arabaya telefonu bağlamak için bunu alacağım. kullanan, bilen, tanıyan var mı ki?

https://www.amazon.com.tr/dp/B09MKQ157Q?_encoding=UTF8&psc=1&ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_BW8CBGBVE8E9BV270J68

LivX Usams Bluetooth Receiver USB Aux Wireless Araç Kiti : Amazon.com.tr:...

LivX Usams Bluetooth Receiver USB Aux Wireless Araç Kiti : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Köyde bir ev yaptırdım, yazın bahçesinde yazlık sinema benzeri aksiyonlar düzenlemek istiyorum. Bunun için perdeyi kendim imal edeceğim, ancak tabii ki bu işe yetecek projeksiyon cihazı ihtiyacım da var. Ancak projeksiyon cihazlarından hiç anlamıyorum. 1500 lirayı geçemeyecek şekilde tavsiyelerinize açığım. Ayrıca projeksiyon cihazı alırken dikkat edilmesi gereken konular konusunda tavsiyelerinize de açığım.
Not: Projeksiyon cihazını genelde açık havada kullanmayı düşünüyorum. Evi yaptırdığım yerde şimdilik sokak aydınlatması yok, bu sebeple çevresel ışık miktarı oldukça sınırlı olacak

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 19

Isırma neysede, neden pil emikliyeyim ki? 😂😂😂
Diğerleri neysede kulaklığı kulağa sokmadan nasıl olacak bu iş ey Samsung? 😁😁😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 22

telefonu denize düşürünce, şöyle bir bakındım ve zaten beğendiğim bir telefon olan Samsung Galaxy M51 aldım. Amazon'dan. Yola çıktı geliyor, bakalım nasıl bir şey

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 33

facebook'u bırakalı yıllar olmuştu, instagram'ı bırakalı 1 sene kadar oldu, twitter'da ki gerçek adımla olan hesabı 1 ay kadar önce kapattım ve sadece gündemi izlemek için sahte bir hesap açtım ama paylaşım yapmıyorum sadece gündemi takip ediyorum. En son 3 gün önce de whatsapp'ı kaldırdım telefondan.
Şimdi sadece ekşi ve burası var. İletişim olarak da telegram ve signal var. Signal'i kullanıyorum genelde.
Pişman mıyım? Değilim. Ama bir boşluk hissi oluşmadı desem yalan olur

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12
 • Vefa @buff

  Sen uzak dursan da sistem seni zorluyor. Eksikliğini başka bişeyle dolduramazsın ancak eksikliğiyle yaşabilir misin önemli olan bu.

 • Fatih @fatihy

  Şunu sormak istiyorum.
  Bıraktınız da ne oldu ?

  • Asaf Duru @asafduru

   twitter haddini bilmeyen insan dolu, face ve insta yı da aynı sebeplerle bıraktım. whatsapp'ı bir şey olsun diye bırakmadım. Sadece AB ülkesi insanlarına şart koşmadığı sözleşmeyi bana şart koşması zoruma gitti. Ha bıraktım da whatsapp bir şey mi kaybett? hayır ama benim içim rahatladı. Yoksa amerika beni izliyor, bilgilerimi çalıyor paranoyasında değilim, sadece ikinci sınıf insan muamelesi görmek gücüme gitti

  • qubit @qubit

   Bıraktınız da ne mi oldu 🙂 Firmalar tabii ki bir şey olmamışa yatacak ama 10-15 yıldır ilk defa tüketici tepki koydu. Hafif tırstı herkes. Elbette herkes koyacak cesarete sahip değil ama yeterli mesaj verildi. Telegram'a geçmiş şuna geçmiş önemli değil, tepki verilsin kafi.

   FB'nin finansal çeyrek toplantısında bir şey olmamış gibi davrandılar; Apple'a dava açacağız böyle olmaz diye mırın kırın edildi o kadar.

 • ApoNSHeLL @aponshell

  Benim hesaplarım duruyor ancak paylaşımda bulunmuyorum vakit geçirmek için kullanıyorum.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Bende şöyle bir sıkıntı oluyor, haber/yenilik yoksa sıkılmaya başlıyorum. Mesela sabah haber sitesine baktım, aynı haberi akşam anasayfası da göreyim stres basıyor.
  İnstagram ds aynı videoyu, postu göreyim telefonu yumruklayasım geliyor.

#bigdata önemli bir olay ve herkesin gözü bunda. Bunun toplanmasını engellemek ne yazık ki günümüzde olası değil. Bu sebeple bigdata nın tek elde toplanmasını engellemeye çalışmak daha başarılabilir bence. O yüzden farklı ülke ve geliştiricilerin farklı uygulamalarını kullanmak bütün verinin tek elde toplanmasının önüne geçer ve bir tarafın çok çok g0çlenmesini engeller bence.
Ne dersiniz teknoseyir ailesi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#signal kullanmaya başladım. Arayüz #WhatsApp a çok benzediğinden yabancılık çekmedim ve beğendim. Şimdilik bence iki eksiği var;
1. Bilgisayarda tarayıcıdan açamadım, uygulama yükletiyor ve o da bir türlü düzgün çalışmadı,
2. Durum paylaşamıyorum ki başka sosyal medyam olmadığından whatsapp da çok kullandığım bir özellikti

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Asaf Duru @asafduru

  Ben öyle bir sorun yaşamadım

 • Nakahella @nakah

  Signal bildiğim kadarıyla Telegram'ın sadece secret chat özelliği için hazırlanmış bir program. Telegram'ın ufak bir özelliği sadece. 🙂

 • Outrun @outrun

  O paylaşabilecekleri data sadece telefon numaranız, programı ne zaman kullanmaya başladığınız ve en son ne zaman kullandığınız. Mesajlarınızı zaten göremiyorlar whatsapp gibi, cihazda tutuluyor mesajlar. Whatsapp'ın topladığı bilgileri toplamıyor signal. Konum, satın alma geçmişi, cihaz kimliği, kullandığınız diğer uygulamaların bilgisini falan paylaşmıyor, whatsapp paylaşıyor. Devletle paylaşırım değil, gerekirse paylaşırım diyor, mahkeme kararıyla.
  Signal'in değirmeninin suyu aynı wikipedia'da olduğu bağışlardan geliyor. Signal Vakfı kâr amacı gütmeyen (non-profit) bir vakıf. Aynı wikipedia'da olduğu gibi.

Tarayıcının adres çubuğuna independence.com yazarsanız, siteye gideceğine bilgisayarınıza bir dosya yüklüyor. Dosya boyutu 0 dosya adı "indir" ve açılan bir dosya değil.
Esrarengiz işlerde bu gün...
Not: tarayıcı yeni nesil edge

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Oğlanın bilgisayara SSD alacağız. Bütçemiz 300 TL civarı. Minimum 240 GB olsun diyoruz büyüklüğü.
Marka model konusunda tavsiyeniz varsa duymak isterim.
Şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Hepsiburada'dan aşağıdaki bilgisayarı aldım oğlana. Fena değil ancak iki sıkıntısı var;
1. Kasa geliştirmeye müsait değil. Mesela ayrıca HDD aldım ama takılacak yer yok, uydurma şekilde takabildim, cırtbant ile tutturarak
2. Gamegaraj kurulu olarak yolladı tabii ki bilgisayarı ama bir çalıştırmaya başladık, işlemci sıcaklığı boşta 65 derece, yük altında 95-98 dereceye çıkıyor. Müşteri hizmetlerine mail attım pazar günü, pazartesi cevap geldi. Telefonla da aradım, hakkını yemeyeyim müşteri hizmetleri ilgileniyor ama sorun ne çıktı biliyor musunuz? İşlemciye cıt kadar termal macun sürmüşler ve fanın bir ayağını tam yerleştirmemişler. Yani koskoca firma böyle mi bilgisayar toplar? Şimdi onları yapmaya cesaret edemesem bilgisayar kasasını o kadarcık iş için geri servise göndermem lazımdı. Hiç profesyonelce değil.
Onun dışında tavsiye eder miyim? Bilgisayar toplamaktan anlamayan arkadaşlar için olabilir diyeceğim, doğru düzgün macun sürmüyorlar. Anlayanlar için iyi diyeceğim bilgisayarı geliştirmek istesen uygun olmayan kasa kullanmışlar. Ne desem bilemedim.
Edit: Ben aldığımda 3999 TL idi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8