#TürkTelekom
üç sene önce bina yeni olduğu için altyapı yoktu,1 yıl sonra türktelekomun altyapısının daireme gelmesinden sonra 16 mbit internet aboneliğimi nakil yaptırmıştım. tam iki senedir modem arayüzünden hattımın 24 mbit desteklediğini gördüm durdum. geçen gün taahhütümü uzatma pahasına ve hattın kaldırmayıp kopma yaşatacağı riskini göze alarak 24e geçiş yaptırdım. müşteri temsilcisi telefonda devamlı hattınız kesilebilir internet aboneliğinizi iptal ettirmek zorunda kalabilirsiniz dedi durdu. hat 24/3 oldu gayet sağlıklı kullanılıyordu. dün tekrar aradım ve hattın en fazla kaç mbit kaldırdığını sorunca 50 mbit dediler ona da okey verdim şuanda 50/4. eşekten inip ata bindim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Taahhütten cayma bedeli olarak en az bedel esas alınıyordu ya, ben şimdi bir üst pakete geçip taahhütümü yenilesem 8 ay kalan taahhütüm 24 aya çıksa ve ben ilk aydan sonra aboneliğimi iptal ettirsem yeni sözleşmede 1 aylık indirim bedeli mi öderim yoksa önceki iptal olan kampanya indiriminin bedelini de ödetirler mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

marmaray gg

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG G5 ten #redminote7 ye geçtim. Bu bildirim paneline ses ayarı koyamıyor muyuz arkadaş, ses tuşlarıyla ayarlamak bana zor geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#miband4
Anlaşılan bir sonraki güncellemede türkçe dil gelecek. Ben beta olarak yükledim çalışıyor.

https://geekdoing.com/threads/modified-mi-fit-4-0-9-english-turkish-portuguese-and-others.1341/

Modified Mi Fit 4.0.9 - English, Turkish, Portuguese and others... | Apps |...

Modified Mi Fit 4.0.9 | 4.0.8 ★ One application, all languages ★ Features (Mi Band 3 & 4) ⤳ Weather informations in the same language as the phone system language (For all languages). ⤳...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haftanın 5 günü iş çıkışı spor yapıyorum, aşırı terleme ve hareketlilik oluyor kablolu kulaklık yetişemiyor buna, o yüzden bana bir #KulaklıkTavsiyesi verebilir misiniz? Qcy ürünleri hoşuma gidiyor ama deneyimlediğiniz F/P ürünü varsa önerirseniz sevinirim. Tam kablosuz kulaklık arıyorum Qcy T1 Pro gibi. Fiyat 250 civarı uygundur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap