Merhaba arkadaşlar 100-120 bin civarı araç bakıyorum. Daha çok hatchback tarzı. 2010-2013 model civarı Cruze, Fiesta, Corsa, Punto, Swift vs ne tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Ayın başında Ikea'da masterpass ile kayıt olup alışveriş yapana 75 tl indirim vardı, ben de buna kanıp alışveriş yapayım dedim. Ödeme kısmında masterpass kayıt kodu, ödeme onay kodu vs girdim sonra hata oluştu dedi fakat siparişi oluşturmadı ama parayı da karttan çekti. Defalarca ikea müşteri hizmetleriyle görüştüm tekrar tekrar inceleyip, ödemeniz başarısız olarak gerçekleşmiştir, tarafımıza ulaşan ödeme bulunmamaktadır şeklinde geri dönüş yapıyorlar. Enpara ile görüşüyorum ödemeniz karşıya ulaşmış provizyon kodu da bu diyorlar. Bu işin içinden nasıl çıkacağım, benzer durum yaşayanlar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Xiaomi Mi a3 telefonumun saf android 10 romundan bezip miui 11 kurdum.Telefon şahlandı resmen. Meğer parmak izi okuyucusu baya sorunsuz ve hızlıymış telefonun. Mi a1 in saf android olmasını seviyordum o yüzden tekrar saf android tercih etmiştim ama bir daha tövbe.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Androiddeki Microsoft Edge tarayıcısı beklediğimden hızlı çıktı, bir de reklam engelleyicisi olaydı iyiydi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün Vatan'dan 699TL'ye Hometech'in HT14CL modelini aldım. Şekliyle, Full HD IPS ekranıyla, performansıyla bu fiyata çok güzel bir cihaz olmuş. Yakın zamanda bir inceleme yazmayı düşünüyorum. İncelememi istediğiniz bir özelliği varsa yoruma yazın 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Elimde meizu m3 ve vodafone smart 7 cep telefonu ve 2 adet vodafone hat var. Bunlarda bir sıkıntı yokken son 2 aydır falan 3g yi kullanmaya çalıştığımda şebeke sürekli gidip geliyor ve hattı kullanamıyorum. 2g ve 4gde hiç bir sıkıntı yok sadece 3gde bu sorun oluyor. Konum farketmeksizin her yerde 3g sıkıntılı. Ortak noktaları MTK ve vodafone olmaları. Vodafone m.h. yardımcı olamadı, sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 ve 2 numaralı anahtarlığın bende olduğundan daha önce bahsetmiş miydim 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Bugün fragmanına aldanarak kolonya cumhuriyeti adlı filme gitme gafletinde bulundum. IQ seviyesinin düşmesini istemeyen kimse bu filme gitmesin 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap