Kadıköy'de hediyelik eşya dükkanlarına uyuşturucu operasyonu

Kadıköy'de hediyelik eşya satışı yapılan işyerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından operasyon düzenledi. Polis ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara Üniversitesi Dilbilim
Siz siz olun sevmediğiniz bölüm okuyup da benim gibi 10 yıl kaybetmeyin, 28 yaşında üniversiteye yeniden başlıyorum 🙂 istediğim bölüm olduğu için de ayrıca mutluyum, ordan mezun olursan bi bok olmazcıları dinlemeyin, sevdiğiniz yerlere gidin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#hackintosh
Desteklenen donanım olunca ne kadar kolaymış, kurulum sonrası multibeast ile next next next 😀 hiç bir tweak yapmadım sadece ethernet için kext seçtim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Airoso paylaştı.

Allah aşkına şu durumun kime ne gibi bir zararı olabilir ki? Neden ilgilenmediğiniz konular hakkındaki şeylere tahammülünüz olmuyor? Bunun herhangi bir kanal tavsiyesinden ne farkı var? Telefon incelemesi yapılmadığı için mi bu tepkiniz?

Burası bir sosyal platform değil mi? Siyaset yapmıyoruz, bir şey yapmıyoruz. Altı üstü bir spor kulübünün Youtube kanalını tavsiye ediyorum. Özellikle de not düşmüşüm, ilgilenmeyen arkadaşlar yazmasın diye. Her seferinde aynı şey oluyor. Konunun ne olduğu önemli değil. Ortada tartışma yaratacak bir durum da yok. Sorsan en demokratik, en özgürlükçü insanlar bunlar. Neyse, daha fazla bir şey demiyorum.

https://teknoseyir.com/durum/1113675

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 30

#ikinciel
msi gtx 750 ti satıyorum, kart değiştirmiştim 3-4 ay önce, epey paraya sıkıştım hediye edecektim ama satmak durumunda kaldım, en ucuz gördüğüm 400₺ ben de o fiyattan veriyorum, garantisi yok. Kutusu, faturası duruyor. Sorunu yoktu, en ufak sorunda geri alırım hiç sıkıntı değil, konya içi elden(ankara belki). Konya dışı kargo sizden.
https://tr.msi.com/Graphics-card/N750Ti-TF-2GD5OC.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ön Edit:
24.05.2019 editi 😀
geçen sene spectre için gelen bios güncellemesi vardı, baktım yapmışım, bir önceki sürüme döndüm ve net bir şekilde bf1 rahatladı 2560*1080 orta ayarda haritaya göre değişmekle beraber 90-100 arası geziyor(her zaman 64 kişilik serverda oynuyorum). GTA V'de deneyemedim ama onun da çözüldüğünü tahmin ediyorum. Darboğaz değil diye düşünüyorum HALA ama biosu eski sürüme çevirmek işe yaramış görünüyor.

Çıldırıciğim, bir sorun yaşıyorum (bottleneck değil bence). Sistemim şu şekilde,

Cpu: 4690k @4.4Ghz
Gpu: RX 590 OC yok
Ram: Tek kanal 8GB
Sıcaklıklar CPU için 77yi geçmiyor, GPU için 80i geçmiyor.

Sorunuma gelince yalnızca 2 oyunda düşük fps alıyorum biraz detaylandırayım. Önceden sistemde 750 ti vardı bf1'de en düşük ayarlarda 2560*1080de 60 fps alıyordum. Şimdi ise istersem 5k ultrawide ultra ayara alayım istersem 1920*1080 en düşük ayara alayım fps 39-65 arası oynuyor (single player/multiplayer fark etmiyor). 2. aynı sorunu yaşadığım oyun da gta v, ayar/çözünürlük fark etmeksizin 60 civarında dolanıyor (vsync tabiki kapalı monitör 75hz zaten).

GTA V cpu kullanımı %100 olmuyor 60larda sanıyorum, ama gpu 100 olmuyor hiç.
BF1 cpu kullanımı sabit %99 gpu kullanımı 0a bile düşüyor.

win10 kayıt zımbırtısı kapalı, ddu ile driver kurdum baştan, relive kapalı, optional driver da denedim normal de, sadece driver kurmayı da denedim, gpu power limiti -%50 +%50 denedim, cpu OC iptal ettim, ram 1600dü 1333e çektim denedim, oyunlara görev yöneticisinde öncelik verdim, temiz windows kurulumu da yaptım, chill ve frtc kapalı yok, olmuyor.

HELP ME PLEASE!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 23

KINGDOM COME: DELIVERANCE - DELUXE EDITION 10,85₺
https://www.humblebundle.com/store/kingdom-come-deliverance-deluxe

Buy Kingdom Come: Deliverance - Deluxe Edition from the Humble Store

The Kingdom Come: Deliverance - Deluxe Edition includes the following content: Kingdom Come: Deliverance base game Kingdom Come: Deliverance - Treasures of the Past DLC Treasures of the Past DLC:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20