#miband4
Anlaşılan bir sonraki güncellemede türkçe dil gelecek. Ben beta olarak yükledim çalışıyor.

https://geekdoing.com/threads/modified-mi-fit-4-0-9-english-turkish-portuguese-and-others.1341/

Modified Mi Fit 4.0.9 - English, Turkish, Portuguese and others... | Apps |...

Modified Mi Fit 4.0.9 | 4.0.8 ★ One application, all languages ★ Features (Mi Band 3 & 4) ⤳ Weather informations in the same language as the phone system language (For all languages). ⤳...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haftanın 5 günü iş çıkışı spor yapıyorum, aşırı terleme ve hareketlilik oluyor kablolu kulaklık yetişemiyor buna, o yüzden bana bir #KulaklıkTavsiyesi verebilir misiniz? Qcy ürünleri hoşuma gidiyor ama deneyimlediğiniz F/P ürünü varsa önerirseniz sevinirim. Tam kablosuz kulaklık arıyorum Qcy T1 Pro gibi. Fiyat 250 civarı uygundur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunu tanıyan var mı? #böcekseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

31.01.2019 da aldığım bataryadan o kadar memnun kaldım ki anlatmak istedim. 🙂
telefonun üzerinde gelen artı olarak vatan bilgisayardan aldığım orjinal ve piyasadan aldığım yan sanayi bataryaları ezip geçen bir performansı var. Diğer üç batarya 1. ayını doldurmadan %20 seviyesinde telefonu kapatıyordu. hatta yan sanayi olan, kamerayı açınca bazen de flaşı açınca telefonun gücünü kesiyorken bu batarya hızlı şarj 2.0 destekli orjinal lg aparatıyla 48 dakikada %100 oluyor ve %1 kalsa dahi sorunsuz çalıştırıyor. Ek olarak syrox syx-j21 marka şarj aletini iş yerinde kullanıyorum onunla da aynı şarj süresi ve aynı performansı alıyorum. pil konusunda ihtiyacı olan arkadaşlar bu markaya başvurabilir. Elektronik biraz da şans işi olduğundan ötürü elbette olumsuz deneyimler de olmuştur fakat bu marka benim nazarımda sloganını hakediyor.
https://www.deji.com.tr/lg-g5-mucize-batarya-deji

Lg G5 Mucize Batarya Deji

Orjinal bataryadan daha güçlü, Lg G5 Mucize Batarya Deji ile batarya deşarj sorununa uygun fiyatla çözüm.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dikiş Tutmaz Sabri

Dinleyin ulan develer! İstanbulda en büyük benim. Baba takımınında haracını kestik, bize posta koyucak kimse kalmadı! Benim attığım dikişi kimse sökemez, o kadar! Arnavut! Votkamla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hat değerlerim nasıl? hat zayıflaması yüksek olunda ne oluyor düşük olunca ne oluyor bilen biri özet bilgi verebilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknetpişmanlıktır Turktelekoma geçtim kurtuldum. Altyapım 120mbit desteklemesine rağmen 3 mbit hızı bile koparak veren turknetle verdiğimiz 3 aylık savaşın sonunda yenildik ve turktelekoma geçiş yaptık. Bağlantımızı 3 saatte yaptılar ve 24 mbit paket kullanmaya başladık. Parasını verirsen 100mbit de veriyorlar tabii fakat 24 yeterli. Telekomda da sıkıntılar oluyor illaki ama en azından bir çözüm yolu arıyorlar. Turknette en ufak bir gayret çaba yoktu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13