2. El telefon satarken nelere dikkat etmeliyim. Ne önerirsiniz. Türkşyeden alınmış telefonda imei şahıs üzerine kayıt edilme gibi bir durum var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Türkiyeden resmi satın aldıysan öyle 2. elde dikkat edeceğin pek birşey yok. Satarken diyorum, o imei işleri pasaport kayıtlılarda geçerli birşey. Satarken ama bir sözleşme vs isteyebilir alıcı o da normal sıkıntı etmene gerek yok.

 • ARMv7 @armv7

  Satarken sen o cihazı ona sattığına dair bir belge al ona da senden aldığına dair bir belge ver. Senden sonra hat takmadan o bir b*klar yerse senin başın ağrıyabilir. Aynı şekilde sen bir b*klar yiyip adama verdiysen o da zan altında kalabilir. şu imeili cihazı şu tarihte şu kişiden aldım ve şu imeili cihazı şu tarihte şu kişiye sattım diye 2 imzalı belge ikinizin de işine yarayabilir.

#cokcekirdek Arkadaşlar siteye girdiğimizde hemen ve sadece üye ol kısmı var. Bence ilk ortam gösterilmeli. Gelen kişi akışı ve grupları, konuşulan muhabbeti üye olmaksızın görmesi lazım. Ben şahsım adına siteyi merak ediyorum ama hiçbirşey göremiyorum. Ts sosyal gibi mi dh gibi mi? Blog ve akış ayrımı varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://github.com/mort3m/adguard-home-docker-raspi/blob/master/README.md
Arkadaşlar bunu ben raspi 3b+ da nasıl çalıştırılır? Hypriot OS kullanıyorum bu arada

mort3m/adguard-home-docker-raspi

AdGuard Home Docker image for Raspberry Pi. . Contribute to mort3m/adguard-home-docker-raspi development by creating an account on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar raspberry pi 3b+ aldım. Ben bu cihazın ip adresini nasıl alıcam? Ssh ve vnc nasıl bağlanır? Wifi bağnaltısı nasıl yapılır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Arkadaşlar media markt da samsung kampanyası vardı galiba. Telefona fiyat biçip üstüne 1000 tl indirim yapıyorlardı. Onun hakkında bildisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Elimde bir apple 2 lg birde lenovo telefon var

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pickle Rick @picklerick

  En yakın samsung veya mediamarktan öğrenebilirsiniz. Daha pratik dersen shop.samsung sitesinden bak ama mağazalarda en doğru sonucu elde edersin. Bu arada 1 cihaza 1 tefon hakkı var diye biliyorum, hepsini veriyim telefon ücretsiz gelsin mantığı yok. Sorun elinizdekine en iyi fiyatı veren cihazla alışverişinizi gerçekleştirin.

  • Temp 🔚 @temp

   @chngr Ya olay çok basit aslında.
   Samsung un orjinal fiyatları piyasanın 1000 tl üstü.
   Sen de telefon götürdüğünde yüksek bir mebla vermiş gibi gösterip sana indirim yaptıklarını söylüyorlar.
   Halbuki bu bir şark kurnazlığından başka bir şey değil.

  • Cihangir @chngr

   @temp yani kampanya bitene kadar fiyatlar şişirme diyorsun. Fiyatın düşmesini beklesek bu defada dolar çıkacak. Çok kararsızım ya

  • Temp 🔚 @temp

   @chngr Sorunun cevabını verecek olan anahtar kelime; ihtiyaç
   İhtiyacın yoksa gerçekten kanatlanıp uçsa bile alma.Bir zaman sonra nalet edersin verdiğin paraya.
   Bir tane f/p android bir telefon al geç.Üstüne artan parayla fotoğraf makinesi falan alır işi bitirirsin.
   En azından net bir sonuca varırsın.
   İnsanlar yıllardır daha iyi telefon kamerası diye salak salak konuşuyorlar.Yüz yılın yalanı.
   Telefon kamerası hiç bir zaman dslr gibi olmayacak.

  • Cihangir @chngr

   @temp Aslında oneplus 6 almayı düşünüyordum. Samsung saat olunca acaba samsung mu alsam dedirtti. Bide akıltada görüyorum değişim kampanyasını falan. 3500 ü geçmeyecek telefon lazım ama önerdiğin telefon var mı

Arkadaşlar 300₺ ye Raspberry pi 3 b+ Alınır mı? Yakında yenisi çıkar mı? Önerilerinize göre hareket edicem. Şimdiden teşekkürler. #raspberrypi #raspbian

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

https://github.com/ryanyun/linkedin
Arkadaşlar bu scripti tampermonkeyde çalıştıramadım. Nasıl userjs haline getirebilirim? @at @frt @nukleer @hex4d0r

ryanyun/linkedin

Bypass Linkedin's registration modal overlay. Contribute to ryanyun/linkedin development by creating an account on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kuzey kıbrıs da gsm işleri nasıl oluyor bir bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk Hocam Google pixel 3 ve 3xl ne zaman tanıtıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@blitzhan hocam @norego 1 ay önce film tavsiyesi istemiş orda tavsiye ettiğiniz nerve,project almanac, time lapse benim beğendiğim filmler genelde o tip filmler izliyorum. Üç önerinin hepsi hoşuma gidince dedim ki bu adamla film zevklerimiz benzer. Ben de size Exam filmini öneririm. Sizin önerdiğiniz bir film var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap