ilgili sitelere dune'un hdrip versiyonu düşmüş 🙂 altyazı yok ama onun da çıkması bir iki günü bulur sanki

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Mac kullanan arkadaşlar acaba "cleanmymac x", "onyx" gibi disk temizleme araçları kullanıyormusunuz? kullanıyorsanız tavsiye edebileceğiniz hangi app?

#MacOS #MacBook

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam üzerinde Disco elysium oyununa mac m1 desteği gelmiş, fiyatı şu an çok uygun, satın alıp oynamak isteyenlere duyrulur

https://www.reddit.com/r/macgaming/comments/q80anm/disco_elysium_patch_adds_apple_silicon_m1/
https://steamcommunity.com/games/632470/announcements/detail/4732712639514565588
#OyunGündemineMalzeme #Oyun #TeknoSeyir #discoelysium

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çiçeksepetinde 219 lira, 15 liralık mobilde ilk alışveriş kodu ile 204 liraya geliyor, dip fiyat olabilir 6 aylık sürede bilemiyorum, @armv7 çoklu bluetooth bağlantısında mac'te sorun yaşatmıyor deyince kaptım hemen 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, ps3 yada xbox 360 alayım diyorum jailbreak'li, hangisini tavsiye edersiniz? bir de bunların piyasası ortalama ne kadar? sarı sitede bakıyorum da çok oynak fiyatlar var

BeğenFavori PaylaşYorum yap

cevap gelmedi 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5G'mi geliyor ne oluyor acaba? geçen de vodafone'dan mesaj gelmişti, bu mesajı ibraz ederek şubelerimizden 5g uyumlu hattınızı ücretsiz alabilirsiniz diye, bende ulan şimdiden gidip alayım 5g geldiğinde sim için para isterler diyerek gttim şubeye, tabiki ellerine henüz ulaşmamış 2 büyük şubenin 🙂 şimdi de vodafone yanımda uygulamasında 5g'yi etkinleştirme seçeneği gördüm, girip etkinleştirdikten sonra bu mesajlar geldi.

#Vodafone #5G

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

@pope hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama ios development yaptığınız için bir soru sormak istiyorum; ios development'e kaydırdım gözümü bir kaç ay içinde iyi bir seviyeye geleceğime inanıyorum ve ocak ayı gibi ios developer olarak iş arayacağım, uikit'e bakıp vakit kaybetmeyeyim diyorum direkt swiftui'a odaklanayım, sizce bu mantıklı bir karar olur mu? iş ilanlarına bakıyorum swiftui'ı özellikle belirten iş yok gibi bir şey, sektör hala uikit üzerinden mi gidiyor acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Papa Emeritus @pope

  Maalesef UIKit hala şart. SwiftUI sıfırdan yazılacak uygulamalar ve özellikler için güzel ama bir proje devir alacaksanız %99 UIKit kullanıyor olacak. Bu arada mümkünse storyboard'ları kullanmaktan kaçınıp tamamen programatik yazmaya özen gösterin UIKit'te. Büyük şirketler genel olarak storyboard'ların merge problemleri ve yavaşlığıyla ugrasmayi sevmediginden programatik çalışıyorlar.

  • Emre @emrenqw

   çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için, swiftui web tarafında bildigimiz frontend frameworklerine yakın diyorlar, react,vue gibi frameworklere biraz aşina olduğum için ilk swiftui ile başlayıp, aklımdaki uygulamanın ön tarafını swiftui ile yapıp app store'a koyma fikrim var, hem işe alım süreçlerinde mağazada uygulamamın olması beni bir tık ön planda tutar diye düşünüyorum, swiftui'ı biraz kavradıktan sonra uikit'e de bakmaya başlayayım ben o zaman 🙂

  • Papa Emeritus @pope

   @emrenqw Aynen oldukça yakın dediğiniz framework'lere. Bir uygulama yapıp koymanız gercekten çok işe yarar alım sürecinde.

En fazla 1700tl'ye kadar telefon arıyorum, sıfır olması gerek 🙂 whatsapp'a instagrama falan girsin, iyi kötü kullanılsın yeter, çok beklenti yok açıkçası. Tavsiyeleriniz var mı?

#ceptelefonu #telefontavsiyesi #TeknoYardım #android

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Seiko Erkek Kol Saati sahibinden.com'da - 958651577

Seiko 5 SNK803K2 - İkinci El Seiko Erkek Kol Saati sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap