Önerebileceğiniz fiyat performans hdd var mıdır? 1TB yeterli depolama ve oyun için kullanacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, geçen gün yurt dışında bir siteden sitem için plugin almıştım bilindik bir firma ve plugin benim siteme uymadığı için iade talebi yaptım fakat herhangi bir gelişme olmadı ben şimdi buna nasıl ödeme itirazı yapabilirim. 3D Secure yoktu alışveriş yaparken. Alışveriş yaptığım kart Enpara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hosting işlerinden anlayan arkadaşlara sormak istediğim bir soru var. İlk olarak elimizde boş bir hosting mevcut GoDaddy üzerinden, farklı bir hosting firmasında domainimiz mevcut buraya kadar hiç bir sorun yok fakat daha önceden taşımaya çalıştığımız site GoDaddy üzerinden farklı bir sunucudaydı yani Domainin NS adresleri aynı mecburen. Fakat bu boş sunucumuza bu domaini bağlayamıyoruz ne yapmamız gerekli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şirketin instagram hesabında şöyle bir sorun yaşıyoruz ne fotoğraf ne de video paylaşabiliyoruz, paylaşmaya çalışıyoruz yükleniyor tamamlandı diyor görsel çıkıyor sonra direk kayboluyor bunun sebebi nedir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, ikinci el bi ekran kartı alacağım kutu ve garanti mevcut fakat faturası yok, eğer ileride karta bir şey olursa faturasız işlem yaptırabilirmiyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Fiyat çok iyi değilmi 695₺ ama stokları yokmuş tahmini 1 2 ay civarı diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rx 570 ikinci el garantili veya garantisiz hak ettiği fiyat nedir sizce? (4 veya 8gb modeli için ayrı değerlendirebiliriz)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşımın sıvı soğutucusundan görüntüler ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum bildiğiniz yaşam formu oluşmaya başlamış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17
 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  sulu soğutmaya her zaman soğuk baktım. iyi bir kule tipi soğutucu ve iyi bir termal macun ikilisi her zaman iyidir.

 • Gump @runforrest

  Ben PC nin içine sıvı sokmaya tümden karşıyım. Yok kapalı sistemmiş yok devir eski devir değilmiş, sıvı bu kardeşim yolunu bulursa akar. Hayır plastiğin ömrü var, contanın ömrü var, taşıma delinme vs. gibi zarar görme riski var. Üretim hatası bile denk gelebilir, sonuç? Normal fanlı sistemde en fazla fan durur, bakır boru eğilir oturmaz vs. vs. Bunlarda sıvı kaçırma riski var, düşüncesine bile tahamülüm yok!

 • Halil @hcaktuna

  Al bi noctua dh14 butun su sogutucularin icinden gec.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  Şimdi herkes su soğutma kötü riskli filan demiş de o işler öyle çocuk oyuncağı değil. Bir defa piyasada satılan standart antifiriz sıvılar bile iletkenliği düşürülmüş maddelerden üretilir. Yoksa ciddi sıkıntılar oluşturur arabada. Pc için olanda aynı şekilde. öyle sıvı aktı pc yandı diye bişey yok.

  Cooler master kötü mü kötü. Everest veya benzer çin mallarından farkı yok. Orada kesinlikle lafım yok. benim de seidon 120 setim pompa dağıttı.

  Yalnız kule soğutucu al bunlardan iyidir laflarını bir kalem geçelim. sessizlikse sıvı soğutma her türlü sessizdir. iyi soğutma ve overclock ise yine sıvı soğutma ciddi avantajlıdır. bir defa ucu bucağı yok.

  Bunlarla uğraşmak istemezsin veya kendince riskli görürsün tamam eywallah. ama kule tipi hava soğutma sıvıdan iyidir filan bunları geçelim.

Bu hdd kaç rpm? Ben göremedim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

:((

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13