Spotify aileyi ortak kullanan var mı sevgilisiyle arkadaşıyla vs, sorun çıkıyor mu? Hakkı Alkan’ın videosunu görmüştüm bir ara spotify benim hesabımı kapattı diye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Arkadaşlar bazen açarken böyle bir şey ile karşılaşıyorum, yüzde tamamlanıp yeniden başlatılınca problemsiz kullanıyorum bilgisayarı. Ama bir yandan bunu yaşamaya devam da ediyorum. Bilgisi olan bir arkadaş var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar kablosuz termostat bakıyorum da bunu buldum:

https://m.trendyol.com/xiaomi/mijia-akilli-sicaklik-ve-nem-olcer-p-3763748?gclid=EAIaIQobChMIiNa85smU5wIVw4ayCh2GVwszEAQYBSABEgJ3DvD_BwE

Şimdi herhangi bir termostat alsak her kombiye uyumlu oluyor mu? Bir ibare bulamadım bununla alakalı nasıl bağlanıyor ediliyor onu bile bilmiyorum da. Bunun fiyatı da uygun geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Biz de bazı tuhaf sıkıntılar yaşıyoruz şu anda Türk Telekom’dan. Bakalım arkasından ne çıkacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtdışından gelen telefonu kendi pasaportuna kaydettiriyorsun ve o sadece senin adına olan sim kart ile çalışabiliyor değil mi öyle biliyorum? Peki bu böyle ise bunun süresi ne kadar? Kaç yıl sonra artık başkasına satabilirim bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Arkadaşlar steelseries arctis raw kulaklığımın modüler mikrofonu kayboldu da, ayrı bulunabiliyor mu acaba ya nasıl o eksiğimi tamamlayabilirim? Kulaklıktan çok memnunum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOS’ta google drive uygulaması kullanıyorum ve 1 yılı aşkın süredir adam gibi fotoğraf yedeklemesi yapamıyorum. Bir kere ilk sorun çok fazla fotoğraf bulunan google drive hesabımda dolanırken telefon aşırı yanıyor ve pili inanılmaz tüketiyor. İkincisi fotoğrafları seçip dosyaya atmak istediğimde çok geç atıyor ve bir yerden sonra bir kilitleniyor bitiyor artık o iş kalan fotoğraflarımı oraya atamıyorum uygulamayı arka planda kapatıyorum açıyorum yine atmadıkları fotoğrafları seçiyorum hiç tepki yok bekliyor yazıyor saatlerce de beklersin.. Benim yüzüm google drive’da zerre gülmüyor ve yılı aşkın süredir nasıl düzeltilmedi anlamadım da. Fikri olan var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

TeknoSeyir gündemlerden bir tanesinde bahsi geçmişti çok ucuza biz de windows 10 orijinal kod satın alıyoruz internetten diye. Hiç alan var mı acaba böyle kod, internette 10₺-20₺-30₺ gibi farklı fiyatlar görüyorum arattığımda ama acaba gerçekten orijinal ve sıkıntısız çalışıyorlar mı? Alan ve kullanan var mı? Freedos bilgisayar almayı planlıyorum da Monster’dan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Arkadaşlar yeni bir şey duydum da arkadaştan Tweakbox apps diye iPhone için, her şeyi bedava kullanıyorsun. Tabii direkt kıllandıran, güven vermeyen bir durum. Fakat bununla alakalı kesin bir bilgi de bulamadım internette Youtube’da vs. Bilgili olan arkadaşlar var mıdır? Kesinlikle sakıncalı mıdır bunlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hüsamettin @akhenaton

  paralı olan şey sana bedava ise mal sensindir, işletme seni satıyordur para kazanmakw için

 • Recai @recai

  gecen gun yegenime netflix hesabi ister misin, profil vereyim dedim, bende var bedava diye bunu gösterdi.
  yillardir jailbreak, custom rom ve benzeri mecralarda takilmadigim icin biran icin anlayamadigim.
  sonrasinda ise apple buna nasil izin veriyor diye dusundum.
  ayrica bu tarz uygulamalar ve jailbreak vs herzaman gereksiz riskten baska birsey degildir
  eger birsee paran yetiyorsa ve ihtiyacin varsa al, yetmiyorsa, ihtiyacin yoksa ugrasma böyle seylerle

 • Yılmaz @yilmazarslan

  Evet ben de direkt öyle düşündüm tabii ama işte araştırdığımda hiç böyle kötü bir şey de bulamadım (bulmak isteyerek aradım resmen cazip olandan beni itsin uzaklaştırsın diye) tersine youtube’da nasıl kurulur kullanılır çok güzel oh bedava tarzı videolar dolu, akıllı olun diyen video da bulamayınca veya ekşi sözlük gibi yerlerde kötüleyen yazılarla karşılaşmayınca dedim buraya da danışayım burada anlayan bir çok arkadaşlarımız var belki kesin bilgileri olan vardır diye

Game of Thrones 8. sezon nasıl izleyebilirim? Sanırım resmi olarak sadece Digiturk’e geliyor. Resmi izlemek istiyorum fakat hiçbir şey anlamadım günlerdir resmen korsana zorluyorlar. Şimdi ben bu olaya sadece diziyi izlemek için 1-2 ay Netflix mantığı gibi üye olma şansım yok mu? Ne spor ne kanal vs hiçbir şey istemiyorum kullanmayacağım da. Tek derdim Game of Thrones. Ne kadara mâl olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13