TürkNet IPv6 testlerine başlamış, dilerseniz katılmak için başvurabilirsiniz.

IPv6’i ilk deneyimleyen kullanıcılardan olmak ister misiniz?

Kullanıcılarımıza daha iyi bir internet deneyimi sunmak için yaptığımız yeniliklere bir yenisini daha eklemek üzereyiz. Kısa bir süre içerisinde Türkiye’de ilk defa IPv6 teknolojisini...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayatta iyi şeyler olmaz. 😢

Google Photos will end its free unlimited storage on June 1st, 2021

Nothing uploaded before then will count, but it’s still a bummer.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Bugün DSL bağlantısı sık sık kopmaya başladı, farklı modem takınca düzeldi. Uzun zamandır kullandığım Asus DSL AC68U'yu rafa kaldırmanın vakti geldi gibi gözüküyor, ileride gerekirse router olarak kullanırım. Fiyatı da uçmuş, sanırım bana Keenetic yolu gözüktü. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

200 Mbps 150 TL paket çıkarmış Superonline, ama upload hızını yazmamışlar. Yüksek ihtimalle yine 5 Mbps yapmışlardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • DirsekDelete @aks74

  Ben anlamış değilim.
  Bu ülkenin yönetiminde bu işlerden anlayan kimse yok mu? Fiberde bu hızlar ve bu fiyatlar nedir?
  Bu upload hızları nedir? Japonic'in hız testi videosunu izlemiştim.
  Bunu mu hak ediyoruz biz ya?
  Sırf kurumsala metro satacaklar diye biz eziliyoruz

 • mstfanar @mstfanar

  Fiyat güzel görünüyor da keşke 100Mbps 75 lira gibi bir paket olsa. Bana 200 lazım değil ama 25 de günümüz oyun güncellemelerinde az gelmese de sürenin gereksiz uzamasına sebep oluyor.

  Bir de evde 5 kişi 25 mbit kullanırken bazen yavaşlama oluyor ama 50 ve üstünde sıkıntı olmuyor.

 • Nakahella @nakah

  Upload için de kampanyalar oluşturuluyor ama katılmaya korkuyorum. En son AKK kalksın diye kampanya yapıldı sonuç ortada, fahiş fiyatlar ve yavaş hızlara mahkum edildik. Akıllı sınırsız gibi bazı saatlerde hız düşüşü olan paketler geldi. AKK'den daha iyi durumdayız ama hem fiyatlar arttı hem de değişik paketlerle insanlar kandırılabiliyor.

 • lterlemez @lterlemez

  Düzenli vergi gelen hiçbir şeye ellemiyor devlet (aslında gelen hükumetler, devlet ile alakası yok olayın). Örnekler ile vereyim;
  Internet, kotalı/kotasız, kullanmadığınızın parasını da aştığınızın parasını da ödersiniz.
  Gsm, paketlerde faturalı/faturasız, 1 saniye de 60 saniye de aynı parayı verirsiniz ve dakikaları kullanmasınız da ödersiniz aşarsanız da ödersiniz.
  Elektrik, kendinizinkini de başkasınınkini de ödersiniz (kaçak), alakası olmayan kurumlara vergi verirsiniz (TRT), üreticinin/dağıtıcının temel maliyetlerini de ödersiniz (okuma ücreti vb).

TT yine uploadları yükseltmiş. 35 Mbps Millenicom aboneliğim 6 Mbps upload olmuş, 100 Mbps TürkNet aboneliğim de 8 Mbps upload olmuş. Umarım bu sefer kalıcı olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

0 (545) 257 18 49‬

Bu numara sizi de ararsa dikkat edin, dolandırıcı. Bir yakınımın evini yıkarken altından içi altın dolu bir sandık çıktı deyip ortak olmak ister misin diye soruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Yurt dışından TL ile bile alışveriş yapınca devletimiz acımıyor, yapıştırıyor %1’i.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Mi Box kulananlara sorularım var, hem TV hem de Mi Box üzerinde HDMI-CEC aktif haldeyken Mi Box, Netflix gibi platformlarda dijital ses aktifken ses yüksekliğini kontrol edemiyor. Dijital sesi kapattığımda kontrol edebiliyor fakat bu sefer de 5.1 sesi kullanamıyorum. Bu sorunu çözmenin bir yolu var mı? Bir de sesi aniden yükselen ya da azalan içerikler için dengeleyici bir özellik var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap