kınadığını yaşamadan ölemezsin derler ya fZz3vtD-F6k&t=501s, dün 20 temmuzda yıldönümü olan olayın başrolünün kınandığı konular bir bir başına geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Dipsiz Göl, eski haline döndü

Gümüşhane'nin Taşköprü Yaylası'nda define kazısı sonucu yok olan Dipsiz Göl, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile valiliğin yürüttüğü eylem planı kapsamındaki ç...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

"kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yok" ne kadar Corona bir açıklama.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Canlı yayın: Whisky

80'lerin başında Türkiye'deki heavy rock müziği sürükleyen isimlerden biri olan Whisky, o dönemden günümüze en dolu dolu kariyeri inşa etmiş bir grup. Daha ö...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar, bir bisiklet almayı düşünüyorum, daha önce salcano xrs 070 kullandım ancak o zaman konyadaydım, yollar burada (ankara) süreceğim yerlere göre çok daha iyiydi her yerde bisiklet yolu vs. vardı şu an ankarada o şekilde değil, yol bisikleti değil de hibrid almayı düşünüyorum, mosso legarda 2124 h ya da kron tx150 beğendim, legarda altus, tx tourney set kullanıyor, ikisinde de amortisör kilitlenebiliyor, tx lastik 700*40 ama legardada bulamadım bilgi. kaskım var (yeni) pedli taytım var bandana cart curt var malzemelerle (pompa, yama seti, reflektör vs.) çıkabileceğim maks 3500 ve elden alacağım, var mı öneri?

Amaç: 3-5km mesfadeki okula, staja, arkadaşların yanına gitmek, günlük maks 15-20km spor amaçlı binmek (asfaltta).

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre @emre64

  Hocam ben olsam legarda alırdım. Tourney en giriş seviyesi set zaten, kron iyi bir marka olsa da giriş seviyesi set her zaman sıkıntı. Altus yine idare eder bir set. Tabi dişli sayısı da fazladır Altus'ta, daha rahat kullanırsın. Azıcık basayım dersen tourney'de kısa bir süre sonra boşa dönmeye başlıyor pedal 😀 @agab'da da mosso vardı da hangisi vardı hatırlamıyorum. Bende wildfire hyd var ama bir süredir kullanamıyorum, vaktim yok 😀

 • Airoso @airoso

  dün gittim mosso legarda 2124 mdm h aldım. gönderide amortisör yanlış yazmışım, msm h amortisörlü modelmiş, lastik 700x38c, çok tatlı makine, aldığım gibi yağmur başladığı için süremedim ama 😀

Airoso paylaştı.

#NvidiaGeForceNow rakibi olarak alttan güçlü bir şekilde gelen #Boosteroid
Şu an en büyük özelliği #GeForceNow ile oynayamadığımız GTA V, Red Dead Redemption, Sekiro gibi oyunları oynatabilmesi
Serverları Romanya Bükreş'te bulunuyor
Tarayıcı üzerinden oynamayı da destekliyor
Arkasında Intel, Asus, Huawei gibi sponsorlar var
Yıllık üyelikle ayda 4.16 €, aylık üyelikle 9.89 €
Tek olumsuz yanı henüz ücretsiz bir deneme özelliği olmaması
2 seneye bulut oyun teknolojisi fena kızışacak, son konsol nesli bu nesil olacak muhtemelen
Link: https://boosteroid.com/index-tr/

#HaftalıkGündemeMalzeme #CloudGaming #Bulut #bulutsistemi

BULUT OYUN PLATFORMU |

Boosteroid is CLOUD GAMING PLATFORM that allow you to play your favourite games from browser wherever you are!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 24

"dolar 10 lira olacah ya 15 lira olacah ya, hıı? e sonra noldu? dolar düştü 5 liraya"

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GFN
75₺ Aylık öz hakiki has sektör diyorum.
149,7₺ 3 Aylık, has sektör diyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13
 • Hasan Dilek @hasan-dilek

  Bu fiyatlarla alacak arkadaş kendine bilgisayar toplayabilir ya 😀

 • Orcun @orcun

  Çok ya, e birde sadece oyun ki ? hani 2. elden konsol alırsın series s mesela birde gamepass tamamdır. Ha konsol günün sonunda senin malın oluyorken bu sistemde haybeye 75 tl tiko parayı cart cart her ay ödüyorsun ve senin olan hiçbirşey yok.

  • Airoso @airoso

   şaka gibi fiyat gerçekten, savunanla yine çıkacaktır bakalım izleyelim.

  • Batuhan @achfighter

   Avrupa'da ve Amerika'da bile aylık 30 liraya falan geliyor. Ben de bizde en fazla 30 lira bekliyordum.

  • Orcun @orcun

   @airoso Yok ya bu fiyata hayatta alınmaz. Sonuçta online bir servis, ortada bir ürün cihaz vs yok ki ? internet faturam 83 lira yani ve internet yani öyle bir hizmetin fiyatı bu ben senin oyun oynatıyorsun ping düşük diye güya sana her ay 75 tl verecem oldu ? başka ? zaten bu sistemin ana amacı sisteme ona buna parası yetmeyen adamı tavlamak değil mi ? zengin adam salak mı anasını satayım gitsin 20 bin dolarlık sisteminde oynamak varken geforce now üstünden oynasın ? bu sistem daha çok sistem almaya gücü yetmeyen adamlara göre değil miydi ? + tamam androidde bilmemnerede de var heryerde oyun oynarsın ama ya heryerde oyunu oynayacak adam da zaten zengindir. Bu işin bir manası yok o yüzden.

  • prometrik @prometrik

   @orcun Xbox series S 512gb 4.000TL. Kaba hesap yapalım. 3 yıl kullanıp satalım desek, en kötü 2.500TL eder. Yani 3 YIL=36 ay konsol kullanma maliyeti 4.000-2.500=1500TL. Aya bölersek; 1.500/36= 41,5TL. Konsol gamepass 30TL.

   Yani (kaba hesapla) xbox series S ile gamepass alıp, 3 sene kullanıp satan kişi, aylık 71TL ödüyor. Donanım elinde olduğu için gecikme, oyun için iyi internetin olsun, sıra bekle falan gibi şeyler de yok. Yani çok düşünülmesi gerekli. Kurlar yükselebilir belki vs falan onları görmeden, şuan ki durumda gerçekten mantıklı durmuyor. Üstelik bu hesapta gamepass ile gelecek oyunlar da cabası.

   Ek: Hesapta/mantıkta hata varsa affola. Yorumla belirtebilirsiniz.

  • Emre @emre64

   @prometrik Geforce Now'da oyunları da kendin alıyorsun o da bir maliyet 😂 Nerden baksan tutarsızlık, olmamış bu.

  • Orcun @orcun

   @prometrik Ya 3 sene sonra da 2 bin etsin ? hatta 1000 lira etsin ? önemli olan sende fizik ibir cihazın olması ve tamam xbox medya yönü ondan sonra emülatör olaylarının geleceği falan daha kuvvetli bir aygıt ve elinin de altında. + gamepass ile oynadığın oyunlar leb-i derya iken bunda daha hala abidik kubidik sorunlar var. Sağolsun az önce @runforrest bana hesabını verdi denedim meraktan abi leş gibi birşeymiş. Hiç öyle heves edildiği gibi birşey değil. 😀 Oyunda 8x aa açıyorum testere resmen. Aa hiç yok. Böyle düşük bitrateli ama 1080p 4k videolar var ya izlersin bune ya nasıl 4k dersin çamur gibi hah işte aynısıydı. Birde yetmiyor sistemi kullanıyor arkadaş ? Arkada oyun açık oynatıyorum sağa sola pc sistem kullanımı böyle yani olacak iş mi ? ekran kartında hem decode hem de 3d'i yüzde 25 kullanıyor geforce now efendi. Ha bak @emre64'ün dediği gibi de oyunları senden kullanıyor yani bu uzaktaki bir pc ama sadece oyun oynatıyor. Sen kendi steam hesabını gireceksin de oradan oyunları açacak vs. ölme eşşeğim ölme birde aylık 75 tl verecen.

  • prometrik @prometrik

   @orcun @emre64 Aynı fikirdeyiz. Şu anda geforcenow TR sakat değil ölü doğdu. Almayı düşünen gerçekten gidip xbox series S(daha uzun isim koy MS!) alsın daha mantıklı. Bir yanda sadece donanım kiralama, diğer yanda hem donanım alıp hem de aylık oyun kiralama. 100 üzerinde oyun üstüne her ay yeni oyun. Yani ezip geçiyor. Gamepass + geforce now olsa (birlikte kullanılıyor mu bilmiyorum) 75+30=105TL aylık. Yukarıda yaptığım hesapta 71TL. Yani fiyatlara böyle bakmak daha doğru. Açık ara %50 daha pahalı. Ne için? RTX? Elbet alacak vardır ama hiç mantıklı görünmüyor. şahsen heves etsem, gider xbox + gamepass ikilisi ile mutlu mesut yaşarım 🙂 Bu fiyatla, bu kafa ile hayatta başarılar diliyorum ilgili firmaya. Tabi ki lafın gelişi, yoksa başarılı falan olamaz. Geleceği hiç parlak görünmüyor ülkemizin en bilinen ve eski firmalarından biri. Bu projeden de tüm dünya para kazanırken, bizimkiler zarar edip kapatırsa hiç şaşırmam.

 • Hasan Dilek @hasan-dilek

  Gelmese daha ucuza alırdık keşke gelmeseydi 😀

 • Emre @emre64

  Bir de 6 saat 😂 Günlük maksimum 6 saat kullanabileceğim şeye niye para vereyim, belki sabah başlayıp akşam bitireceğim oyunu?

Hem millete dava açıp, üstüne de o zaman bilmiyorduk demek en hafif tabirle iki yüzlülük değil mi? devamını kasıtlı olarak kesmedim sığmadı, maddi manevi ne gerekirse yaparım demiş adamlara. Ama "bilmüürdük o zaman biz de" derken şimdi böyle diyenlerin açıklamasını kabul ediyor mu avukatlar acaba? Daha da samimiyetsiz geldi şu açıklamasıyla.
Tam metin: https://www.erdilyasaroglu.com/aciklama

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

"koca Nvidia dandik kanala açıklama mı yapacak yav" açıklama yapmamışlar evet koca Nvidia "dandik" kanaldan özür dilemiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap