Mac ve linux kullananlara bir sorum olacak. Ubuntu ve os x uygulamalarinin kapladığı yer benzer mi ? Bir tanıdığım mac almayi düşünüyor ama hali hazirda kullandığı alet 128gb ssd kullaniyor. Eger benzer ise fazladan 256 almak istemiyor. Size danışayım dedim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enpara artik banka kartlarını mastercard olarak gonderiyormus. Bu çalıntı kart olayından sonra değiştirmeyi düşünüyordum. ATM kartımı kırınca mecbur kaldım. Madem bankalar önlem alma girişiminde bulunmuyor, ben de bu şekilde önlem alırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam'de 130₺ birikti. Çok zarar etmeden nakite nasıl cevirebilirim bilen var mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

https://youtu.be/yHeNsynAMgE
Yanılmıyorsam youtube bu sahneyi çocuklara yönelik olarak işaretlemiş. Cogu cocuklarla alakasiz video cocuklara yonelik sekilde işaretli. Algoritma neye göre seçiyor, veya insanlar mi seçiyor ?

Rogue One: Darth Vader's Fortress

Commander Krennic visits Darth Vader in his fortress. Rogue One: A Star Wars Story releases in digital HD March 24, 2017 and Blu-Ray April 4, 2017!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tcl ülkemizde televizyon satacak mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İndirimleri çay alarak değerlendirdim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde kozmetik kusurlari olan dell n5110 var. Fani arızalı traktör gibi ses çıkarıyor. Bunu elimden kaça çıkarırım ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtdışından posta yoluyla xbox one için oyun alsam(yaklaşık 120₺) tahmini olarak ne kadar gümrük vergisi öderim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Hiç belli değil. Oarada oturan memurun tamamen keyfine kalmış. 11 lirada çıkartabilir o malı gümrükte 1 ay bekletip sonra seni çağırım '' NE LA BU DE BAĞAM BANA KUTUNUN İÇİNDE PARLAK BİRŞEY ÇIKTI NE BU ? AYNA MI ? LACER AYNASI GALBA İNTİRNİTTEN BAHTIK BİZ BU 1000 DOLARMIŞ SANA ONDAN FİYAT ÇEKECEZ YÜZDE 20 ONA GÖRE '' derse sıçtın. Der çünkü benim arkadaşın başına geldi. Bunlar diyor 1970 lerde yaşıyorlar ona göre, sağları solları hiç belli olmuyor. Karısıyla kavga etmiştir o gün sana denk gelir vs. vs. vs.

  • jans @jans

    avrupa %18 diğer %20 bunun üstünde veya altında çıkabilir. hiç te çıkmayabilir. üstü çıkarsa durumu belirten dilekçe ve kart extresi ile gümrüğe gidip ıspatlar fazla kısmı iade alırsın.

Mesut çevik ve Technopat ile bir proje vardı. İptal mi oldu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap