Merhaba sevgili üyeler. Toplayacağım sistem için bazı parçaları Türkiye fiyatları yüksek olduğu için amazon. com dan satın aldım. amazon'dan alışveriş yapacaklar için önbilgi olması açısından böyle bir başlık açtım. blog durum inceleme hangi kefeye koyarsanız koyun artık.

26 Ağustos 2019 da amazondan Corsair Vengeance LPX 16GB(2×8GB) DDR4 3600MHz ram bellek aldım. Ürünün fiyatı, vergi, kargo ücreti resimlerde belli.

Karttan para çekildikten sonra ürün kargoya verildi. 12 Eylül 2019 da ürünün elimde olacağı bilgisi vardı. Ancak yaklaşık 15 dakika önce ürün elime ulaştı. Gerçekten amazonun kalitesi ortada.Süper hızlı kargo ile geldi. Belki de uçağa denk geldim bilmiyorum. Yine İnternette okuduğuma göre amazon vaadettiği günde ürünü teslim etmez ise kargo parasını iade ediyormuş.

ürünün bana maliyeti 655TL oldu.

Gözünüz kapalı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Vergi az çıktı ise fazla kısımlarını kendilerinin karşıladığını, çok çıktığında ise fazlalığı hesabınıza yatırımlarını okumuştum. amazondan bunun detaylı bilgisini öğrendikten sonra o süreç hakkında da tekrar bilgi vereceğim  

BeğenFavori PaylaşYorum yap