1€ = 10TL Sabitlenmiş diyor haber

Blizzard, Türk Lirası ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Blizzard oyunlarının satışının gerçekleştiği Battle.net, Türk Lirası ile ödeme kabul etmeye başladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oppo Reno 5 Lite nasıl telefon m52 indiriminden yararlanamadım Akbank hatası yüzünden, bu hafta artık bir telefon almak istiyorum hediye olarak babama, önerdiğiniz 5k altı farklı bir cihaz var mı yoksa bu cihaz iş görür mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sizce ne kadar fiyata koysam daha iyi olur?

Sistem;
Ekran Kartı: Rx570 4gb Sapphire
Anakart: B550m Mortar Wifi
Ram: 2x8 16gb 3200mhz Viper Marka Ramler
İşlemci: Ryzen 5 3600
İçerisinde M2 SSD yok standart SSD var fakat onu satarken içerisinden almayı düşünüyorum, kasayı alan kişi kendi depolanmasını takar diye düşündüm.
Kasa: Nzxt h510 Elite

Aklıma gelenler bunlar ekran kartı hariç diğer tüm parçaların garantisi mevcut, düşünceleriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22

Yeni bir televizyon almayı düşünüyorum minimum 55" (bu boyuttan büyük televizyonlar daha iyi olur fakat bütçemi aşıyor) bütçem 10k civarında bir tane cihaz önerdiler fakat pek anlamıyorum yardımcı olur musunuz bu konuda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni bir işe başlıyorum hibrit çalışma mevcut, evde kullanabileceğim bir mikrofona ihtiyacım var, böyle bir kampanyaya denk geldim sizce alınır mı? Güzel bir fırsat gibi duruyor.

HyperX Streamer Pack - Could Core Gaming Kulaküstü Kulaklık DTS, Solocast...

HyperX Streamer Pack - Could Core Gaming Kulaküstü Kulaklık DTS, Solocast Gaming Mikrofon, One Size : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bilgisayarım ile ilgili garip bir sorun var Türknet 1gbit internet kullanıyorum son bir haftadır download 980mbit upload 30-40 mbit arasına sabitlenmiş durumda. Telefonumdan hız testi yaptığımda daha yüksek sonuçlar alıyorum. Ethernet kablosunu değiştirdim sonuç yine aynı bilgisayarın wifisi ile bağlandım yine 30-40 upload çıkıyor, anakartın tüm güncellemelerini yaptım fakat sorun hala aynı.

Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ukrayna orduya katılanlara vatandaşlık veriyormuş, acabaaaa diyorum 😇

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hazırda kullandığım Rx570 4GB Sapphire model ekran kartım var ikinci elde değeri düşmeden satmak istiyorum, bu kartı satıp rtx3050 gibi bir modele geçmek mantıklı mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Askere gitmiş arkadaşlardan fikir almak istiyorum önümüzdeki sene askere gitmeyi planlıyorum, hayatınızda belkide görüp görebileceğiniz en çok yemek ayırt eden insanlardan biriyim, zaten bu yaşıma kadar askerliği ertelememin sebebi inanın yemektir 😀 ve üstüne birde koronaya yakalandıktan sonra sevdiğim bir kaç yemektende artık enterasan tatlar aldığım için eskisi kadar yemek iştahım yok askerde bu yemek konusuyla nasıl baş edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 36
 • greench @greench

  Farklı bir yemek daha getirdiklerini sanmiyorum. Çıkan yemeği yersin. O gün canın yemek istemedi mi, kantinden ekmek arası bir sey yaptırırsın. Bazen yemeğin soğumuş olması dışında bir sorun yoktu yemekle ilgili. Pek de lezzetli güzel değillerdi ama ayıla bayıla yiyorduk.

 • LOOP @loop

  yerine göre değişir, tavsiyem bedelli yap birşekilde... seçimlere doğru indirim gelir bedelliye

  • Stroker @stroker

   Bu yıl tecilim bitiyor ama sanırım diploma ile bir sene daha tecil edebiliyorum yaş 27 bu sene mezun oldum eğer edebilirsem dediğiniz gibi bedelli indirimi bekleyebilirim eğer tecil edemiyorsam mecbur gideceğim 😀

 • Serkand Demiroglu @srkndmrgl

  Biz burada ne dersek yalan olur.benim zamanimda yemek sirketi vardi. Resturant gibiydi. Istedigimiz yemekleri alabiliyorduk.sonra askeriye yapmaya basladi standart tablot yemegiydi.guzeldi.ufak bir yere gisersin guzel olur.yemekbyapmasini yapmayan birisi yemkhaneci olur cig tavuk yersin,ispanagin iconden bot baği cikar,makarnanin icinden poset cikar..yemek hanede 4 /4 luk asci gelir baska yerde yemek yemezsin..tamamen gittigin yerle alakali...sans...

 • güray @gurayd

  Kimi kışlalarda yemekler kötü ne yazık ki ama bazılarında çok iyi. Hayatımda hiç yemediğim kadar çeşit yemekleri askerde yedim. Bende senin gibi yemek olayında sıkıntılarım var. Paran olduğunda çok sıkıntı yaşamazsın. Kantin var. Hatta pideci dönerci vs de olabiliyor kimi kışlalarda. Yedek subay olarak yaptığım için acemilikten sonra yemekleri lokantada rütbelilerle yediğimizden kilo alıp gelmiştim askeriyeden. Nöbetçi olduğum zamanlarda erler ile birlikte yerdik. Ne yazık ki kötüydü yemekler. Biraz şans işi. Gideceğin yere bağlı Kilo alıp da gelebilirsin aç da kalabilirsin Ama kantinle idare edebilirsin