Geforce now'ın Tr serverını denemek için game+'a üye olayım dedim. hali hazırda var olan geforce now üyeliğiyle tr server'ını kullandırmıyor. Hızlıgiriş diye turkcell'in bir servisine üye olup onunla giriş yapmak gerekiyor. ona da cep telefonu numarası vermeden üye olunmuyor. zaten kredi kartı bilgisi vereceğiz ne diye telefon istiyorsun yada turcell'in ortak giriş sistemine üye etmeye zorluyorsun ki. sırf bu Hızlıgiriş sistemi yüzden üye olmadım.

#GeForceNow

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu özelliklerde monitör arayanlar için fırsat. ben alacaktım fakat satıcı hakkındaki olumsuz yorumlar yüzünden fiyat çok iyi olsada almayacağım. LG gl850b ile aynı paneli kullanıyor nano ips panel. LG'den bi tık daha iyi ama sRGB modu yok o yüzden renkler daha doygun almayı düşünürseniz aklınızda olsun.

2K 165 Hz 27"
model: dell S2721DGF
fiyat:3400 tl

https://www.itopya.com/dell-27-s2721dgf-165hz-1ms-2xhdmi-dp-freesync-premium-pro-pivot-gaming-monitor/

#Monitör

DELL 27" S2721DGF 165Hz 1ms 2xHDMI DP QHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming...

DELL 27" S2721DGF 165Hz 1ms 2xHDMI DP QHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör En iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile S2721DGF ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir monitör arayışındayım. aşağıda linkini verdiğim monitör gözüme çarptı. yapılan incelemeri okuduğumda eksiklik olarak sRGB modu olmaması söylenmiş bu yüzden renkler fazla doygun görünüyormuş. monitör DCI-P3 renk gamutunun %98'ini kapsıyormuş bu sRGB de %135'e denk geliyormuş. bundan ne anlamalıyım? sRGB modu olmaması büyük bir eksiklik mi sizce?
#Monitör #TeknoYardım

DELL 27" S2721DGF 165Hz 1ms 2xHDMI DP QHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming...

DELL 27" S2721DGF 165Hz 1ms 2xHDMI DP QHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör En iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile S2721DGF ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Samsung m51 alabilmek için bugün vatan ve teknosayla görüştüm. mağaza satışları yokmuş sadece internet satışı varmış bu telefon için. internet satışında taksit yaptırmanın yada başka bir şekilde kredi faizi ödemeden taksitli şekilde telefon alabilmenin bir yolu var mıdır?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

telefon bakıyorum 3000 tl civarı bütçem var. şarjı uzun dayanan, ekranı iyi, dayanıklı yapıya sahip bir telefon arıyorum. yaptığım araştırmalar sonunda samsung m51'i biraz bütçeyi aşsada özellikleri iyi olduğu için tercih edicem gibi görünüyor. m51 dışında önerebileceğiniz daha iyi bir model var mıdır? @umtk umut bey mümkünse sizin de önerinizi duymak isterim
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablo tv üyelerinden ikinci televizyona yayın verebilmeleri için "yan oda" adında bir paket satıyormuş aylık 20tl'ye. kablonet+kablotv yayınına aylık 100 lira ödüyorsunuz diyelim 20 lirada ikinci televizyonu bağlamak için istiyorlar. bari ikinci televizyon için ücretsiz olsaymış da üçüncü de para isteselermiş böyle daha makul olurdu. bana çok saçma geldi bu durum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ofis @ofis

  Evet uyanıklık yapmışlar, analog her odada var alışmıştık, kutuya geçince mertlik bozuldu. Bir ara düşündüm ama ihtiyacım olmadığını anlayınca vazgeçtim.

 • CanSimit @cansimit

  Niye saçma geldi? Tamam istemeseler hepimiz daha çok memnun olurduk ama sattıkları ürün bu zaten, iyide indirimli oluyor. Bu mantıkla niye 3.den para istesinler ki, o da saçma olmaz mı?

  • Felix @felix

   analog yayın zamanı istediğimiz kadar tv'ye bağlayabiliyorduk. kiminin evinde iki televizyon var ve farklı kanallar izlenmek istendiğinde veya gündüz mutfakta iş yaparken tv açık olsun akşam da oturma odasındaki tv'den de izleyeyim diye düşünmek lüks bir şey değil. o zaman sattıkları internet hizmetine bağlanan cihazlardan da ekstra ücret alsınlar. bir cihaza kadar şu para sonraki her cihaz için artı şu para mı desinler. pc,telefonlar, akıllı tvler iot'ler hepsi için ayrı ücret kessinler madem bu kadar ticari düşüneceğiz. tv yayını için gerekli cihaz ve kurulum hizmeti için para istemeleri gayet normal ama 2. tv yayını için para istemeleri bana makul gelmedi.

  • CanSimit @cansimit

   @felix Analog yayının kendi avantajları vardı. Böyle tepki alırlarsa fiyatı 110 yaparlar, 2.si bedava derler, 2.yi kullanmayanlar zarar eder, kullananlar 'makul' der.

   Ellerinden gelse her türlü ücretlendirmeyi yapacaklar, hiç merak etmeyin 😀 neyse ki şimdilik yapamıyorlar.

Sesi pc kasasının ses portlarından almak istediğimde ses çok az az geliyor. kulaklıkları kasaya bağlamak için görseldeki tarzda bir ayrıştırıcıyı kullanıyorum. bu ses seviyesinin azlığında bunun etkisi olabilir mi? bunu düzeltmek için ne yapabilirim?
anakart Asus x570 prime pro, ses yongası Realtek S1220A

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu incehesap'ın indirimleri nasıl indirim böyle. "İnce cuma özel ürün" dedikleri LG GL27850-B monitörü 6375 tl den 4400 liraya düşürmüş gibi göstermişler ama monitör o fiyatlara hiç satılmadı. kaldı ki diğer sitelerde indirimsiz hali incehesap'ın indirimli hali kadar. mesela amazon'da 4345 tl

https://www.incehesap.com/lg-27gl850-b-27-1ms-144hz-nano-ips-gaming-oyuncu-monitor-fiyati-42928/
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B083QXTC2Q/ref=ox_sc_act_title_4?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

LG 27GL850-B 27" 1ms 144Hz HDMI DP Nano IPS UltraGear QHD Gaming (Oyuncu)...

LG 27GL850-B 27" 1ms 144Hz HDMI DP Nano IPS UltraGear QHD Gaming (Oyuncu) Monitör fiyatını ve özelliklerini görmek için hemen incehesap.com'u tıkla
BeğenFavori PaylaşYorum yap

youtube'daki yorum çok haklı o kadar video çekildi tetik tuşunun yeniliği hakkında ama şu 37 saniyelik video en anlaşılır şekilde olanı olmuş. bunu anlatamıyoruz deneyimlemeniz lazım diye söyleyen bilgi içermeyen bir sürü inceleme videosundan ziyade şöyle basit bir video ile anlatılması gayet yeterliymiş.

"Big youtubers: "The adaptive triggers feel like (insert 10 minute video)."

This guy: Doesn't waste time, shows it off, nice."

not: izlediğim bir kaç inceleme videosunda bu şekilde gösterene rastlamadığım için böyle yazdım yoksa bu şekilde gösteren incelemelerde vardır tabi.

ADAPTIVE TRIGGER on PS5 Call of Duty COLD WAR

UPDATED VIDEO: https://youtu.be/Bzr7a1gnzgw Demo of adaptive triggers of the PS5 dual sense controller. This is how it feels using an assault rifle on Call o...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

monitör almak için yaptığım araştırmalarda bazı yorumlara rastladım. bazı kullanıcılar ips panelli moitörler gözlerimi yakıyor diye yorumlarda bulunmuşlar. bunları destekleyen başka yorumlarda gördüm hatta monitörü iade ettim farklı tipte panel aldım göz yanmam geçti diye yazılan yorumlarda gördüm. ips monitörlerde böyle bir durum yaşayanınız oldu mu? yoksa şehir efsanesi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8