merhaba sevgili üyeler adaptör girişinin yanındaki yerde modemin Power tuşu olması gerek ancak kayıp. nasıl kısa devre yapıp çalıştırabilirim. anakartlardaki gibi denedim ancak ışıklar yanmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/mciEZKSvva8
Samsung Dex'in hakkını vermek

Smartphone to laptop transformation

Got a smashed phone? Turn it into a laptop! Also, regarding Blinkist, visit http://blinkist.com/diyperks to get a free 1-week trial and 25% off premium membe...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • user.cm @user-cm

  Ben de böyle bir şey yapmak istiyorum. Burada 50-100 euroya ekran hasarlı cihazlar bulmak mümkün. Beni tek düşündüren görüntü aktarımı için kullanılan kart. Onun fiyatıyla beraber 200euro desek bu sefer çok mantıklı olmuyor. 2. El sağlam notebook bulunuyor zaten 200 euroya...

fiyatına göre fena değil. 1 metre mesafeden karşısında soğuttuğu hissediliyor.
kiwi sulu soğutucu a101'de satılıyordu 99TL fiyatı var

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 20

yarın nasipse gidip alıyorum karar verdim
4k ve en hesaplı en azından nispeten bilindik marka olarak bu tv var.
edit:
https://www.displayspecifications.com/en/model/d0e72018
bu sitede panelin VA olduğu yazıyor. ve görüntü tazeleme frekansı 50Hz/60Hz diyor. yazılımla 1000Hz muhabbeti vardır galiba

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

http://www.ogretmenlerhaber.com/m/ogretmenler-haber/selcuk-bayraktar-ogretmenlerin-seminer-programinda-konusacak-h25018.html
ülke olarak akıllanmıyoruz. bilimin konuşulması tartışılması gereken yerde neler konuşuluyor. kimler hangi vasıf ve sıfatla seminer vermeye kalkıyor. hizmet içi eğitim anlayışının gerçekten gözden geçirilmesi lazım.

Selçuk Bayraktar, öğretmenlerin seminer programında konuşacak

Milli Eğitim Bakanlığı 22 ila 30 Haziran 2020 tarihleri arasındaki online mesleki çalışma programını yayınladı
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14
 • Eren Hatırnaz @erenhatirnaz

  Her yerden üzerimize militarizm pompalanan bir dönemde yaşadığımız için çok da şaşırmıyorum açıkcası ama üzülüyorum.

 • merakli @merakli

  Ne kadar saçma bir paylaşım. Bilim konuşulması gereken yerde bilim konuşmaya gidiyor zaten adam. T3 Vakfı'nda daha öğrencilere ne gibi eğitimler verildiğini billiyorsunuz. Aynı eğitimler okullarda verilese ülke çağ atlar. UNESCO'nun Microsoft'un katılacağı seminerde Selçuk Bayraktar sana batmışsa senin zihnin çöplüğe dönmüş haberin yok. Sen önce bir kendini gözden geçir. Selçuk Baytarktar'ın zekasına, eğitimine ulaşamayacak adamlar gelmiş burada çamur atmaya kalkıyor. Pis zihniyetiniz batsın!

  • akın kurşun @akursun

   hiç hizmet içi eğitim konusunda bilginiz var mı merak ediyorum. Bu adam bilim konuşmaya gitmiyor. Yıllardır Fen Liseleri'nde robotik kodlama dersi verildi. proje okulları adı altında müdürler robotik kodlama devreleri getirdi ne oldu. bilim geliştirmek girişimci birinin gelip konuşması ile olmuyor. Selçuk Bayraktar'dan çok daha zeki ama imkanı olmayan kişiler var. beyin göçü gibi bir gerçek var. Biz önce bilim konuşarak bunu aşmalıyız. Bu zihniyet yüzünden yerli çivimiz bile yok. her şeye yerli milli denmesi bu adamı milliyetçi veya girişimci yapmıyor.

  • merakli @merakli

   @akursun "Bu zihniyet yüzünden yerli çivimiz bile yok" başak söze gerek yok. Eğer siz öğretmen falansanız, sizin yetiştireceğiniz çocuklara şimdiden üzüldüm. Gelmiş robotik kodlama dersi geldi ne oldu diyor. O dersi nasıl vereceğini git Selçuk Bayraktar'a anlat. Nasıl verilmesi gerektiğini sana tane tane anlatır. Oraya Selçuk Bayraktar T3 Vakfı adına katılıyor. Selçuk Bayraktar okuduğu okulları parayla okuması. İmkanı yok vs. sıkıp durmayın. MIT parası olana değil aklı olana burs veriyor. Sizin Selçuk Bayraktar'a olan kininizin neden olduğunu cümle alem biliyor. Buraya gelip bir de komik duruma düşüyorsunuz. Ve evet, Selçuk Bayraktar alayınızda Milliyetçi ve Girişimci.

  • akın kurşun @akursun

   @merakli benim ona neden kinim olsun iyi misiniz siz. öyle bir platformda yeri yok. hizmet içi eğitimin doğasına aykırı. her vakıf başkanı gelecekse yandık. evet öğretmenim yetiştirdiğim öğrenciler de çok şükür bir yerlerde şu an. şu an fen lisesinde tüm laboratuvarlar kapalı atıl halde yatıyor. fen lisesinde bilim insanı yetiştirilmeli tabi ki çağa ayak uydurulacak. robotik kodlama ile Led yakmakla gelişmiyor bazı şeyler. Selçuk bayraktardan alacak dersim yok tane tane anlatmasına hiç ihtiyacım yok.

  • merakli @merakli

   @akursun Ben size buraya gelip T3 Vakfı'nın neler yaptığını, ne gibi eğitimler verdiğini anlatacak değilim. Madem öğretmensin biraz araştır-oku. Her vakıf ile T3' ü bir tutacak kadar cahil olduğuna göre sıkıntı büyük hocam! Teknofest ile binlerce öğrenciye farklı farklı projeler yaptıracak enerjiyi kazandıran adama gelip burada laf ediyorsun sıkıntı büyük hocam! Selçuk Bayraktar'ın geçmişi bilmiyorsan ve tanımıyorsan sıkıntı büyük hocam! Daha yerli ve milli kavramlarını bilmiyorsan sıkıntı büyük hocam! Daha yerli çivimiz yok diyorsan sıkıntı ÇOK BÜYÜK HOCAM!

  • akın kurşun @akursun

   @merakli seni pistten alalım hadi elindeki yerli ve milli telefonla oyna

  • merakli @merakli

   @akursun ahaha seni bu kafayla öğretmen yapmaları MEB'de ciddi bir sıkıntı olduğunu gösteriyor.

 • akın kurşun @akursun

  demek istediğim bu. eğitim camiası içinde böyle bir kişinin yeri olamaz. Ahmet Mehmet farketmez.

 • burner @burner

  Silah üretimi bilim değil mi? Bİlim nedir? Bebeklere biberon üretmek mi? Ya da gidip eskiden yapıldığı gibi montajcılık oynamak mı?

HI-LEVEL kullanan var mıdır. fiyat boyuta kıyasla makul geldi diğer markalara göre. öyle çok kaliteli görüntü aramıyorum açıkçası. salon için büyük bir TV istiyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Merhaba sevgili üyeler. Bir öğretmen arkadaşım için 3000TL'ye kadar laptop ya da ultrabook bakıyoruz. maks. 3000TL. işlemci amd ya da intel farketmez. genellikle ofis işleri online dersler için olacak. önerileriniz nelerdir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba sevgili üyeler
gümrükten vergisi çıkan ürün il bazındaki dtm'ye düşünce tekrar gümrüğe takılması mümkün müdür
il bazında gümrüklü depolar mevcut oluyor. Bu durumu yaşayan oldu mu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1270692
merhabalar dün P. İ. M ile görüştüm bugün sabah gümrük işlemleri bitmiş. şaşırtıcı bir şekilde düşük vergi çıkmış. umarım sağ salim elime ulaşır ürün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap