Arkadaşlar yurt dışından kaç yılda bir telefon getirebiliyoruz ? 3 yılda bir yazıyor haber sitelerinde ama pasaporta kayıt edilebilecek cihaz mı emin olamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ryzen 1600AF ve 8gb ram kullanıyorum. radikal bir kararla 6700xt aldım uyguna bulunca. Oyunlarda fps çok dalgalanıyor hatta oyun donuyor bile . muhtemelen ram yetmediğinden diye düüşündüğümden ram alayım dedim ama bu sonbaharda amd ddr5 li ryzenları piyasaya süreceği için kararsız kaldım. şimdi 16 ram + ryzen 5600 almak mı yoksa bekleyip ddr5 li ryzenlardan almak mı mantıklı olur ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Merhabalar, bir arkadaşa 5600x ve asrock b550 pg riptide anakart ile bir sistem kurduk. kasaya takmadan once denediğinde bios'a girebiliyordu ama kasa içine monte ettikten sonra fanlar dönmüyor bile. ayrdıca anakart üzerinde cpu ve dram ledlerinin kırmızı yandığını belirtti. sizce problem ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Yine bir yerden verim sızmış belli ki. Account denemesi yapıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk merhaba. Telefon almak istiyorum ve iki model arasında kaldım. sizce redmi note 10 pro mu yoksa mi 11 lite mi almalıyım. Redmi serisine mi yoksa mi serisine mi güncelleme desteği daha iyi veriliyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar merhaba, adobbe illustrator ile perspektif ile ilgili bir çalışma yapmam lazım fakat shift v kombinasyonu ile elimdeki png dosyasını perspektifte kullanamıyorum. bu videodaki yöntemi denedim fakat çözüme ulaşamadım. daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu ?

ilgili video : https://www.youtube.com/watch?v=8M8P6lhRnwg

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bir haftadır farklı farklı şifreler olmasına rağmen çoğu hesabıma(icloud, gmail, netflix vb.) giriş yapıldı. artık şifre değiştirmekten bıktım. ücretsiz ve mobil uygulama desteği olan bir şifre yönetici ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

MacBook için type c - hdmi dönüştürücü alayım dedim fakat piyasada envai çeşitte ürün var. Burada kullanıp da memnun kalan birinden öneri alabilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23

Kolay gelsin kargomu başka birine teslim etmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda inatla komşuma teslim edildiği söyleniyor fakat benim o ibraz edilen isimde komşum yok 🙂 varlık felsefesine döndü olay iyice

BeğenFavori PaylaşYorum yap