Hem millete dava açıp, üstüne de o zaman bilmiyorduk demek en hafif tabirle iki yüzlülük değil mi? devamını kasıtlı olarak kesmedim sığmadı, maddi manevi ne gerekirse yaparım demiş adamlara. Ama "bilmüürdük o zaman biz de" derken şimdi böyle diyenlerin açıklamasını kabul ediyor mu avukatlar acaba? Daha da samimiyetsiz geldi şu açıklamasıyla.
Tam metin: https://www.erdilyasaroglu.com/aciklama

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

"koca Nvidia dandik kanala açıklama mı yapacak yav" açıklama yapmamışlar evet koca Nvidia "dandik" kanaldan özür dilemiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nvidia hardware unboxed kanalına fe göndermeyecekmiş, sebebi görselde, özetle taraflı olun demiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 24 / 27

4690k @ 4.5ghz + rx590 + 2x8 dual ch ddr3 ram
Battlefield 1, Conquest 64 kişilik mapler,
2560*1080 her şey ultra --> CPU kullanımı %100 GPU kullanımı %40-60 ve fps 45-50 arası + stutter
3840*1620 yine her şey ultra sadece resolution scale %67 yani aslında 2560*1080 ama CPU ve GPU kullanımı %100'e çıkıyor, fps 65-75 arası, stutter yok ve bottleneck ortadan kalkıyor. sorun bf mi bottleneck'in saçmalığı mı anlamak güç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.turkiye.gov.tr/istanbul-buyuksehir-belediyesi-vefat-sorgulama
Şu herkese açık sayfaya göre dün Covid-19'dan ölen sayısı SADECE İstanbul için 21 (bakanın açıkladığı Türkiye geneli toplam 16), bugün şu ana kadar 12(yanlış saymadıysam). Çok şeffaflar gerçekten.

Ek: Birazdan fark edilince sistemi kapatıp olmamış gibi yaparlar, sayfada tek tek kim neden öldü yazıyor ve bakanın verdiği Türkiye geneli sayıdan daha fazlası sadece İstanbulda var.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Vefat Bilgisi Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak belirli bir tarihteki vefat eden kişilerin vefat bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Şehit açıklaması değil miydi bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sabah 8.30da şarjdan çektim okula gittim full hücresel kullandım, 19.15 gibi eve geldim şarj bu şekilde, #xiaomimi9tpro miui değil tabiki. orda da durum yaklaşıktı gerçi. Sonunda batarya sorunu yaşamayacağım bi telefon buldum, mi5s de babama gitti o da 5 saat civarı ekran süresi alıyor o da memnun 🙂 herkes memnun.
edit:wifi ile hafif kullanımda 12 saati geçtiğim oldu, arada oyun oynarsam(cod) 9-10 civarı ama tabi sürekli değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yine düştük #hackintosh'a. 2. nesil i7(2630qm)li laptop 4400mah bataryası var, şarjı ne kadar gider sizce? Batarya ölü şu anda, alsam mı diye düşünüyorum. 2-3 saati bulmaz diye düşünüyorum ben ama fikir almak isterim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Airoso paylaştı.

Türk Telekom faturasız hatlarada sonunda Volte servisini aktif etti. Volte yazıp 5555'e SMS atın servis ücretsiz olarak aktif oluyor.

#TürkTelekom #Volte

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9