Giriş seviyesi mekanik saat isteyenlere Seiko'nun alt markası Lorus marka saatleri önerebilirim. Bir haftadır kullanıyorum güzel alet. Erk bey boşuna incelememiş. Koleksiyonluk değerleri yok ama günlük kullanım için ideal saatler. Bendeki modeller RL495AX9 ve RL405BX9.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

6-7 bin TL bütçe ile hangi f/p robot süpürgeyi önerirsiniz? Kendi toz torbası için istasyonlu modeller tercihim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alıp kullanalı 15 gün olan Smarttag'in pili yarıya düşmüş. E hani 5 ay pil ömrü vardı? #Smarttag

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu durumda Samsung Smarttag+ aldığımı söylemiştim.
https://teknoseyir.com/durum/1531133

Kargo gelmiş hemen kurdum ama cihazdan ''bildirim'' alabilmek için en az Android 12 olması lazımmış. E kendi sitesinde 11 ve üstü yazıyordu. Şuan cihaz boş yere yatıyor. Şimdi bekle M51'e 12 güncellemesi gelsin.
#Smarttag

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu Samsung Smarttag+ olanından bir tane edindim bakalım arabanın torpidosuna atıp test edeceğim burada incelemesini yaparım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam dostlar. Whatsapp'ta yerel yedekten yükleme yaparken komple uçtu gitti herşey. Tüm sohbet vs vs. Bulutta zaten yedek yok. Android'de Whatsapp database klasörünü geri getirecek adam akıllı recovery uygulaması biliyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Ofiste kullanmak için bluetooth mouse arıyorum. Lakin tek tuşla hem android ve masaüstü bilgisayarım arasında geçiş yapması lazım. Benim bulduklarım epey pahalı. Yok mudur şöyle ucuza iş gören mouse?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anlık olarak hızlı not almak isteyenler için çok güzel bir uygulamala var. Bir yıldan uzun süredir kullanıyorum. Tek tıkla yeni pencere açmadan hızlıca not alıp daha sonra bildirim panelinden bu notlara erişebilirsiniz. Premium alırsanız(10 TL) telefonu yeniden başlatınca silinmeyen ve yanlışlıkla tüm bildirimleri silince kaybolmayan notlara sahip olursunuz. Ben genelde gün içinde yapacağım şeyleri buna yazıyorum. Bu sayede telefonu elime aldığımda bildirim panelinde bu notları görerek unutmuyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nisahnt.nishantbafna.notifydemo&hl=en&gl=US&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dnotin+premium&pcampaignid=APPU_1_Y7JEYLBO1buXBLutg-AO

notin - notes in notification - Apps on Google Play

** 2018 Tabby Awards Winner ** ** Google Play's Best Apps of 2017 Winner** With notin, never forget the little things anymore. It's an easy way to save notes or reminders as a notification. notin...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi çılgınlık yapıp elimdeki telefonu satıp Samsung m51’e geçesim var. Yıllar sonra Samsung’a şans vermek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17
 • Melburg @melburg

  @ozturka 16 saat olur mu bilmem öyle kafaya takmıyorum ben o yüzden bir şey diyemem ama mesele zaten 7000 bin olmasının bir eksisi yok. 5000mah ve 6000 mah olan xiaomi'ler ile aynı kalınlık ve ağırlıkta cihaz

 • Housedakitopal @housedakitopal

  @ozturka Youtube'da tonla hem yerel hemde yabancı inceleme mevcut. Açın bakın.

 • Vizuvv @vizuvv

  Yılbaşında 3.499'dan eşime almıştım 12 taksitli kredi ile, evvelsi gün benim oğlan gözle kaş arasında çamaşır makinasına benim S7 Edge gizlemiş. Tabi su geçirmez olduğu için alet uyanıyor ama ekran paramparça. Telefon almak şart oldu nasıl olsa eşime aldığımdan aşina olduğumdan aynısını alayım dedim. Hafta sonu ücretsiz smartband ile almak istedim, YapıKredi saolsun onaylağı krediyi teknik sorunlar nedeniyle kullandıramadı kavga kıyamet. Lanet ettim, bugün Npara'dan ihtiyaç kredisi çekip 3.529 TL'e Amazon'dan aldım. Aşağı yukarı aynı para ama bileklik kaçtı artık yapacak birşey yok.

  Ekran 9/10, hız 9/10, ana kamera 7,5/10, ön kamera 10/10, taşınabilirlik 6/10, batarya 10/10... S7 Edge'den sonra özellikle düz ekran istedim, kavis bana göre değilmiş.

  Nefret ettiğim bankalar;
  1)Garanti
  2)YapıKredi
  3)Garanti
  4)YapıKredi
  5)Ga....

  • CyanogenMod @besiktas

   Yaşamış olduğun soruna üzüldüm açıkçası. Bugün itibariyle bende Amazon üzerinden satın aldım. Hızlı teslimat ile yarın gelecek. Bilekliği zaten şuan kolumda hediye gelmişti bir arkadaşımdan. Gerçi Mi band 4 kullanıyordum lakin kordonu kopunca şimdilik buna geçtim. 1-2 gün sonra kullanmam zaten. Galaxy Buds kampanyası veya Level kulaklığa denk gelseydim iyi olacaktı kuru kuruya almamış olacaktım.