Bir zamanlar özellikle nVidia ekran kartları az yakacak çok kaçacak diye bas bas bağırıyordu. Birde dizüstüler ile masaüstü aynı GPUyu kullanacak (bunu yapabildikleri kaç model gördük) demişlerdi. Ne değişti de bu noktaya geldik. Yalnız kalmanın verdiği tembellik mi, yoksa beceriksizlik mi? #rtx30xx #Nvidia

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#AMD nin geçen yıl 50. yıl dönümü için Twitter üzerinden yaptığı bir çekilişle hediye ettiği Seiko #Saat. (Ayrıca #Ryzen #Threadripper TR 3990X alan 20 kişiye de hediye edilmiş)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonlar günümüzde birbirinin kopyası oldu. Böyle telefonlar yapmıyorlar artık.
#ceptelefonu #eskiceptelefonları

https://gigazine.net/gsc_news/en/20071016_au_2007_win_all/

All models of all models of the au cell phone 2007 winter model announced today

EarlierKDDI announced the 2007 winter model of au mobileAlthough we reported, we will introduce the 8 winter models announced this time with a large amount of images, including color variations.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyirin inceleme video resmini çalıp kendi videosuna koymuş.
https://www.youtube.com/watch?v=Pk8sjOsoJgg

#akış

BİM'de Satılan Dokunmatik Klavye - Microsoft All in One Keyboard

Merhaba Arkadaşlar Ben Okan, BİM'de Satılan Dokunmatik Klavye ve Touch Pad i olan klavyeyi aldım ve inceledim. klavye ve fare bir arada olan bu ürün bence ço...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

USB 3.0 flaş belleklerin yazma esnasında ısınmadan dolayı veri hızının önce dalgalanıp sonrada Kb. seviyesine kadar düşmesi bezdirdi artık. Hani gece yatarken bırakayım yazsın diyeceğim ama bununla bitmiyor, veride bozuluyor. Üreticilerin 64GB lik SSD leri tekrar üretmeye başlaması üretiyorlarsa ithalatçı firmaların makul fiyatlar ile tekrar getirmesi iyi olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
 • Root61 @root61

  Sandisk ultra usb 3.0 var. Isınma olmuyor. Hız sabit 20-25mb/sn arası gidip geliyor.

  Sandisk ultra dual usb3.0 var. Bu aynı tarif ettiğiniz gibi çok ısınıp kb ile yazmaya başlıyor(bazen sıfıra bile düşüyor. ). Garantisiyle iletişime geçtim. Crystal disk mark ile bencmark yapıp ekran görüntüsünü atmamı istediler ama orada çoğu zaman normal çıkıyor. Arada “gerçek” değerlere iniyor. O zamanlardan birinin ekran görüntüsünü attım. Değişim yapılacak dendi ama ücretsiz bir şekilde Polonya’ya göndernek lazımmış. Şu virüs mevzuları bir azalırsa bakacağım ama usb bellek için de ne kendimi ne kargocuyu riske atmak istemiyorum.

  Sandisk ixpand mini almıştım. Birinciliği bu cihaz göğüslüyor😀. El ile tutamayacak şekilde ısınıyor. Bırakıp gitsen bilgisayarı yakar. O derece. Neyse ki bunu zamanında görüp iade edip paramı almıştım.

  Adata ue710 var(bu da yine bir ucu lightning bir ucu normal usb). Buna da yine dosya atarken 15-25 mb/sn arası dalgalanıyor. Bunda gram ısınma yok.

 • okanaytimur @okanaytimur

  Samsung bar serisi baya iyi bu konularda. Metal olmasına rağmen doğru dürüst ısındığını hatırlamıyorum. Üç yıldan fazla oldu hem hız hem kalite açısından çok iyi. Zamanında 32 GB 45 TL ye almıştım. Şimdi 82 olmuş ama yine alsam onu alırım.

 • Batuhan @achfighter

  Çok eski bir Sandisk usb2 bellek vardı. Stabil olarak 10mb/sn ile yazıyordu.

 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Sandisk ultra flair usb 3.0 32 gb var bende. Yazmaya 90 mb/s ile başlıyor 1 gb kadar öyle yazar sonrasında 20-30 lara kadar düşüyor. Fiyatına göre çok çok başarılı bence. Bu konu bence ısınmadan değil içerisinde muhtemelen ufak dosyaları çok hızlı yazabilmesi adina ufk bir dram var. O dram dolunca Allah'a emanet oluyor. Yoksa boşta bile ısınıyor bu alet. 2 senedir sorunsuz kullanıyorum. Bu 4. Olması lazım. Çok kaybettim. Şu an elimdeki 2 defa çamaşır makinesinde yikanmasina rağmen çalışıyor 🙂

Youtube de 160 şarkılık bir listem var. Fakat 1 saat kadar çaldıktan sonra duruyor ve devam etmek için onay vermemi istiyor. Bunu atlamak için bir eklenti var mı? Opera ve/veya chrome olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap