Lazım olunca bir tane bulunmaz. Aciliyeti geçer iki tane birden gelir.

Kaç gündür bluetooth kulaklık almaya çalışıyordum, alamamıştım. En son dün alabildim. Bir arkadaşta hediye olarakta bir tane verdi üstüne. Şimdi iki tane kulaklığım oldu 😂

Bi tanesi Taotronics Soundsliberty 53
İkincisi Xioami True Wireless 2

Açık ara Taotronics daha iyi. Hem gelen ses kalitesi, hem giden ses konusunda çok iyi. Su geçirmezliği olsun, şekli olsun, kulakta sağlam duruşu olsun. Her konuda önde şuan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Merhaba arkadaşlar. Şu sistem şuan ne kadar eder bir fikriniz var mı?

Ge force 1650 ekran kartı (modelini bilmiyorum, tek fanlı olan)

Amd R7 2700x işlemci

Asrock B450m-HDV R4.0 anakart

High Power Eco Br 600w 80+bronze güç kaynağı

Hyperx 2400mhz 16gb ram

Dark N10 Pro kasa

480 gb kingston Sata SSD

Ayrıca Viewsonic VX2458 C-mhd 24" 144hz 1 ms monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada beni delirtecek. 2. Kez iptal oluyor satın alımım. Kendi kendine iptal oluyor bir de, hiçbir şey yokken. Arıyorum soruyorum siz iptal etmişsiniz diyorlar. Lazım olmasa neyse. Bluetooth kulaklık lazım. Elden alamıyorum aşırı pahalı her yerde. Saçmalığın daniskası ya resmen. Amazondan rastgele bir şeye bakacağım bıktırdılar böyle saçmalık olmaz .

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 20

Neredeyse iki senedir evimde mi box var. Tv hiç açmadığımdan aklıma gelmiyordu da baya kullanışlı cihaz aslında. Telefondan film bile yansıtabiliyorum, acayip iş görüyor 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada ile ilgili yaşadığım bir sorun var. Yani iki sorun var aslında da birisi orayla ilgili olmayabilir 😂

Birincisi; geçen gün kulaklık sipariş ettim. Belirttikleri gün kargolamadıkları gibi bugün siparişimin kendi kendine iptal olduğunu gördüm. Aradığımda siz iptal etmişsiniz dediler ancak ben telefonu elime bile almamıştım, imkansız ötesi bir durum telepati ile yapmadıysam. Her neyse bu ilk sorunumdu ancak onlarla ilgili olmayabilir bu durum. İkinci sorunumla bağlantılı olabilir.

Eski kız arkadaşımın numarasıyla hesap açmıştım zamanında birlikteyken, hangi hesap bilmiyorum. Sonrasında o hesaba kendi numaramı kaydetmiştim. Ancak işin saçmalık ötesi olan tarafı ne zaman alışveriş yapsam mesaj bana değil hala ona gidiyordu. Hiçbir yerde numarası olmamasına rağmen. Diyorum o mu iptal etti ki. Bu da ayrı saçmalık zaten de bu hesap değildi diye hatırlıyorum. İkisinde de suçlu hepsiburada kanımca.

Amazona kurban olayım ya 1 gün sonra elimdeydi kargom. Rezil ediyorlar insanı resmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburadadan alışveriş yapamıyorum arkadaşlar. Mesaj göndermiyorlar hiçbir şekilde telefonuma. Arkadaşın numarasıyla yeni hesap açtım ona da göndermiyorlar. Bu nasıl iş vallahi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucuz etin yahnisi lafının doğruluğunu bir kez daha gördüm.
Qcy Q7 kulaklık sipariş ettim. Bugün geldi. Sağ tarafı şarj almıyordu ve senkron sıkıntısı vardı. İadesini yapacağım şimdi.

Bana bluetooth kulaklık önerebilir misiniz sorun çıkartmayacak? Para konusu 300 e kadar çıkabilirim diyorum. Bu fiyata yakınsa ve değerse daha da çıkabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 34

Arkadaşlar hastaneye gitmem lazım ancak hiçbir şekilde randevu alamıyorum. Hangi bölümü yazarsam yazayım, nereyi işaretlersem işaretleyeyim sonuç vermiyor. Sorun bende mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 19

Evet arkadaşlar yine bir olay oldu ve sizinle bu yaşadığım garip olayı paylaşmak istiyorum

Kendime inanamıyorum gerçekten. İnsan geçmişini hiç mi hatırlamaz arkadaşlar? Günlük tutuyordum eskiden, vallahi günlüğü okuyana kadar gram hatırlamıyordum olanları. Günlük tutmak çok önemli bir konu gerçekten de onu farkettim ve ilk iş yeniden başlayacağım günlük alıp.

Geçen yazmıştım kalbim darmaduman diye sizlere. O gün eski hoşlandığım kızla konuşurken, senin yüzünden çıkamadık, ben de senden hoşlanıyordum, sen bana hiç açılmadın gibi bir konuşma geçmişti aramızda. Ben zamanında çok seviyordum bu kızı gerçekten de ancak günlükte yazdıklarımı okuyunca şok oldum.

Kızı çok sevdiğimi vs yazıyorum, sonra kızla olan bir konuşmamızı yazıyorum bakın konuşmalar şu şekilde.

Ben: seni düşünüyorum
Kız: nasıl düşünüyosun peki
Ben: beyazlar içinde hacca giderken

Bir başka konuşma

Ben: biz hep niye susuyoruz beraberken?
Kız: bilmem sence?
Ben: Allah bilir
Kız: Bence biliyoruz ama söyleyemiyoruz
Ben: Yok ben cidden bilmiyorum

Yemin ederim tam bir odunum, salağım yani cidden şunları demiştin dese kız ne saçmalıyosun ben asla demem derim, ama kendi günlüğümde buldum bunları. Şaka gibi bir insanım gerçekten. Kız çok bile dayanmış bana, tüm bu yaşadıklarım o zamanların ahıymış 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 29 / 76