Aramızda karabük üniversitesinde okuyan var mı ya da karabükte yaşayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Serkand Demiroglu @srkndmrgl

  Ben kbu mezunuyum.guncel olaylarla ilgili sorun varsa 2008,2013 te oradaydim.zenci 3,5 tane az vardi.Biraz orta asyadan ogrenci vardi..

 • ozeba @ozeba

  Duyduklarınız okuduklarınız doğru olmayabilir. Böyle söylentiler farklı gruplar tarafından belli amaçlarla çıkartılıyor olabilir. Hemen inanmamak gerekir diye düşünüyorum.

  Ama karabükteki zenci öğrenci popülasyonunun çok çok fazla olduğunu şehre girdiğiniz an fark ediyorsunuz. Bazen öyle denk geliyorum ki ünüversitenin olduğu cadde üzerinde beyazdan çok zenci var. Tabi ben karabükten geçip gidiyorum içinde çok fazla gezmiyorum. Ara sokaklarda durum nasıldır bilmiyorum.

Selamlar herkese, aramızda hiç saç ektiren oldu mu acaba? Varsa tecrübe, deneyimlerini paylaşırsa sevinirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar herkese, kablosuz mouse arayışındayım. Var mı aramızda kablousuz mouse kullanıp memnun olan? Çok tuşlu mouse hiç istemiyorum. Aklımda şu anlık Logitech G303, konforlu bir mouse arayışındayım ve tavsiyelerinize açığım

Edit: bütcem.100$ a kadar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugünkü malum haberi herkes almıştır diye tahmin ediyorum. İkinci turda desteklemediğiniz birisi seçimi kazandığında hayatında büyük bir değişiklik yapacak olan var mı acaba? Çünkü bir çok kişiden yurtdışına giderim sözlerini çok duymuştum. Ciddi ciddi bu tarz şeyler yapacak kişiler çoğunlukta mı merak ediyorum açıkcası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Selamlar herkese. Yine bir soruyla karşınızdayım. Pc deki oyunları kablosuz bir şekilde tv ye yansıtıp 🎮 gamepad ile oynayanlar var mı aramızda? Ya da bunu daha önceden yapmış olanlar? Kendi pc mizi GeForce now gibi yapabilmenin bir yolu var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar herkese. Aramızda ses sistemi kullanan ve memnun olan var mı? Tv için bir ses sistemi alıcam. Yeri geldiğinde de müzik dinleyebileceğim, çok amaçlı güzel bir ses sistemi tavsiyeleriniz varsa alırım. Teşekkürler şimdiden

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Selamlar herkese, aramızda oled tv kullanan var mı? Oled tv alacak birisine ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler şimdiden

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar herkese. Yardım bağışlarını nereye yapıyorsunuz? İlk akla gelen AFAD, ama afad için pek olumlu şeyler duymadım ahbap dışında başka nerelere yardım yapabiliriz. Ahbap a ek olarak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16
 • Papa Emeritus @pope

  Olay para sıkıntısından çok lojistik sıkıntı. Bugün ben akıl almaz zengin birisi olup 1 milyar USD atsam bile pek bir şey değişmez çünkü para yoktan iş makinesi, arama-kurtarma görevlisi, çadır vs... yaratmayacak. Parasal yardımlar depremin etkileri bittikten sonra iş görür ama şu an lojistik darboğaz var. Yardımı yine yapın tabii ama mümkünse direkt katkı şeklinde yapmak en iyisi.

 • Omer @omerf97

  ahbap tarzi "3rd party" kuruluslarin su asamada yapabilecek pek bir seyleri yok gibi dusunuyorum (sadece dusunuyorum) zira o alana giris cikislar bile devlet tarafindan kisitlanmistir diye tahmin ediyorum. bu tarz kurumlar ancak enkazlar kalktiktan ortam sakinlestikten sonra geride kalan magdurlara yardim edebilirler gibi geliyor.

 • deepL @deepl

  Yerel belediyeye yaptım. Bölgeye gideceğinden şüphem yok. Acilen yapılması gerekiyordu. Biraz giyecek, bir battaniye, çocuk bezleri, ıslak mendiller vs. gönderdim. Bu gece yolda geçse sabah orada. Yarın nöbetçiyim. Ertesi gün de kan vereceğim.

Selamlar herkese. Bir araç alacak olsanız benzinli mi yoksa hibrit mi tercih ederdiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16