Trendyoldan alınan iphone 14 telefonun kutusundan garanti belgesi çıkmadı. Çıkması gerekmiyor mu? Yoksa online mı yapıyorlar artık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çamaşır detarjanı olarak hangi markayı kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İos 17.1 e geçtim geçmez olaydım. Keşke 16 da kalsaydım. Tarayıcı olarak safari kullanıyorum. İos 16 da arama barına birşey yazdığımda google .co.uk üzerinden arıyordu. Google .com üzerinde açık bir mail var ve arama geçmişi karışmıyordu. Güncellemeden sonra direkt google .com dan arıyor. Bir türlü değiştiremedim. Bir önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler şahıs şirketi için muhasebeci şartı var mı? her ay muhasebe gideri olması sıkıntılı olacak. Her zaman fatura kesme durumuda olmayacak. Ne yapmalıyım sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler 2.el macbook almak istiyorum. Sahibinden param güvende ile mi alayım dolap uygulaması ile mi? Satıcı ikiside olabilir dedi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çalınan twitter nasıl geri alınır. Hesabın ele geçirildi kısmını dolduruyorum. Delil olaral eski profilin ssini aynı kullanıcı adı olan instagram hesabını ve kimlik fotoğrafını yüklüyorum. Hesaba en son ne zaman eriştiğimi falan da yazıyorum. Ama hep red cevabı geliyor. Çözüm önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar twitterda binance destek ve benzeri isimlerle mavi tikli hesaplar var. Ve bu hesaplar çalınmış. Bir taneside benim arkadaşımın başına geldi yeni farkettik. Algıda seçicilik ya başka da görmeye başladım. Sizde farkettiniz mi? Bu arada eposta adresi değiştirilmiş ve telefon no eklenmiş şifre değiştiremiyoruz. Ne yapmamızı öneririsiniz? Hesabı tekrar nasıl alırız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap