Haftalık Gündem Değerlendirmesi'ndeki Adobe zammı üzerine aboneliğim ne zaman bitiyormuş diye baktım Haziran 2019 yazıyor, yıllık paket alıp uzabilir miyim diye denedim izin vermiyor, alttaki uyarı çıkıyor

"aboneliğiniz zaten bulunuyor. Plan ayrıntılarınıza bakın. Bu hesap için satın almaya çalıştığınız ürünün lisansını atayamadık."

@gamsizm abi var mı bir yolu, varsa önümüzdeki gündemde ya da buradan bilgilendirirsen güzel olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corsair HS70 7.1 inceleme videosundaki küçük resim çok iyi, büyük boyutuna bakayım derken bu çıktı ortaya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki gün evvel #Photoshop'da bir JPG fotoğrafı kaydetmek istediğimde diskin dolduğu uyarısını alınca artık yeni bir #SSD alma vaktinin geldiğine karar verdim. #Hepsiburada'da Sandisk 500B #SSD'yi gördüm, fiyatını çok araştırmadım ama iyi gibi geldi, ertesi gün teslim et seçeneğiyle aldım öğlen elimde oldu.

Fiyatı 585TL'ye geliyor.

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-3d-500gb-560mb-530mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssdh3-500g-g25-p-HBV000008FNGI

BeğenFavori PaylaşYorum yap

16GB USB belleği ikiye bölüp, bir tarafına Linux diğer tarafına Windows kurulum dosyalarını yükleyebilir miyim, var mı "bilgisi olan"?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Açıkçası telefon çok fazla ilgi alanım değil, YouTube bildirimlerinde gördüm yeni video yüklendiğini izleyeyim dedim gayet de güzel, faydalı bir video olmuş.

Yorumlarda arkadaşın sesiyle ilgili paylaşımlar olmuş ben ise bir problem görmedim (gerçi her zaman yeni olanlara karşı bir ön yargı olur) ve arkadaş gerçekten telefon konusunda rahatlıkla uzman diyebileceğimiz, bilgi açısından Teknoseyir'e yakışacak bir arkadaşmış, ben şahsen ayda bir telefon önerileri serisinin devam etmesinden yana oyumu kullanıyorum.

Not: Arkadaşı tanımıyorum, hatta Murat abinin bahsettiği telefon önerilerini merak ettim, görmek için arattım fakat bulamdım da sayfada. Bu yazıyı yazmamın nedeni isei sosyal medyada insanların olumsuz yorum yazmaya meyilli, olumsuz yorum yazma çabası içerisinde olduğunu düşünüyorum ben de bir nevi destek bir nevi de bilgisine saygı duyduğumu belirtmek, hakkını vermek için böyle bir şey yazma ihtiyacı duydum.

https://www.youtube.com/watch?v=1ynMDqPD9ek

Telefon Önerileri Ekim 2018

TeknoSeyir’in sevilen üyelerinden ve her ay düzenli olarak telefon önerileri hazırlayan Umut Koçak ile bu çalışmasını video ortamına taşımaya karar verdik. E...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

4113 yaşında dünyanın en yaşlı porsuk ağacı ve dünyanın en yaşlı beş ağacından bir tanesi. Gümeli, Alaplı, Zonguldak'da iki gün evvel görmeye gittik ve fotoğraflarını çektim.

Ağacın ihtişamı gerçekten muazzam, etkileyici. Orman bugüne kadar gördüğüm en iyi orman, ağaç çeşitliliği bitki örtüsü gerçekten çok farklı, belgesellerdeki ormanlar gibi. Zaten bir ay sonra ağacı koruma altına almak için o bölgeyi çevireceklermiş, milli park olacakmış.

Orman Bakanlığı ağacı bulan dayının oğluna da orada görev vermiş, şu an orada bakanlık adına duran iki kişiden birisi, milli park olunca da görevine devam edecek. Pek Türkiye'de göremediğimiz haraketler, hoşuma gitti açıkçası.

Bu arada ağacın yaşıyla ilgili farklı görüşler olduğunu da belirteyim lakin haberlerde ve pek çok yerde 4413 yaşında olduğu belirtiliyor.

Bu arada 40 saniyelik o bölgede çekmiş olduğum bir video paylaştım Twitter'da: https://twitter.com/bunyms/status/1012772223239716865

#fotoğrafçılık #fotoğraf

BeğenFavori PaylaşYorum yap