vestel u9500 aldım, msi ge60 ond bilgisayarımı bağlayınca ne yaparsam yapayım full hd aktarıyor. galiba sorun bilgisayarda, hdmi kablo 2.0 4k aktarabilmesi lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iki tayt baktım google sağ olsun günlerdir tayt görüyorum sonunda alıp giyeceğim o olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

elimde temiz durumda game boy color var. yanında 3-4 tane oyun da var super mario land 2 elimde diğerlerini kutuya kaldırdım. hatırlamıyorum isimlerini. konsolun kutusu mevcut değil ama temiz durumda ve çalışıyor fotoğraflarını atacağım ilgilenen olursa. düzgün bir fiyat verilirse satabilirim, koleksiyonluk olarak yıllardır saklıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

https://www.youtube.com/watch?v=x6eNw_tzZVs
şu videodaki üslupla devam edilseydi abone sayısı şu an iki katına çıkmıştı. artık çok ciddi programlar o kadar ilgi çekmiyor galiba.

Sony PSP'ye alternatif JXD A1000 İncelemesi

Sony PSP'yi, 'model alan' JXD firmasının A1000 oyun konsolunu inceliyoruz. JXD A1000, bir emülatör konsolu ama kendinden beklenmeyecek özellikleri de var. Te...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

700 lira civarına ps3 500gb slim almayı düşünüyorum. sahibinden'de bu fiyatlara var fakat 650 ile 1200 lira arasında değişiyor. 600-700 lira olanlarda bit yeniği aranmalı mı ? gerçi kaç senelik konsol ama bu piyasadaki bu kadar fiyat farkı şaşırttı beni.

ps3'ü öylesine almayı düşünüyorum yazın arada pes falan atarız diye 🙂 önerilerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#2020 teknoseyir kurulduğunda beri takip eden birisi olarak son 2 yıldır pek takip etmedim.genel olarak teknolojik alet inceleyen sitelerini pek takip etmedim. stackoverflow gibi sitelerde vakit geçirdim.bence teknoseyir.com'u üyeleri olarak çok aktif olarak kullanamadık.pek büyüyemeyen bir topluluk olarak bir yılı daha geride bırakıyoruz.en merak ettiğim video 2019-2020 çekim hataları tahminen mart ayında yayınlanır. hepinizin yeni yılı kutlu olsun,güzel bir yıl dilerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

aliexpress'ten 1 dolarlık bir şey aldım kutuya atıp gitmişler.şimdi kz ks6 sipariş vermeyi düşünüyorum gene dışardaki kutuya mı atacaklar ? çünkü çalınma ihtimali çok fazla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

https://youtu.be/i2wkf6tRX80?t=4m17s Şu çalan şarkının adını bilen yazabilir mi? Hep duyuyorum ama adını bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta soy ağacı sorgulama bölümü çıkıyordu hazırlandı deyip belge vermiyordu şimdi üretilemiyor diyor.

Bu aileyle mi alakalı teknik sorun mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap