D-Smart ile sözleşmem biteli baya oldu ayda 52 TL ödüyorum ve uydu alıcısı filan eski baya, önerebileceğiniz başka şirket var mı? Yine bu fiyat aralığında olursa iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaşadağım ev sıfır daire olduğundan internet alt yapısı bağlatılmamıştı Türk Telekomu aradığımda 7 - 8 veya 1 yılı bulabilir dediler alt yapının gelmesi, bende turkcell superbox başvurusu yaptım, başvuru yaptığım gibi 1 saat içinde gelip 10 dakikada kurulum yapıp tamamladılar şu anda superbox ile 3. Günüm sorularınız varsa seve seve cevaplarım.

Seçtiğim paket 100TL 10mb Download 5mb Upload.

Oyun çok fazla oynamıyorum fakat Fortnite arada girip oynarım onda da aldığım ping değeri 55 - 60 arası sabit değerler ve en güzeli paket kaybı 0 sürekli sabit değerler.

Video konusunda çok iyi 4k video çok hızlı bir şekilde açılıyor daha önceden Adsl kullanıyordum 14mbit olarak fakat 4k videoları izlerken sorun yaşıyordum.

Tekrar olarak kafanıza takılan detaylar sorularınız varsa sorabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 37

4,5 senelik iPhone 6 telefonumun bataryası neredeyse öldü, değiştirmek istiyorum bana güzel bi batarya önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Türknet Adsl kullanıyorum bu nasıl olabiliyor, çok değişken değerler veriyor sürekli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gerçekten bu ülkede işsiz kalmak zoruma gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Önerebileceğiniz fiyat performans hdd var mıdır? 1TB yeterli depolama ve oyun için kullanacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, geçen gün yurt dışında bir siteden sitem için plugin almıştım bilindik bir firma ve plugin benim siteme uymadığı için iade talebi yaptım fakat herhangi bir gelişme olmadı ben şimdi buna nasıl ödeme itirazı yapabilirim. 3D Secure yoktu alışveriş yaparken. Alışveriş yaptığım kart Enpara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hosting işlerinden anlayan arkadaşlara sormak istediğim bir soru var. İlk olarak elimizde boş bir hosting mevcut GoDaddy üzerinden, farklı bir hosting firmasında domainimiz mevcut buraya kadar hiç bir sorun yok fakat daha önceden taşımaya çalıştığımız site GoDaddy üzerinden farklı bir sunucudaydı yani Domainin NS adresleri aynı mecburen. Fakat bu boş sunucumuza bu domaini bağlayamıyoruz ne yapmamız gerekli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şirketin instagram hesabında şöyle bir sorun yaşıyoruz ne fotoğraf ne de video paylaşabiliyoruz, paylaşmaya çalışıyoruz yükleniyor tamamlandı diyor görsel çıkıyor sonra direk kayboluyor bunun sebebi nedir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, ikinci el bi ekran kartı alacağım kutu ve garanti mevcut fakat faturası yok, eğer ileride karta bir şey olursa faturasız işlem yaptırabilirmiyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9