4690k @ 4.5ghz + rx590 + 2x8 dual ch ddr3 ram
Battlefield 1, Conquest 64 kişilik mapler,
2560*1080 her şey ultra --> CPU kullanımı %100 GPU kullanımı %40-60 ve fps 45-50 arası + stutter
3840*1620 yine her şey ultra sadece resolution scale %67 yani aslında 2560*1080 ama CPU ve GPU kullanımı %100'e çıkıyor, fps 65-75 arası, stutter yok ve bottleneck ortadan kalkıyor. sorun bf mi bottleneck'in saçmalığı mı anlamak güç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.turkiye.gov.tr/istanbul-buyuksehir-belediyesi-vefat-sorgulama
Şu herkese açık sayfaya göre dün Covid-19'dan ölen sayısı SADECE İstanbul için 21 (bakanın açıkladığı Türkiye geneli toplam 16), bugün şu ana kadar 12(yanlış saymadıysam). Çok şeffaflar gerçekten.

Ek: Birazdan fark edilince sistemi kapatıp olmamış gibi yaparlar, sayfada tek tek kim neden öldü yazıyor ve bakanın verdiği Türkiye geneli sayıdan daha fazlası sadece İstanbulda var.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Vefat Bilgisi Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak belirli bir tarihteki vefat eden kişilerin vefat bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Şehit açıklaması değil miydi bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sabah 8.30da şarjdan çektim okula gittim full hücresel kullandım, 19.15 gibi eve geldim şarj bu şekilde, #xiaomimi9tpro miui değil tabiki. orda da durum yaklaşıktı gerçi. Sonunda batarya sorunu yaşamayacağım bi telefon buldum, mi5s de babama gitti o da 5 saat civarı ekran süresi alıyor o da memnun 🙂 herkes memnun.
edit:wifi ile hafif kullanımda 12 saati geçtiğim oldu, arada oyun oynarsam(cod) 9-10 civarı ama tabi sürekli değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yine düştük #hackintosh'a. 2. nesil i7(2630qm)li laptop 4400mah bataryası var, şarjı ne kadar gider sizce? Batarya ölü şu anda, alsam mı diye düşünüyorum. 2-3 saati bulmaz diye düşünüyorum ben ama fikir almak isterim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Airoso paylaştı.

Türk Telekom faturasız hatlarada sonunda Volte servisini aktif etti. Volte yazıp 5555'e SMS atın servis ücretsiz olarak aktif oluyor.

#TürkTelekom #Volte

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Kadıköy'de hediyelik eşya dükkanlarına uyuşturucu operasyonu

Kadıköy'de hediyelik eşya satışı yapılan işyerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından operasyon düzenledi. Polis ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara Üniversitesi Dilbilim
Siz siz olun sevmediğiniz bölüm okuyup da benim gibi 10 yıl kaybetmeyin, 28 yaşında üniversiteye yeniden başlıyorum 🙂 istediğim bölüm olduğu için de ayrıca mutluyum, ordan mezun olursan bi bok olmazcıları dinlemeyin, sevdiğiniz yerlere gidin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#hackintosh
Desteklenen donanım olunca ne kadar kolaymış, kurulum sonrası multibeast ile next next next 😀 hiç bir tweak yapmadım sadece ethernet için kext seçtim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Airoso paylaştı.

Allah aşkına şu durumun kime ne gibi bir zararı olabilir ki? Neden ilgilenmediğiniz konular hakkındaki şeylere tahammülünüz olmuyor? Bunun herhangi bir kanal tavsiyesinden ne farkı var? Telefon incelemesi yapılmadığı için mi bu tepkiniz?

Burası bir sosyal platform değil mi? Siyaset yapmıyoruz, bir şey yapmıyoruz. Altı üstü bir spor kulübünün Youtube kanalını tavsiye ediyorum. Özellikle de not düşmüşüm, ilgilenmeyen arkadaşlar yazmasın diye. Her seferinde aynı şey oluyor. Konunun ne olduğu önemli değil. Ortada tartışma yaratacak bir durum da yok. Sorsan en demokratik, en özgürlükçü insanlar bunlar. Neyse, daha fazla bir şey demiyorum.

https://teknoseyir.com/durum/1113675

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 30