Telefonlar günümüzde birbirinin kopyası oldu. Böyle telefonlar yapmıyorlar artık.
#ceptelefonu #eskiceptelefonları

https://gigazine.net/gsc_news/en/20071016_au_2007_win_all/

All models of all models of the au cell phone 2007 winter model announced today

EarlierKDDI announced the 2007 winter model of au mobileAlthough we reported, we will introduce the 8 winter models announced this time with a large amount of images, including color variations.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyirin inceleme video resmini çalıp kendi videosuna koymuş.
https://www.youtube.com/watch?v=Pk8sjOsoJgg

#akış

BİM'de Satılan Dokunmatik Klavye - Microsoft All in One Keyboard

Merhaba Arkadaşlar Ben Okan, BİM'de Satılan Dokunmatik Klavye ve Touch Pad i olan klavyeyi aldım ve inceledim. klavye ve fare bir arada olan bu ürün bence ço...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

USB 3.0 flaş belleklerin yazma esnasında ısınmadan dolayı veri hızının önce dalgalanıp sonrada Kb. seviyesine kadar düşmesi bezdirdi artık. Hani gece yatarken bırakayım yazsın diyeceğim ama bununla bitmiyor, veride bozuluyor. Üreticilerin 64GB lik SSD leri tekrar üretmeye başlaması üretiyorlarsa ithalatçı firmaların makul fiyatlar ile tekrar getirmesi iyi olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
 • Root61 @root61

  Sandisk ultra usb 3.0 var. Isınma olmuyor. Hız sabit 20-25mb/sn arası gidip geliyor.

  Sandisk ultra dual usb3.0 var. Bu aynı tarif ettiğiniz gibi çok ısınıp kb ile yazmaya başlıyor(bazen sıfıra bile düşüyor. ). Garantisiyle iletişime geçtim. Crystal disk mark ile bencmark yapıp ekran görüntüsünü atmamı istediler ama orada çoğu zaman normal çıkıyor. Arada “gerçek” değerlere iniyor. O zamanlardan birinin ekran görüntüsünü attım. Değişim yapılacak dendi ama ücretsiz bir şekilde Polonya’ya göndernek lazımmış. Şu virüs mevzuları bir azalırsa bakacağım ama usb bellek için de ne kendimi ne kargocuyu riske atmak istemiyorum.

  Sandisk ixpand mini almıştım. Birinciliği bu cihaz göğüslüyor😀. El ile tutamayacak şekilde ısınıyor. Bırakıp gitsen bilgisayarı yakar. O derece. Neyse ki bunu zamanında görüp iade edip paramı almıştım.

  Adata ue710 var(bu da yine bir ucu lightning bir ucu normal usb). Buna da yine dosya atarken 15-25 mb/sn arası dalgalanıyor. Bunda gram ısınma yok.

 • okanaytimur @okanaytimur

  Samsung bar serisi baya iyi bu konularda. Metal olmasına rağmen doğru dürüst ısındığını hatırlamıyorum. Üç yıldan fazla oldu hem hız hem kalite açısından çok iyi. Zamanında 32 GB 45 TL ye almıştım. Şimdi 82 olmuş ama yine alsam onu alırım.

 • Batuhan @achfighter

  Çok eski bir Sandisk usb2 bellek vardı. Stabil olarak 10mb/sn ile yazıyordu.

 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Sandisk ultra flair usb 3.0 32 gb var bende. Yazmaya 90 mb/s ile başlıyor 1 gb kadar öyle yazar sonrasında 20-30 lara kadar düşüyor. Fiyatına göre çok çok başarılı bence. Bu konu bence ısınmadan değil içerisinde muhtemelen ufak dosyaları çok hızlı yazabilmesi adina ufk bir dram var. O dram dolunca Allah'a emanet oluyor. Yoksa boşta bile ısınıyor bu alet. 2 senedir sorunsuz kullanıyorum. Bu 4. Olması lazım. Çok kaybettim. Şu an elimdeki 2 defa çamaşır makinesinde yikanmasina rağmen çalışıyor 🙂

Youtube de 160 şarkılık bir listem var. Fakat 1 saat kadar çaldıktan sonra duruyor ve devam etmek için onay vermemi istiyor. Bunu atlamak için bir eklenti var mı? Opera ve/veya chrome olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haftada 50 bardak içersen elbette kebap ve dondurmanın yerini çay alır 🙂 .

https://www.youtube.com/watch?v=XxTaZ79EBI0

【トルコ衝撃事実】日本から観たトルコへの印象がカッパ?...

トルコと多くの日本人が思い浮かべるのは「カッパドキア」や「ケバブ」だと思います。ただ実際に現地に行って、トルコの人たちの生活に密着してみると、「カッパドキア」や「ケバブ」以上にトルコの人たちがより関わっているものに出会い、完全にトルコへの印象が塗り替えられました。 When Japanese people hea...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2-3 hafta öncesine kadar evde 15-30 dakikalık ofis ve inrernet işlerinde fazlasıyla yeten RPi 3 maalesef gün boyu uzun süreli kullanımda tam anlamıyla nefret ettirdi. Bu yüzden iş yerine gidip masa üstü bilgisayarı ve monitörü eve getirdim. Belki yüksek bellek miktarı ve biraz daha hızlı işlemcisiyle RPi 4 kullanılabilir. Fakat RPi 3 geçen sürede raspbian, ofis uygulamaları ve tarayıcısı aşırı hantallaştı. Libre Elec ve retro oyun dışında uzun süreli kullanıma artık uygun değil. #evdekal #raspberrypi3

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@leventp Twitter da paylaşmış bende buradan bilgilendireyim. #mimari #mimarlık

https://twitter.com/atkoksal/status/1238698627029037056

BeğenFavori PaylaşYorum yap