Evet arkadaşlar Millenicom ile internet bağlatma çabalarımın sonuna gelmiş bulunuyoruz tam olarak "16 gün" uğraştım ama olmadı ne yapalım aslında Superbox taahhüt bitene kadar uğraşacaktım ama sıkıldım 😀 Yarın TT 100mbit paketine başvuruyorum istemeye istemeye 🙁

Yoksa Starlink için mi beklesem 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

Millenicom serüvenine bugün son veriyorum 13 gündür bi interneti bağlayamadılar, arıyorum tc kimlik istiyor yazıyorum kurulum aşaması devam ediyor diyip telefonu kapatıyor yani hiç kimseye bağlanamıyorum.

Sanırım Türk Telekomdan başka çarem kalmadı 100mbit FTTH için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat iyi gibi yanında oyunda veriyor 😁

Not: Kampanya bitmiş eski fiyatına dönmüş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Millenicom serüvenim devam ediyor bugün başvurumun üzerinden on iki gün geçti ne gelen var ne giden var, artık aradığımda müşteri hizmetleride çıkmıyor.

Şimdi bi sorum olacak ben pazartesi günü farklı bir ISS için başvuru yaparsam sorun olur mu? Sonuç olarak millenicoma herhangi bir imza atmadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün Millenicom'a başvurmun dokuzuncu günü ve bugün de arayıp aciliyet bildirdik 🙂 İyi ki Superbox taahhütüm bitmeden başvuru yapmışım böyle bir gecikme olacağını kestirmemek yanlış olurdu zaten 🙂 Bu hafta bitene kadar bekleyeceğim bakalım sonuç ne olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gaming gecesinde güzel ürünler var bu akşam bakalım fiyatları nasıl olacak, zaten alana kadar bitiyor orası ayrı mesele 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Millenicom'a başvuru yapacağım millenicom kullanan öğrenci arkadaşlardan veya gerçekten ihtiyacı olan bir kişiden davetiye istiyorum hem o yararlansın hem ben yararlanmış olayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evimde Superbox kullanmaktayım ve bir hafta sonra taahhütü bitmekte, evimde fiber altyapı mevcut ve 100mbit paket almak istiyorum fakat hangi firmadan alayım sizce Milenicom 100TL + 15TL modem kirası + 40TL*4ay kurulum ücreti var, D-Smart Mega Tv paketi ve 100Mbit 149TL kurulum ve modem kirası var mı bilmiyorum arayıp öğreneceğim, TT zaten 24 ay taahhüt istiyor ve 160TL sizin düşünceleriniz neler bu konuda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 26

Fiyat güzel sanırım, alınır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 24 / 33

Amd Ryzen 3600 ve 3600x hakkında düşünceleriniz neler? Hangisini almalıyım? İşlemciye karar verdikten sonra anakart ve ram tavsiyesine ihtiyacım var. Anakart için ortalama 600-1000₺ ayırdım, işlemci zaten fiyatı belli ram için 700-1000₺ arası bütçem var. Ekran kartım var ve bunlar için güzel minimal bir kasa istiyorum, önereniz ne olur?

Not: Bilgisayar çoğunlukla Adobe ürünlerinde kullanılacak ve kimi zaman oyun oynarım belki arada twitch üzerinden yayın açarım ama yoğunluk Photoshop olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap