950 tl olan anakartı naz yapmadan 500 e veriyorum hünkarımız yol uzak fatura ver ortada buluşalım bilmem ne diyor.
Seri no ile garantiye giriyor diyorum, yok sen bilmiyorsun triplerine giriyor. Bilen bilir Exa seri no ile işlem yapıyor o hala inat ediyor. Benim işim bu işim, altında bezle bana iş öğretiyor. 680 tl yaptım fiyatı açıklamaya da boş yapmayın falan diye yazdım şimdi daha kıymetli mi oldu bu milet bunu hak ediyor demek ki. Ben bişey alırken it köpek oluyorum adamlara, utanmasa yatak odasına bıraktırtacak haysiyetsiz. Bunu biyere yazmasam patlayacaktım kusura bakmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 19
 • Onur @mest

  Bu da ben. Biraz efendi olun yahu az bişey efendi.

 • MH. @mhcycle

  yazdıkları usluba göre cevap atıyorum bende.

  • Onur @mest

   Yıllardır fatura vermeden garantiye ürün yolluyorum. Özellikle exa ya. ama siz haklısınız ben yanlış biliyorum demekki.

  • Orcun @orcun

   @mest Anakart misal bozuldu, exa dedi ki bunu biz değiştirecez ama faturası şart. Yenisi yok para iadesi yapacaz vs. vs. o durumda fatura ibraz ediliyor. Veya ola ki iş thh'e sıçradı gene de fatura şart oluyor. Ben mesela genelde aslını vermem fotokopisini veririm.

  • Onur @mest

   @orcun exa fatura nüshası çıkartıyor o durumda

  • Orcun @orcun

   @mest Ama işte yanında vermek başka birde exa'a ulaşıp faturasını ver kardeş ben mahkemeye verecem demek başka. E birde o alan kişi mi bunla uğraşacak ? sana mı yazacak abi bozuldu böyle böyle mahkemeye verecem exa bana fatura vermiyor sen versene mi diyecek ?

  • Onur @mest

   @orcun ucuza almanın yan etkisi. Onla da ben uğraşacaksam bari ben toplayayım bilgisayarı

  • Orcun @orcun

   @mest Anakartta birde biraz eskiyse öyle pek talepte olmuyor o yüzden. Bak mesela senin anakart 9. gen'den sonra desteği yok yani 10. nesil desteği yok. E şimdi sistem dizecek adam 2. el anakart vs bakıyorsa ilerde upgrade işine de girmek istiyor. Hani alabileceği en mantıklı şeye bakıyor. Sen diyorsun şimdi sıfırı 900 tl vs ama muadil lga 1200 ler var gene b460 çipsetli o da 900 tl civarına bulunuyor. Hani sıfırına bakıp ya bu pahallıymış diye genelde 2. elde kimse bakmıyor. Hani teknoloji böyle yani heme pc parçası çok feci değer kaybediyor. Yarın birgün mesela rtx 3000 serisi çıksın e 2080ler 2060 lar vs değeri dahada düşecek elbette ha ama bakarsın mesela evga şu bu vs adam 2060s satıyordur sıfırı da 4000 liradır 3500 istiyordur ama zor satar. Millet o durumda da kalınca araştırıyor diyor en ucuz 2060s kaç para ? o açıdan bakıyor.

  • Onur @mest

   @orcun yok bu arkadaş o açılardan bakmıyor sana diyor ki 500 e veriyor musun? evet diyorsun sonra diyor ki senin satacağın malı sana zindan alacağın parayı da sana zehir edicem diyor. işin özü bu. dediklerin doğru tabi ama benim sitemim adam it köpek muamelesi yapıyor ona. içten içe yalvarıp da tavır yapan omurgasız karaktersizlerden gına geldi sitem ettim o kadar. faturanın fotokopisini çekmek mesele değil yani. 13 senelik esnafız ama dijital esnaflık zor iş.

  • Orcun @orcun

   @mest Orası öyle tabi ya, ben nelerle uğraştım ohooo. Abi gelinlik var hanımın bir kere giydi onla takas edelim mi ? işte yok evlenecektim abi evlenemedik çeyiz takımı var onla takas olur mu ? yaw telefon tablet vs satıyorsun böyle mesajlar. Geçen daha arkadaşın ipad'i sattım baktım piyasada en ucuzu 1700 1800 vs. bende koydum 1900'e, ne mesajlar ama ya yok ben öğretmenim öğrencime alıcam vs. ders çalışacak, en son 1300 olur mu ? yok abi karıma alıcam valla bak teee manisadan gelicem izmire yap bir güzellik 1500 vereyim. Başkası yazıyor abi selam telefon numarası versene ? ulen ben o tongaya düşer miyim ? çakal karlos işte verecem telefonu boyna taciz edecek beni abi şuyum var buyum var yap bir güzellik ağlayacak vs onu mu çekeceğim ya ? dedim son fiyat 1800 uyarsa vereyim. Abi 1600 bütçem var öğrenciyim valla billa harçlıkları biriktirdim vs alayı full yalan bunların. 1600 veren 200 daha verir alır diyorum uymazsa alma başka ilanlara bak onları al diyip def ediyorum. En son işte 1800'den verdik gitti. 5 gün falan durdu ilanda işte gitti yani elbet satılıyor. Ha ama ipaddi birde o da etken. Keza işte birtane birde iphone var satıyorum o da başkasının cihazı onda da sınır belli adamın biri bugün mesaj atıyor bana ilan fiyatı belli 2000 lira adam önce aleyküm selam yazıyor cevap verince 1500 olur mu ? diyor. Ya ben birgün kabul edecem böyle ölücüleri hepsini bir yere toplayacam organize edecem vardı ya Kemal Sunalın bir filmi falan kızlar bütün okulu enayi gibi keriz gibi topluyordu hepsine okey vererek falan aynen öyle olacak. 😀

  • Onur @mest

   @orcun taksimde taplayacaksın bunları sonra polise eylem var dicen tomayla dalacaklar bunlara

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   @orcun Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu bi videosunda fatura önemli değil önemli olan garanti belgesi ama garanti belgesinde firmanın imzası olmalı diyordu donanımhaberle yaptıkları bi videoda bahsetmişti sanırım

 • Alpagut @gui

  anakart nedir? belki ben alırım 🙂

Arkadaşlar geçen yıl eski android telefonuma bir oyun yüklemiştim ama adını hatırlayamıyorum. Oyunun özellikleri az buçuk şöyleki Tps Online açık dünya gelecek temalı. Oyun destiny ile cyberpunk karışımı bişeydi. Eski telefonum kastığı için çok oynamadan silmiştim. Lobi olduğunu ve ufak bir bölgede işyeri ve kişilerden görev ve alışveriş olduğunu hatırlıyorum. Lobide başka oyuncularlada karşılaşıyorduk görsel olarak Cyberpunk gibi bi oyundu. Bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şuraya güzel bir kanal bırakayım.
https://youtu.be/MPv5Sczceh0

fahişinden.com - ikinci elin önlenemeyen yükselişi

#ikinciel #araba Dönemin en çok konuşulan ve sosyal platformlarda sıkça isyan edilen konusu 2. El Araç Alım-Satımını farklı gözlerden aktarıyoruz. Hem alıcı ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orjinal iphone şarj aleti ve kablo istiyorum aldığım cevap şu “abi falanca var orjinalle aynı” 😐

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sallandım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17