Dün buraya gittim tavsiye ederim defolu vs ürün takıntınız yoksa gerçekten uyguna geliyor.
https://outletcenter.com.tr/

Outlet Center İzmit : Akıllı Alışverişin Yolu

1997’den beri Türkiye’nin İlk ve Gerçek Outlet’i, Outlet Center İzmit. Kampanya ve Etkinliklerden Haberdar Olmak için ABONE OLUN!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

mükemmel bi film...
"Garth Stein'in yayımlanır yayımlanmaz en çok satanlar listesine giren ve tam 23 dile çevrilen kitabı The Art of Racing in the Rain'den uyarlanan film, Enzo isimli yaşlı bir golden cinsi köpeğin gözünden, insan hayatına şefkatli bir bakış atıyor. Enzo tüm hayatını, çevresinde akıp giden dünyayı gözlemleyerek ve bir araba yarışçısı olan sahibi Denny, onun beyin tümörü savaşı veren eşi Eve ve kızları Zoe'den oluşan ailesinden aldığı hayat derslerini uygulayarak geçirmektedir."
https://www.imdb.com/title/tt1478839/

The Art of Racing in the Rain (2019) - IMDb

The Art of Racing in the Rain: Directed by Simon Curtis. With Kevin Costner, Milo Ventimiglia, Jackie Minns, Marcus Hondro. Through his bond with his owner, aspiring Formula One race car driver Denny,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı #film çok eskiden bir film izlemiştim genç bir çocuk babasının yada amcasının ferrarisini garajda alıyor geziyor arkadaşlarıyla sonra babası anlamasın diye garaja geri koyup lastikleri kaldırıyor geri vitese alıp arabayı boşta döndürüyor km geriye gitsin diye, araba liften düşüp arka bahçeye yuvarlaniyor

Tek hatırladığım bu sahne bileniniz varmi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ProgramTavsiyesi #exe #OlmazsaOlmaz

Arkadaşlar merhaba,

Yeni tavsiye programımın ismi VisiPics. Bu uygulama beni harika bir yükten kurtardı. İşlevi bilgisayarınızdaki resimlerin çiftlerini tarayarak bulması ve tarama düzeyini siz seçerek birebir aynı veya benzer pozlardaki resimleri sıralayıp hem de çok güzel bir kategori sistemi ile sıralayarak anında hepsini seçip silmenize olanak veriyor.

Program Türkçe ve kullanımı oldukça kolay zaten denedikçe hemen anlayacaksınız silmek için soldaki menüde fotoğrafın üstüne basınca çarpı çıkıyordu yani orayı başta tanıtmamıştı bana sizin de haberiniz olsun biraz kurcalayın işinizi görecek. Karışık yedeklerden çıkan birden çok yedek fotoğraflarımdan kurtuldum ve evet eşinizin/çocuğunuzun/sevgilinizin milyon tane aynı pozdan olan fotoğraflardan kurtulmanızın kolay yolu.

https://visipics.tr.uptodown.com/windows

VisiPics (Windows)

VisiPics için Windows uygulamasını ücretsiz indirin. Kopyalanmış fotoğraflarınızı arayın ve silin. Hafıza kartından bilgisayarınıza çok sayıda fotoğraf yüklediğinizde...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bugün mutluluğu doruklarda yaşadım arkadaşlar 🙂 sizinle de paylaşmak istedim. 🙂 sebep mi? fiziki bir sebebi yok hiç bir olay yaşanmadı. sadece kendi benliğimi bulduğumu, olgunlaştığımı hissettim. bunda bir süredir felsefe ile ilgilenmenin katkısı çok. gerçekten hayatından mutsuz olan varsa felsefe ile ilgilenmesini tavsiye ederim. etkisi hemen görülmez ama uzun vadede size bir derinlik katar. bu derinlik kendi benliğinizle barışmanıza sebebiyet verir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu eklentiyi indirdim dislikeları geri getirmek için. Dislike sayısından emin olduğunuz video var mı test edelim. 😁
https://chrome.google.com/webstore/detail/return-youtube-dislike/gebbhagfogifgggkldgodflihgfeippi/related

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yılbaşında Cem Yılmaz'ı izleyip standupa doymadıysanız yine Netflix'te olan Kevin Hart: Zero F**ks Given'ı tavsiye ederim. Kendi evinin salonunda ufak bir kitleye konuşuyor. 1 saat keyifli vakit geçirebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel bir metne dökme aracı. Bir tık ingilizce seçiyor ama olsun, yani native olmasa da anlıyor ama hata yapma oranı artıyor. Çok işe yaradı eski toplantıları tararken.

Otter for Zoom - Live Transcriptions for Virtual Meetings

Get access to Otter's media kit, including a collection of Otter marketing resources and identity guidelines, including our logo, content, and trademarks.
BeğenFavori PaylaşYorum yap