2003’ten 2010’a kadar Apple cihazları ve Dünya Seyehat Adaptör Kiti ile verilen İngiliz tipi priz adaptöründe sorun olduğu için Apple bu adaptörleri geri çağırıyormuş ve yenisiyle değiştirecekmiş.

Important notice for certain AC wall plug adapters and Apple World Travel...

Apple announced a voluntary recall of AC wall plug adapters designed for use in Hong Kong, Singapore and the United Kingdom.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Intel madem 5G’yi bıraktık, dizüstülere 5G’Hz verelim demiş. Yanında da masaüstü için yeni işlemciler tanıtmış.

Intel’s new laptop processors hit the 5GHz mark

Plus, new 9th Gen chips for desktops
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • BraVe @brave

    Intel Qualcomm'a rakip olmak için çok uğraştı ama treni çoktan kaçırmıştı. Hantal davranması yüzünden pastanın çoğunu kaptırdı. Şimdi de AMD karşısında nm ölçüsünde sıkıntı yaşıyor.

  • Rasko @rasko

    AMD 2 ay içinde, Ryzen 3 ile Intel'e saplayacak(hançeri). Yıllar süren hükümdarlık bitiyor. Kullanıcı için müthiş bir olay bu. Bir süre sonra iki cepheden de uygun fiyata düzgün işlemciler alabileceğiz.

Galaxy Fold’un çıkışı ertelenmiş, yeni tarih daha sonra açıklanacakmış.

Samsung delays Galaxy Fold indefinitely: "We will take measures to strengthen...

Samsung has officially postponed the launch of its futuristic Galaxy Fold.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

THY’nin ilk LEGO Emniyet Filmi 3 Milyon Dolar tutmuş ve bunu tek seferede ödemişiz. İkincisi ise 5 Milyon Dolar, THY İcra Kurulu ikincisine bu yüksek tutarı ödemeyi onaylamamış. Ben bu işlerden anlamıyorum ama iş yapılmadan önce yaklaşık da olsa bir fiyat üzerinden anlaşılması gerekmez miydi?

THY'de lego krizi! 5 Milyon dolarlık fatura İcra Kurulu'na takıldı

Türk Hava Yolları için hazırlanan ve dünyaca ünlü LEGO figürlerinin rol aldığı yeni uçak içi emniyet filminde ödeme krizi çıktı. İkinci film için fatura edilen yaklaşık 5 milyon...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hackerlar bazı Outlook hesaplarına erişebilmişler ama şifreler çalınmamış. Yine de şifreyi değiştirmeyi öneriyorlar. Etkilenen kullanıcılara Microsoft haber veriyormuş.

Microsoft reveals hackers accessed some Outlook.com accounts for months

Microsoft has started notifying users of its Outlook.com email service that hackers were able to access a small number of accounts. The hackers obtained a customer service account details and were...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Garanti dijital servislerde %50 Bonus kampanyasını BonusGenç haricindeki diğer kartlara da başlatmış. BonusFlaş’tan katılabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap