Elektrik kesintisi sonrası windows açılmadı. Format atayım dedim. Format atarken ssd disk biçimlendirilemedi,0x80070057 hatası alıyorum. Komut ile diskpart yazıyorum ssd ya hiç görünmüyor yada görünse bile seçemiyorum. Nasıl çözülür?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

https://www.youtube.com/watch?v=99FxagCl6TU
Tekelleşme kadar kötü birşey yok. Zamanında İBM şimdi Apple. Bugün fortnite ve xcloud yarın daha fazlası. Bakalım ilerde neler olacak.

APPLE Nineteen Eighty Four VS EPIC GAMES Nineteen Eighty Fortnite SIDE BY SIDE...

#FreeFortnite Hey guys, It's Zeywerks! Thanks for watching! I hope you enjoyed remember to leave a like and subscribe, also remember to turn on notifications...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 23

@pope Usta sen anlık içerik filtreleme yapıyordun. Ne oldu o iş?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2. El telefon satarken nelere dikkat etmeliyim. Ne önerirsiniz. Türkşyeden alınmış telefonda imei şahıs üzerine kayıt edilme gibi bir durum var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Türkiyeden resmi satın aldıysan öyle 2. elde dikkat edeceğin pek birşey yok. Satarken diyorum, o imei işleri pasaport kayıtlılarda geçerli birşey. Satarken ama bir sözleşme vs isteyebilir alıcı o da normal sıkıntı etmene gerek yok.

  • ARMv7 @armv7

    Satarken sen o cihazı ona sattığına dair bir belge al ona da senden aldığına dair bir belge ver. Senden sonra hat takmadan o bir b*klar yerse senin başın ağrıyabilir. Aynı şekilde sen bir b*klar yiyip adama verdiysen o da zan altında kalabilir. şu imeili cihazı şu tarihte şu kişiden aldım ve şu imeili cihazı şu tarihte şu kişiye sattım diye 2 imzalı belge ikinizin de işine yarayabilir.

#cokcekirdek Arkadaşlar siteye girdiğimizde hemen ve sadece üye ol kısmı var. Bence ilk ortam gösterilmeli. Gelen kişi akışı ve grupları, konuşulan muhabbeti üye olmaksızın görmesi lazım. Ben şahsım adına siteyi merak ediyorum ama hiçbirşey göremiyorum. Ts sosyal gibi mi dh gibi mi? Blog ve akış ayrımı varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://github.com/mort3m/adguard-home-docker-raspi/blob/master/README.md
Arkadaşlar bunu ben raspi 3b+ da nasıl çalıştırılır? Hypriot OS kullanıyorum bu arada

mort3m/adguard-home-docker-raspi

AdGuard Home Docker image for Raspberry Pi. . Contribute to mort3m/adguard-home-docker-raspi development by creating an account on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar raspberry pi 3b+ aldım. Ben bu cihazın ip adresini nasıl alıcam? Ssh ve vnc nasıl bağlanır? Wifi bağnaltısı nasıl yapılır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9