#TozluRaflar SLI 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TozluRaflar vee asıl bomba geliyor 🙂 2004 yılından @gamsizm @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gio @gio

  rahmetli openoffice. internetimiz olmadigi zamanlar dergi cd'lerinde cikardi. bugun hala kullandigim acik kaynak yazilimlarin cogunu buralardan cekerdim.

 • ilker @gilker

  ben bu derginin çıkışını çok iyi hatırlıyorum LP 1 sayı mı ne yazdı sonra ayrılmıştı. DHW çevresinde baya kişi almıştık o sayıyı muhabbeti çok dönmüştü yanında extralarıda boldu.

  • motac @motac

   slında diğer sayılarda da donanım editörü olarak geçtiğini gördüm kendisinin ama yazısı yoktu görebildiğim kadarıyla. Hoş bir tesadüf oldu benim açımdan teknoseyiri ilk kurulduğunda takip etmeye başladım nereden duydum bilmiyorum ama Levent beyin daha önce hayatıma bir şekilde girmiş olması çok garip geldi 🙂 openoffice sayısını deli gibi okudum oradan linuxa merak sardım 2004 yılında 14 yaşında ilk distromu kurdum mandrake linux ve evet pc extra vermişti 🙂 hala saklarım cdsini 🙂

   Düzeltme:2003 yılında verilen mandrake 9.2 cdleri ile girmişim linux işine 13 yaşında iken

  • ilker @gilker

   @motac fiziki olarak ayrılmıştı hürmeten ismi dergide geçiyor olabilir. İlk çıktığı sayıda baya baya sitede reklamını yapıyordu. Sonra ayrıldığını söyleyince çok şaşırmıştım uzun soluklu bir iş olarak görmüştük çünkü. Ayrıldıktan sonrada ne online da ne görüştüğümüz toplantılarda dergiyle alakalı ağzından hiç kötü birşey duymadım hep iyi bahsederdi.

  • motac @motac

   @gilker olaya benden daha vakıfsınız bilgilendirme için teşekkürler:) bahsi geçen yıllarda dhwye girip girmediğimi bile hatırlamıyorum bırakın yüz yüze görüşmeyi 🙂

#TozluRaflar Fiyat Listeleri 2003 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TozluRaflar Eski yıllardan kalma kutular dolusu dergi 🙂 ortalığı toplarken çıktılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

1 Mart kurul kararları ekşiden aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Çok uygun fiyata Windows 10 lisansı lazım güvenilir de olmalı elbet sitesi dahil. Windows pro olmak zorunda değil home da olur ama retail olması lazım nerede nasıl buluruz bilen var mı ? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayaldi gerçek oldu 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Edirneden canlı bilgi sınıra dayanan suriyeli pek yok dost ve müttefik afganistan ve pakistan vatandaşları gidiyor çünkü arapların sahip olduğu haklara sahip değiller. Suriyelilere pek ortalarda gezinmeyin uyarısı geçmiş devletimiz özellikle ufak ilçelerde sokakta çok az görülüyorlar. Ayrıca araplara verilen haklar olduğu gibi duruyor. Bu haklara çekik gözlü göçmenlerimiz sahip değil malum onlar çinli 🙂 gavur yani ve afganistanda terör veya etnik ayrımcılık yok "çinlilere" karşı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://odatv.com/meger-isidin-komutani-rahat-rahat-dolasiyormus-17022042_m.html

Adam terörist ismini açıkça yazmıyorlar yada içlerinden biri bir halt ederse yabancı uyruklu s.a. diye geçip gidiyorlar millet ne rahat ya. Doğalgaz "borusu" "döşüyor"muş. Şirkette çalışıyor kurumsal zaten site kuralına aykırı belki ama zor tutuyor insan kendini küfür etmemek için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap