200 TL civarında mouse arıyorum Dota ve Adobe ürünlerinde işimi görmesi yeterli çünkü hayatım bu oyun ve uygulamalar arasında geçiyor tavsiyeleriniz nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bakalım nasıl ürünmüş, airdots ile arasında çok gidip geldim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar ufak bir sorum var belki daha önce başına gelmiş olan biri vardır.

Binamız yaklaşık 8-9 aylık bir bina ve internet altyapısı yok bizimkiler de belediyeye başvuru filan yapmışlar 1 ay önce bunlara bi takip numarası verilmiş türk Telekom için 13 haneli fakat bu numarayı sorgulatacak hiç bir yer bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ahmeturan @ahmeturan

  Ben aynı işlemi yaptığımda 2 hafta içinde beni bölgede görevli olan yetkili aradı dilekçeniz işleme alındı diye. Ardından teknisyen aradı 1-2 hafta sonra altyapı bağlayacağız diye. Geçenlerde gelip altyapı işlemini hallettiler. Fakat şimdi de boşta vdsl portu yok. Onun için de ayrı olarak dilekce vereceğim herhalde. O takip numarası ile Türk Telekom'un müşteri hizmetlerinden sorgulayabilmeniz lazım. En kötü müşteri hizmetlerine bağlanana kadar internet almak istiyorum seçeneğine tıklayın. Bağlanınca sorarsınız.

 • ofis @ofis

  Sanırım, sadece müşteri hizmetlerinden bilgi alabileceğiniz bir numara bu.

 • brcan @brcan

  Şuan bende aynı durumdayım.Bina yeni, altyapı yok.Bizimkiler Türk Telekoma gitmişler, binada çoğunluk başvurursa bağlarız gibi bi’şeyler söylemişler.Haliyle binada şuan internet bağlatmak isteyende yok.Uydu internet gibi çözümlere bakıyorum 😕

  • ahmeturan @ahmeturan

   Bizim binada 3 daire var. Sadece ben dilekçe verdim. Ve şu anda adsl altyapım var. Büyük genel müdürlüklere dilekçe verin. Gerekirse fakslayın. Ben Ankara Ulus'ta bulunan müdürlüğün dilekçe bölümüne verdim dilekçemi. Ev Muğla'da olmasına rağmen dilekçeyi İzmir bölge müdürlüğüne yönlendirdiler.

Size bir soru.

Sıfırı 600₺ olan bir ürün ikinci elde nasıl 700-800₺ olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Arkadaşlar şu üründen veya benzeri bir üründen kullanan var mı masada yer açmak açısından almak istiyorum, tavsiyeniz var mıdır bundan başka?

Artelon 26"- 66kg T.k. Masa Monitör Ekran Askı Aparatı (cleo Desk - n11.com

Artelon 26- 66kg T.k. Masa Monitör Ekran Askı Aparatı (cleo Desk 89,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Artelon Askı Aparatı fiyatı Televizyon & Ses Sistemleri kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi 9T, akşam 21:00 civarlarında çekildi, program gcam ve birazda photoshop ile üzerinden geçtim 🙂 #CepTelefonuFotoğrafçılığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş bu adamlar bu haberleri yaparken gerçekten ciddiler mi bu haberi hazırlayan ile aynı ofiste olup düşüncelerini, duygularını duymak isterdim. "Sony arabayı yapmayı düşünüyormuş bakmışlar ne yapalım a TOGG hemen kopyalayalım 1 ayda aracı bitiririz. :)"

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar telefonum mi 9T bu dizide HDR yazıyor yeni farkettim diziyi açtığımda HDR açmış mı oluyor? Görüntü filan muazzam çünkü 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar hi-fi kulaklık arıyorum şöyle 100-200 TL arasında, Xiaomi mi 9t cihazım da kullanacağım tidal hi-fi üyesiyim tek olarak kulaklık eksiğim var, Tavsiyeleriniz neler olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11