Sigarasız neredeyse iki yıla yaklaşmışım sekiz senelik tiryakilikten sonra.

Program tabi hala 10 TL den hesaplama yapıyor o zamanlar Camel White o fiyattaydı şu anda ne durumda hiç bi fikrim yok 🙂

Umarım kullanan arkadaşlarda en kısa zamanda kurtulur gerçekten ve gerçekten dünyanın en gereksiz şeylerinden biriymiş şunu içmek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Arkadaşlar geçen sizlere Cirucial BX500 model SSD için danışmıştım ve görüşler güzel geldiği için satın almıştım ve bugün elime ulaştı bende ufak bir test yapıp sizlerle paylaşmak istedim, görünüşe göre güzel performans veriyor fiyatına göre. (240GB - 189TL)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linkte paylaştığım ssd den kullanan var mı varsa nasıl? Fiyatı ucuz gibi geldi. https://www.hepsiburada.com/crucial-bx500-240gb-3d-nand-540mb-500mbs-sata-3-25-ssd-ct240bx500ss1-p-HBV00000IF41Y?magaza=Teknorya

Crucial BX500 240GB 3D NAND 540MB-500MB/s Sata 3 2.5'' SSD Fiyatı

Crucial BX500 240GB 3D NAND 540MB-500MB/s Sata 3 2.5'' SSD en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

D-Smart ile sözleşmem biteli baya oldu ayda 52 TL ödüyorum ve uydu alıcısı filan eski baya, önerebileceğiniz başka şirket var mı? Yine bu fiyat aralığında olursa iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaşadağım ev sıfır daire olduğundan internet alt yapısı bağlatılmamıştı Türk Telekomu aradığımda 7 - 8 veya 1 yılı bulabilir dediler alt yapının gelmesi, bende turkcell superbox başvurusu yaptım, başvuru yaptığım gibi 1 saat içinde gelip 10 dakikada kurulum yapıp tamamladılar şu anda superbox ile 3. Günüm sorularınız varsa seve seve cevaplarım.

Seçtiğim paket 100TL 10mb Download 5mb Upload.

Oyun çok fazla oynamıyorum fakat Fortnite arada girip oynarım onda da aldığım ping değeri 55 - 60 arası sabit değerler ve en güzeli paket kaybı 0 sürekli sabit değerler.

Video konusunda çok iyi 4k video çok hızlı bir şekilde açılıyor daha önceden Adsl kullanıyordum 14mbit olarak fakat 4k videoları izlerken sorun yaşıyordum.

Tekrar olarak kafanıza takılan detaylar sorularınız varsa sorabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 37

4,5 senelik iPhone 6 telefonumun bataryası neredeyse öldü, değiştirmek istiyorum bana güzel bi batarya önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Türknet Adsl kullanıyorum bu nasıl olabiliyor, çok değişken değerler veriyor sürekli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gerçekten bu ülkede işsiz kalmak zoruma gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Önerebileceğiniz fiyat performans hdd var mıdır? 1TB yeterli depolama ve oyun için kullanacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, geçen gün yurt dışında bir siteden sitem için plugin almıştım bilindik bir firma ve plugin benim siteme uymadığı için iade talebi yaptım fakat herhangi bir gelişme olmadı ben şimdi buna nasıl ödeme itirazı yapabilirim. 3D Secure yoktu alışveriş yaparken. Alışveriş yaptığım kart Enpara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap