Dün #PPSSPP #Emulatör yükledim PC'ye(Win10-64Bit) güzel güzel kontolcü ile oynuyordum. Bir bölümde sürekli çöküyor. Hevesim kursağımda kaldı. #GodofWar #GhostSparta

Çözüldü: PPSSPP'den Ayarlar>Sistem>Hızlı Bellek özelliğini kapatınca çökmüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linus forumlarında güzel bir PSU listesi hazırlanmış. @gamsizm'ın aldığı RM750, 2. ligde gözüküyor. Ona çok yakın fiyatlı RMX ise 1. ligde. Videoda özellikle RMX yerine RM tercih edildiği denmişti ancak RMX'i daha iyi buluyor demek ki.

#akış #konudışı #corsair #PSU #PC #pctoplama

https://linustechtips.com/main/topic/631048-psu-tier-list-old/

PSU Tier List [OLD]

Credit to @Starelementpokeand @Energycore for helping out with this long-awaited refresh of the old PSU tier list by Aniallation (who previously went several months without logging in), leaving the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evrensel Durdurma tuşu programı - ara sahneleri istediğiniz zaman durdurun

Bu program ne işinize yarayacak? Bir işiniz çıktı ve ara sahneyi durdurmanız gerekti bunun için işe yarayacak. Bilmediğiniz bir kelime çıktı ve bunu araştırmak istediniz bu sırada ara sahne geçmemesi için durdurmak işe yarayabilir. Sadece ara sahne de değil her zaman durdurabilirsiniz.

Burada uygulamalı olarak videosu var.

https://www.youtube.com/watch?v=bItgybhViQM

 

Arkadaşlar oyunlarda ara sahne olsun, oynanış olsun bu tuşa bastığınızda otomatik olarak duruyor oyun.
İsterseniz bu tuşu değiştirebilirsiniz. Sanırım settings yazan metin belgesindeki KEY=0x13 yazan yeri şurdakilerden birini yazıp değiştirip kaydederek oluyor. https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/dd375731(v=vs.85).aspx

Programı indirmek için. https://www.softpedia.com/get/Gaming-Related/Universal-Pause-Button.shtml

Ben hitman, rdr2 ve witcher 3'de denedim gayet düzgün çalışıyor. Ancak durdurduğunuzda tamamen duruyor hiç bir şey yapılmıyor oyun üzerinde, hatta steam üzerinden açıyorsanız steam arayüzünü kullanamıyorsunuz oyunda olup durdurma tuşuna basarsanız.

Ben bu programı hem ingilizcem gelişsin diye kullanacağım hem de hikayeyi anlamak için, size de tavsiye ederim.

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent abi kusura bakmasın, aklıma gelince duramadım. 😀

#teknomizah

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KemalSunal

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

GTA Online'da hangi araçları satın almak lazım? Rehber

GTA Online'da hangi araçları almak lazım söylemek istiyorum, öncelikle 4 bin yarış yaptım pek çok araştırma da yaptım zamanında bu konuda.
1 armored kuruma, görevlerde olmazsa olmazlardan biridir, mini tank gibi araba.
2 İtali GTO, müthiş hızlanan bir araba ama kontrol etmesi biraz zor, alıştıktan sonra kolay gelir. Spor sınıfının en iyisi.

3 Krieger Super sınıfının en iyilerinden, her konuda iyi bir araç hızı da güzel, Emerus da aynı seviyede onu da tavsiye ederim, ikisi birbirine çok yakın hangisi hoşunuza giderse onu alın.
4 Motor olarak Bati 801 bu da krieger gibi hemen her konuda iyi, dönüşler olsun, hızlanma olsun, hız olsun gayet iyi bir motor, genelde custom yarışlarda bu motoru kullanmak zorundasınız.

5 shotaro bu motor bir şeyde en iyisi, o da dönüşler, hızıda fena değil ancak daha çok dönemeçli yarışlarda kullanmanızı tavsiye ederim.
6 hakachou drag bu motor da düz yolda en hızlısı, müthiş bir sesi var. Dönüşlerde ve kalkışlarda orta.

7 klasik sınıfının en iyisi turismo classic, neredeyse super sınıfı ile yarışacak derecede iyi bir araç, hızlanması, hızı, dönüşleri gayet iyi

8 weponized tampa gerçek bir mini tank, üstünde roket atmaktan tutun, mini gun ve mayın döşeme sistemi bile var. Tek kötü yanı tek roket ile patlaması ve camları kuruma kadar kapalı değil.

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16