Adamlar işleri baya geliştirmişler, geçencelerde bana yardım edermisin diye mail attı Chriss adlı vatandaş bende freelance çalıştığımdan müşteri sandım ve yanıtladım nasıl yardımcı olabilirim diye ve bir gün arayla gelen mail direk google translate çevirisini koyuyorum 😄

———-

Önceki postalarımla ilgili olarak, ben avukat Avukat Chris Isaac, Avukat Chris Isaac ve burada Togo Cumhuriyeti’nin Shell International Company’yle çalışmakta olan bir yabancı olan Sn. Çevik’in kişisel avukatıyım. istemcisi.

Bilmek ilginizi çekebileceği için, Lome-Togo'daki Ticaret ve Turizm Odası ofisinde bazı rehberlerden geçiyordum. Böyle bir işin büyüklüğünü arttırmak için herhangi bir sorun yaşamadan sizinle iletişim kurmaya karar verdim. 31 Ekim 2013'te, müşterim, karısı ve iki çocuğu, Holiday'den Lome'ye gelirken Kara-Sokode otoyolu boyunca bir trafik kazasına karıştı. Aracın tüm yolcuları maalesef hayatını kaybetti. O zamandan beri, genişletilmiş akrabalarından herhangi birini bulmak için birkaç soruşturma yaptım ve bu da başarısız oldu.

Bu büyük miktarın yatırıldığı Güvenlik Finansmanı Firması tarafından el konulmadan veya el koyulmadan ilan edilmeden önce, müşterim tarafından geride bırakılan 8,6 milyon dolar değerinde (Sekiz Milyon Altı Yüz ABD Doları) değerinde olan fonun geri gönderilmesine yardımcı olmak için sizinle iletişime geçiyorum. Söz konusu Güvenlik Finansmanı Şirketi, bir sonraki akraba olacağına ya da hesabının gelecek yirmi bir resmi çalışma günü içerisinde el koymasına izin verdiğine dair bir bildirimde bulundu. 6 yıldan fazla bir süredir akrabaları bulmakta başarısız olduğum için, aynı soyadını paylaştığınızdan beri size ölen kişinin akrabası olarak onay vermeyi istiyorum, böylece bu hesabın gelirleri size ödenebilir .

Bu nedenle, bu işlem% 100 risksiz olduğunu bildirmek için başarısız olmaz. Bu işlemin sorunsuz bir şekilde sonuçlanması durumunda, toplam tutarın% 45'ini memnuniyet olarak alırken,% 5'i aktarım sırasında doğabilecek masrafları ve% 50'sini telefon faturasına ayırmaya hak kazanacaktır. benim için ol.

Senden tek istediğim, bu işlemi görmemizi sağlayacak dürüst işbirliğiniz. Bunun, sizi yasaların ihlal edilmesine karşı koruyacak yasal düzenleme çerçevesinde gerçekleştirileceğini garanti ederim. Bu teklifi kabul etmeniz üzerine, bu işlemin gizliliği için.

Her iki karşılıklı güvenimize de bu büyük ticari işlemde olan ilginizi gösteren acil yanıtınızı bekliyorum. Kolay iletişim için telefon / faks numaranıza ihtiyaç olacak.

Allah yardımcın olsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evet telefonumun eskidiğini artık kabul ettirdi Apple bu güncellmeyi iPhone 6 sahiplerine vermeyerek. 😬

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell online mağazasında peşin fiyatı 249 TL faturaya ekte alınabiliyor, sizce alınır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar Günaydın Aöf kayıt yenileme tam olarak ne zaman haberi olan var mı sitede bir Eylül ayı diyor bi Ekim ayı kafam karıştı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son dönemlerde çok fazla odaklanma problemi yaşıyorum, bir işe başladıktan 15 - 20 dk sonra ya komple bırakıyorum yada es geçiyorum farklı şeylere yöneliyorum. Bu durumu yaşayan, aşmış olan var mı? Tavsiyeleriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 32

2018 Turkish 24 Hour Civilian Ration MRE Review Meal Ready to Eat Taste Test

This Turkish Civilian 24 hr Ration is a pretty fascinating and different kind of ration all around. With a low amount of preservatives, it has a short shelf ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar iphone 6 telefonum için güzel bir şarj kablosu önerir misiniz? Akşam yatmadan 12 gibi şarja takıyorum sabah 7'ye kadar %80 doldurmuş oluyor. 🙂 Ofisten arkadaşların kabloları ile denediğimde sorun ortadan kalkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sigarasız neredeyse iki yıla yaklaşmışım sekiz senelik tiryakilikten sonra.

Program tabi hala 10 TL den hesaplama yapıyor o zamanlar Camel White o fiyattaydı şu anda ne durumda hiç bi fikrim yok 🙂

Umarım kullanan arkadaşlarda en kısa zamanda kurtulur gerçekten ve gerçekten dünyanın en gereksiz şeylerinden biriymiş şunu içmek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Arkadaşlar geçen sizlere Cirucial BX500 model SSD için danışmıştım ve görüşler güzel geldiği için satın almıştım ve bugün elime ulaştı bende ufak bir test yapıp sizlerle paylaşmak istedim, görünüşe göre güzel performans veriyor fiyatına göre. (240GB - 189TL)

BeğenFavori PaylaşYorum yap