Edirneden canlı bilgi sınıra dayanan suriyeli pek yok dost ve müttefik afganistan ve pakistan vatandaşları gidiyor çünkü arapların sahip olduğu haklara sahip değiller. Suriyelilere pek ortalarda gezinmeyin uyarısı geçmiş devletimiz özellikle ufak ilçelerde sokakta çok az görülüyorlar. Ayrıca araplara verilen haklar olduğu gibi duruyor. Bu haklara çekik gözlü göçmenlerimiz sahip değil malum onlar çinli 🙂 gavur yani ve afganistanda terör veya etnik ayrımcılık yok "çinlilere" karşı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://odatv.com/meger-isidin-komutani-rahat-rahat-dolasiyormus-17022042_m.html

Adam terörist ismini açıkça yazmıyorlar yada içlerinden biri bir halt ederse yabancı uyruklu s.a. diye geçip gidiyorlar millet ne rahat ya. Doğalgaz "borusu" "döşüyor"muş. Şirkette çalışıyor kurumsal zaten site kuralına aykırı belki ama zor tutuyor insan kendini küfür etmemek için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm @baris_ozkok abiler elimde bir adet zenit bir adet fed-2 var zenit zaten malum da benim ilgimi fed-2 daha fazla çekti 60 senelik alet lens bulabilir miyiz turkiyede en azından yada daha doğrusu genel bilgi alabilir miyim fed-2 hakkında

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xperia solaya rom atmaya çalışırken boot.img dosyasını attım bootloader olayını hallettikten sonra şimdi ne bir tepki var ne bildirim ışığı yanıyor şarja sokunca sadece hard restart yapınca titriyor biraz o kadar var mı a dostlar bir önerisi olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10