Arkadaşlar bir sorum var telefon kayıtları hakkında.

Mayıs ayında Kıbrıs'a gideceğim iş gezisine gitmişken telefon almayı düşünüyordum fakat bi arkadaş dedi Mayıs ayını bekleyene kadar sıfır kapalı kutu yurt dışı cihazı al kullanmaya başla Mayıs'ta gidip geldiğin zaman kayıt edersin dedi hem zamlı almamış olursun dedi.

Bana bu konu çok mantıklı geldi ama aldığım telefonu Kıbrıstan döndüğüm zaman kayıt ettirebilir miyim yoksa direkt Kıbrıstan mı alıp kayıt ettirmeliyim? Konu hakkında fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir arayüz tasarımcısı olarak bu ChatGPT inanılmaz işime yarıyor, yaptığım bir tasarım için istediğim şekilde javascript kodunu yazdırabiliyorum bu videoda da WordPress plugini yazdırıyor ve inanılmaz güzel çalışıyor hayran kalmamak elde değil 😀

I Asked ChatGPT To Write A WordPress Plugin…

ChatGPT is an amazing tool that can enable you to do even more with WordPress. It will also help you learn WordPress much deeper and much faster.I asked Chat...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakalım bedava oyunun tadı nasıl olacak 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sahibinden de param güvende ile alışveriş yaparken bu problemi yaşayan oldu mu hiç? 4 tane kart denedim ikisi fiziksel ikisi sanal kart olmak üzere bir türlü alamadım ürünü 3d secure ekranından sonra bu hatayı vermesi bi garip.

Sahibindene ulaştım 2 güne döneriz diyor adam ürünü başkasına verecek 2 gün diyorlar gerçekten çok garip.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PSU alacağım aşağıda paylaştığım ürün sizce nasıl? Veya bu fiyat aralığında sizin önereceğiniz ürünü de değerlendirebiliriz.

https://www.hepsiburada.com/sharkoon-shp650-v2-650w-80-120-mm-fanli-atx-guc-kaynagi-p-HBV00000BT3MA?magaza=Aptek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Arkadaşlar şu kartı almayı düşünüyorum, hem ödemesine Şubatta başlayacağım hem de taksit seçenekleri oldukça iyi. Sizin yorumlarınız ne yönde olur? Daha beklemeyeli miyim? yoksa direkt almalı mıyım?

https://www.hepsiburada.com/zotac-gaming-geforce-rtx-3060-twin-edge-12-gb-gddr6-192-bit-dp-hdmi-pci-e-4-0-ekran-karti-zt-a30600e-10m-p-HBCV000003FPFY

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 25

Arkadaşlar aktif olarak macbook ile kullanabileceğim mikrofonu güzel ve uzun süreler konuşma yapabileceğim kulak içi kulaklığa ihtiyacım var bütçem 1000-1500 aralığında yardımcı olur musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Modern Warfare 2 sizce indirim yer mi? yoksa bu fiyata alacağım direkt, akşamları kafa dağıtacak oyunum kalmadı hiç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu anda kullanmakta olduğum çalışma koltuğum miadını doldurdu sayılır, bırak beni artık diyor.

Oyuncu koltuğu veya normal rahat ofis koltuğu arayışındayım, ilk önceliğim deri olmaması onun dışında kumaş olur file tarzı olur rahat ve kullanışlı olması yeterli.

Bütçe olarak 4k ayırdım bütçeyi bir miktar aşabilirim hiç sorun değil sizin öneriniz neler olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap