İnternet bankacılığını kullanabilmek için şubeden form doldurmak sanırım sadece Ziraat Bankası’nda var bu olay. İşin ilginç yanı kartı bugün şubeden aldım 🙂 Gerçi bunun daha beterini Hsbc bankasında yaşadım. Sırf telefon numaramı değiştirmek için şubeye gitmiştim telefon bankacılığından olmuyor denildi..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • kei @kei

  iş bankasında uygulamadan ve çağrı merkezinden açılıyor. İş için hesap açmaya şubeye gittiğimde görevli telefondan işcep'i açtırıp oradan yaptı işlemleri 😀
  biz nolur nolmaz kapalı açalım siz işcep'ten açarsınız sonra demişti bankacı.

 • sawgent @sawgent

  İş bankasında aynı şeyi yaşadım. Kart başvurusunu şubede yapıp özellikle belirttim internet işlemlerine açık olsun diye. Kart gelip internet şubesine şifre oluşturmak istediğimde kullanım yetkiniz yok şubeye gitmeniz gerek hatası verdi. Şubeye gidip dilekçe doldurdum. 5 ayda yine açılmadı. Gidip biraz bağırıp çağırınca hemen hallettiler.

 • Mlih @melih-atmaca

  Telefon numarası değişikliği durumu Yapıkredide de aynı İnternet bankacılığında yapılmıyor, atmye git diyor Atm ye gidince de şubeye git diyor 🙂 Dijital bankacılık (!) Yersen
  Üstelik banka kartına bağlı sanal kart uygulamadan yönetilemiyor Kapattırmaya üşendiğimden kullanıyorum

 • CyanogenMod @besiktas

  Diğer bankalarla işim olmadığı için bilmiyordum. Yani hepsi aynı b*k 🙂

Askere gitmiş ve askerde kullanmak için aldığı tuşlu telefon varsa talibim 🙂 Hb’de sıfır satılıyor ama hepsi kaçak göçek çin malları. Askerdeyken kapanıyor çoğunun imei.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi fit uygulamasında oturum açabilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kargo şirketleri halen akıllanmış değil. İşimi bırakamadığım için bi arkadaşa rica ettim kargomu alsın diye. Kimliğimi vs verip gönderdim. Anlayacağınız üzere adamlar kimliğe falan bakmadan vermişler. İmza vs hak getire. Zaten kapıda teslim ederken imza da almıyorlar. Şimdi çıkıp benim kargo nerede kime teslim ettiniz hani imza vs desem çık bakalım işin içinden..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
CyanogenMod paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Şu karantina günlerinde herkes elinden geldiğince bir şeyler dağıtıyor malum.
Ben de bu vesileyle aramızdan 1 kişiye; "tr lokasyon linux hosting (cpanel)" hediye etmeye karar verdim.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 31.03.2020 23:58
Kazanan kişi yarın 23.59 da açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
Edit: KAZANAN KaraSinez
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Selam dostlar. Kendime laptop almak istiyorum günlük kullanım için. Genellikle ofis uygulamaları ve Football Manager oynamak için gözüme Acer swift 3’ü kestirdim. Hangi konfigürasyonu alayım. Maksimum bütçem 3000 TL.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba dostlar. Telefon piyasasından epey uzakta kaldım. Maksimum 2500 TL’ye kamera ve performans odaklı hangi telefonu tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam herkese. Spotify aile üyeliğinde boş yeri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün bir teknoloji mağazasını gezerken bir el çantası gördüm. Thule Subterra Toiletry diye geçiyor. İçine ıvır zıvır koymak için çok beğendim. Fiyatı öyle bir yazmışlar ki çantanın normal fiyatı 229 TL imiş. E tabi gözlük olmayınca 22.9 TL olarak gördüm. Tam alıp kasaya gidecekten farkettim. Aradan 3 saat geçti halen aklım o çantada. Lakin küçücük bir çanta için o kadar vermek içimden gelmiyor. Yurtdışı fiyatı 50 dolar. Varın siz söyleyin ben bir şey diyemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7