Crusader Kings III oynayan var mı? Türki ve moğulları göçebe (nomad) değil kabile yapmışlar. Baltık devletlerinden farkı kalmamış. Kültür lideri ve özellikleri getirmişler bozkır memleketleri yunan ve italyanlara göre bir çağ geriden geliyor. 😁😁 Kültür meseleside yanlış olmuş. Göçebe yönetim ile feodal yönetim bir olur mu? Göçebe elbette şehirleşme vs gibi şeyleri olmayacak ama okçuluk ve atlı asker vs gibi hızlı ve akıncı uluslar yapılması gerekirdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung s9 cihazımda ghost screen (hayalet ekran) olduğunu farkettim. İnstagramın alt barı ekranda görünüyor. Çok değil ama ben görüyorum. Zaman geçtikçe sıkıntının artacağını düşünüyorum. 2021 Mart sonuna kadar garantisi devam ediyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Hangi servis iyidir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yarış beklediğim gibi geçmedi. Daha çok atak ve spin atmaları bekliyordum. Bottas iyi spin attı. Yarışın izlemesi en zevklileri verstappen, leclerc ve sainz oldu. Podyumdakiler zevk vermedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Satın aldığınız android uygulamalar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Apple ürünleri nasıl fiyatlandırılmış diye bakıyordum. Apple isviçrede eski telefonuda alıyor değişim olarak. Eskiden de böyle bir uygulama var mıydı? @umtk @electric

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Cihangir @chngr

  @type_writer Operatör işbirliğini desteklemiyorum fakat eski cihazı bizzat apple ın almasını isterdim. Asıl çevreci şirket böyle olunur. Kutudan adaptörü kulaklığı çıkararak değil. Bu trade in için kulaklık veya adaptör vs sormuyor keşke bunlarıda alsada yeni ürünün kutusu tam olsa.

 • Cihangir @chngr

  @type_writer Kutu içeriğinin değişmesinin çevrecilikle alakasının olmadığını düşünüyorum. 5g geldi ama zam gelmedi yorumlarını görüyorum. En başta iphonedo bunu hatta 200 dolar zam yapmado diyor. Adaptör ve earpods lar bu kadar değerli trade in seçeneğinde neden earpods ve adaptör sormuyor onlarada fiyat biçmiyor? Tek avantaj sağlayan var oda apple tek palette daha fazla ürün ve daha fazla aksesuar satışı.

 • Papa Emeritus @pope

  TR’de resmi olarak hiç olmadı fakat diğer pek çok ülkede uzun süredir var.

 • Alper Demirci @aademirci

  Komik fiyatlar önerdikleri için ben faydalanmazdım bu değişim işinden. Üç yıl önce indirimli 430 euroya aldığım iPhone SE’ye 50 euro fiyat biçiyor Hollanda Apple sitesi.

Dijital tansiyon aleti ve ateş ölçer kullananlar hangi markayı tercih ediyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Bu etkinlik güzel olacak gibi tanıtılacak ürün çok. @umtk @electric yayın olacak değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6