi kendi yapıyormuş gibi tavırlarını, arada kendince laf sokmalarını görüyorum. Bir de eski çalışansa bu kişi, başkalarının yanında da bu duruma devam ediyor. Normalde iyi geçinirken bir bakıyorum boş boş eleştiri yapmaya çalışan birisi var yanımda. Gerçekten çok enteresan. Aynı maaşı alıp aynı işi yapıyoruz, bundan ötesi yok ancak insanoğlu işte.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Adam polisi göre göre kırmızıda geçti, cezayı yedi 😀 Neden yani neden çok merak ettim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BobrekMafyasi paylaştı.

Meraklısına arkadaşlar kaçırmayın. Aralarında güzel kurslar var tamamı Türkçe. Bu gece sona eriyor en azından ekleyin stokta kalsın.

https://twitter.com/yavuzsyildiz/status/1194246994925170699

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16