Bir haftada laptop fiyatları 2 3 bin tl artmış. Doların rekorkırması bahanesi ile. Sizce fiyatlar düşer mi? Beklesem mi yoksa alsam mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Avrupa erkek voleybol turnuvasında son 16 da elendik. Sırbistan güçlü rakipti. Maçı alabilirdik ama 4. Ve 5. Setlerdeki hatalar ile hediye ettik maçı. Tarühte ilk defa çeyrek final yapabilirdik olmadı. Bu sene yüzümüz gülmedi voleybolda. Kızlarda da ne olimpiyat ne avrupa tam oldu. Tabi futbola nazaran iyiyiz iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre Yüce @emreyuce

  Olay belli bizimkiler gerçekten kafada bitiriyor ki maçı. 2 - 1 yaptık diye sanıyor ki karşı taraf artık bitti. İlk sete de bizimkiler nasılsa yenileceğiz gibisinden çıktılar ve ikinci setin başı da öyle gidiyordu ne zaman kulaklarından çekildi kendilerine geldiler. Direktörde de suç var ya maç 17 17 olmuş sen neden ace attirmaya oynatıyorsun takımı bir ton hata geliyor karşıya geçsin savunmayı güçlü yapın desene 1 sayı almak için ralli yapıyoruz servis hatasından 2 saniyede sayıyı veriyoruz. Kadınlarda da gereksiz plase olayı bitirdi bizi. Bizimkilerin gerçekten psikolojik anlamda hazırlamak gerekiyor ya çabuk sönüyoruz ya da çok gaza geliyoruz. Adı Oğuz olan oyuncu sanırım, 2.setten sonra her girişi zarar oldu.

Bu maç önce zehraya sonra ebrara yazar. Fazla söze gerek yok. 4.setteki oyuna giren yedeklerde hiç hazır değildi buda giovanni ye yazar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Olimpiyatlarda bir sporcu iki farklı branşta yarışabiliyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Arkadaşlar bu instagramda takipçi botu alanlar nasıl nerden alıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#euro2020 Türkiye dışında diğer türk takımı olarak gördüğüm macaristan eleniyor. Malum biz hiç birşey yapamadık ama macaristan maçlarında 2008 türkiye gibi hissetdim. Çok iyi mücadele etti üzüldüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • qubit @qubit

  Fernandes'in yaptığı penaltıya benziyordu, onu hakem verse..

 • TeknoÇAN @teknocan

  Macarlar bizle akraba çıktıklarına pişman olmasa bari...

 • Batuhan @achfighter

  Sokakta Macarlara Türk kökenlerinizin olduğunu düşünüyor musunuz diye soruyorlar. Bir kişi bile ben Türküm demiyor.

  Bırakalım millet hangi milletten düşünüyorsa o milletten olsun. Velev ki Türkiye 50 yıl sonra düze çıkarsa Macarlara aynı soruyu tekrar sormak lazım.

  • Cihangir @chngr

   Türk kelimesi değiştiği için öyle bir durum ortaya çıkıyor. Türkiyedeki herkes türk ama ne türkü oğuz,kıpçak,peçenek,kuman vs gider böyle. Şuan kabül görmüş durum çoğunlu oğuz olan müslüman olan türkiye vatandaşlarına türk deniyor. Kazakistanda, özbekistanda da kimse türküm demiyor. Siyasi veya dini sebeplerden ötürü söylenmiyor olsada birbirleriyle akraba halklar oldukları apaçık ortada. Macaristana gelirsek bugün 2.en büyük parti milliyetçi jobbik partisi. Attilanın torunları olarak görüyorlar turan sevdasıyla organize oluyorlar. Bugac da kurultay düzenleyen, türk keneşinde konuşma yapan ülkeye türk demiyeceksek. Filistine mi türk diyeceğiz?

Beyler youtube da konsept arayüz tasarımı yapan avdan kanalı türk mü? https://youtube.com/c/Avdan

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Trt 4k da cı modülü yok diyor. Anlamadım bir türlü şifreli mi oldu trt

BeğenFavori PaylaşYorum yap