TürkNet’te Quad9 DNS kullanıyorum, geçen haftaya kadar bir sorun yoktu. Perşembe gününden beri test ettiğimde DNS sağlayıcım Turkcell Superonline gözüküyor. Böyle bir durum yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Böyle garip kurallar çıkarmayı kim akıl ediyor bilmiyorum. Ekstre e-postaya gelince takip etmesi vs. kolay oluyordu. Şimdi cep veya internet şubelerinden bakmak gerekecek. Ekstre detaylarına bakmayan insanlar artık hiç kontrol etmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TürkNet’te yalın internete geçiş başladı. Online İşlem Merkezi’nden yapabiliyorsunuz.
https://teknoseyir.com/durum/1273693

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TürkNet’e zam geliyor. Yakınıma modem almıştık, faturanın sağındaki kısma not eklemişler. (35 Mbps kullanıyor.) Ayrıca DH’de de konusu açılmış.
*35 Mbps’ye kadar VAE ile 100 Mbps’ye kadar YAPA 88₺
*100 Mbps’ye kadar VAE 98₺ olacak gibi gözüküyor.
*Telefon hizmetini iptal edersek de yukarıdaki fiyatlardan 3₺ daha az ödeyeceğiz sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Trendyol'daki Migros mağazasından alışveriş yapmıştım, Trendyol Express ile göndermişler. İlk defa gördüm bu kargoyu, daha önce kullanan oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni MacBook Pro 13 inç çıkmış, artık bütün MacBooklar’da Magic Keyboard kullanılıyor.
11.200₺‘den başlıyor. 🚀

13 inç MacBook Pro

13 inç MacBook Pro, 4 çekirdekli işlemcilere ve %60’a kadar daha hızlı grafik teknolojilerine, Magic Keyboard’a, T2 Security Chip’e ve göz alıcı Retina ekrana sahip.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yakın zamanlarda Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuran oldu mu? 14 Nisan'da internet üzerinden başvuru yapmıştım. Başvuru Tamamlandı yazıyor o günden beri. Başvuru formunu görüntülemeye çalışınca da hata veriyor ya da herhangi bir şey açılmıyor. Virüs yüzünden çalışmayı mı durdular acaba? Yoksa benim başvurumda mı bir sıkıntı var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TT VDSL, TurkNet VAE VDSL ve Millenicom TT Fiber Altyapı&VDSL kullanan bazı kişilerde yükleme hızları artmış gözüküyor, DH’de gördüm. 4 Mbps olanlar 8’e yükseltilmiş. Dolayısıyla diğer şirketlerden hizmet alanlarda da yükselme olabilir. Modemi kapatıp açıp bakabilirsiniz. Bende daha bir değişiklik olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9