İ5-6600K'yı 7700K ile takas etmek için üstüne max ne kadar verilir sizce? Sen şimdi mantıklı bir fikir verirsin @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

@frt Teknoızdırap twitter listesine bir şey mi oldu? Karma liste çalışmıyor ama sadece lp ya da mg seçersek çalışıyor. Geliştirmeyi bıraktın biliyorum ama twitter sütunu iyi oluyordu twitter kullanmayan için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel video olmuş. Farenin hala kablolu olması 2019 yılına yakışmıyor bence, kablosuz çok büyük rahatlık.
https://youtu.be/orhb7Njj3h8?t=498

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Turknet vdsl'e geçiş yapıyorum haliyle vdsl modem ihtiyacı doğdu. Hazır yeni modem almışken 5 ghz destekli bir modem almak istiyorum. İki seçeneğe kadar daralttım listeyi.
Tp-Link VR600 veya Asus DSL- AC55U arasından hangisi daha doğru bir seçim olur sizce. Ya da başka bir öneriniz var mı?
Tp-link 420 lira iken asus 390 liraya geliyor.
Asus'da download master avantajı var ama düzgün çalışmadığı hakkında bir sürü şikayet var. 30-40 gb torrent dosyasını sorunsuz indiremeyecekse veya 1-2 ayda diskleri perte çıkaracaksa işime yaramaz.
@ardazeytin Download master incelemesinde sorunlarıyla alakalı bayağı bir yazmıştın. Güncellemelerle hiç düzelme oldu mu yoksa kullanmaya değmez mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce bf3'te aimbot +wallhack kullandığım iddiasıyla bir serverdan banlandım. 50-20 gibi bir oranla oynuyordum ve karşı takımda birisi sürekli aimbot kullanıyorsun diye ağlıyordu,en sonunda atıldım. Normalde böyle oynayamam aslında şansına biraz iyi oynadık onda da banlandık. Online oyunlarda hileciler kadar oynamayı bilmeyip hile diye ağlayanlar da sorun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gwent kapalı beta için kayıt olmuştum ama sonra farklı bir yerden key buldum. Bugün davetiye gelmiş. Bende zaten olduğu için linki bırakıyorum,isteyen kullanabilir.
https://www.playgwent.com/en/redeem/SKJ5D6B4F52075B1FA

Redeem code

Join in The Witcher universe’s favorite card game! In GWENT, you clash with your friends in fast-paced duels that combine bluffing, on-the-fly decision making and careful deck construction.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gwent kapalı betaya katılmak isteyenler için.
https://www.alienwarearena.com/ucf/show/1494183/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/gwent-r-the-witcher-card-game-closed-beta-key-giveaway

Not:Key alabilmek için Alienware Arena'da 2 level olmak gerekiyor. Kaydolduktan sonra level atlamak için forumda konulara cevap yazıp mesajları beğenebilirsiniz.Benim 5 dakikamı falan aldı 2 level olmak.

GWENT®: The Witcher Card Game Closed Beta Key Giveaway

Join in The Witcher universe’s favorite card game! In GWENT, you clash with your friends in fast-paced duels that combine bluffing, on-the-fly decision making and careful deck construction. Play...
BeğenFavori PaylaşYorum yap