Herkese hayırlı akşamlar,

Bilginize danışmak istiyorum. Xbox için monitör bakıyorum 27 inç boyutunda. Bazı yerlerde 27 inç monitörde piksellere görebiliyorum diye yazanlar var sizce neye dikkat etmem gerekiyor

Vakit ayırıp cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Apple’ a helal olsun iki gündür insanları boş boş konuşturuyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fransız uzmandan çarpıcı 'Ayasofya' çıkışı

Paris Jeopolitik Araştırmaları Gözlemevi Genel Direktörü Charles Saint-Prot, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılması kararının ardından gelen öfkeyi şaşırtıcı buldu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

NAVTEX

Türkiye’nin uluslararası hakkından doğan ve kendi deniz suları içerisinde sondaj çalışmaları yapacağını ve o bölgede dikkatli olunması gerektiğini söyleyen bir uyarıdır. Denizlerde bütün ülkeler bu ilanı verebilir. Ortalığın ayağa kalkması ülkemizin sondaj çalışmasındandır. Bir nevi Avrupa’nın Yunanistan üzerinden siyasi hamlesi. Yoksa İstanbul nufusu kadar nüfusa sahip olmayan ülkenin bize kafa tutması inanaılacak bir şey değildir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gecen bir arkadasimiz uygun fiyata ingilizce kitap alabilecegimiz bir site yazmisti, bilgisi olan var mi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google'ın popüler servislerinden biri olan Google Asistan, kullanıcıların yazılı ve sesli komutlarını dinleyerek sorguları en hızlı şekilde yapmaya çalışırken, diğer yandan kullanıcıların seslerini gizlice kaydettiği ve bu kayıtların bir kısım Google çalışanları tarafından dinlenildiği ortaya çıktı.

Belçika kaynaklı VRT NWS'in raporuna göre Google binden fazla ses kaydını tuttu, 153 tanesinin de yanlışlıkla kaydedildi. Google'ın kaydettiği seslerin içinde kullanıcıların telefonu başında yaptıkları günlük konuşmalar ortalığa döküldü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix, ABD’li komedyen Hasan Minhaj’ın sunduğu ‘Patriot Act’ adlı programın bir bölümünü yayından kaldırdı.
Çünkü programda Cemal Kaşıkcı cinayeti ve Yemen savaşı nedeniyle Riyad yönetimi eleştiriliyordu.
Suudi Arabistan’ın ricasını hemen yerine getiren Netflix, çekenlerin bile “Türkiye karşıtı ırkçı bir film” dedikleri ‘Geceyarısı Eskpresi’ni halen yayında tutuyor.

Suudi Arabistan’ın gerçek suçlarından söz eden programı kaldır, yapanların bile utandıklarını söyledikleri filmi halen yayında tut.
Bravo Netflix...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7