Bu fiyatları aklım almıyor artık 16 yaşında araba ya, yazık günah eskiden bir araba hayalimiz vardı o da uçtu gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 26

Bu arkadaş her kim ise teşekkür ederim dün gece sanırım, abonelik hediye etmiş daha yeni farkına vardım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşağıdaki fareyi almayı düşünüyorum, tavisye eder misiniz? Başka önerilere de açığım, kablosuz ve bu fiyat aralığında bir mouse arıyorum.

https://www.trendyol.com/razer/basilisk-x-hyperspeed-kablosuz-oyuncu-mouse-rz01-03150100-r3g1-p-34340076

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var aşağıda görselde paylaştığım koltuk ayağının aynısını kullanıyorum fakat "ok" ile gösterdiğim yerlerdeki plastik zamanla dağıldı ve tekerlekleri tutmuyor (bildiğiniz plastiği eritip koymuşlar içine) tekerlekler ve ayaklarda hiç bir sorun yok fakat o alandaki plastik olmadığı için lastikler yuvalarından çıkıyor.

Ben bu sorunu direk böyle sıfır ayak alarak mı çözebilirim yoksa oraya uygun yuva satılıyor mu acaba? Aradım fakat bulamadım öyle bir şey, yardımcı olursanız çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Geçtiğimiz günlerde Millenicom aboneliğimi iptal ettim, modem iadesi yapacağım fakat ups ile çalışıyorlar yakınlarımda hiç ups şubesi yok ben bunu kurye çağırarak mı iade edeceğim, daha önce bu konuda deneyimi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün sonunda bağlata bildik Türkneti 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 30

Sıradan bi grafik tasarım ilanı, bunların hepsini aynı anda yapan bir kişi acaba ne derece kaliteli bir iş ortaya koyabilir, bu nasıl bi kafa harbiden anlamak güç.

İlandan en ucra alıntılar: "Blog sitelerimiz için 150 kelimelik metinlerin seo uyumlu şekilde yazılması." "Sosyal medya viral etkinliklerinin oluşturulması"

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6