DJI Osmo Action almaya niyetim vardı, önde ekran olması cazip geliyordu fakat GoPro'ya göre açısının dar olduğunu görünce açı ya da ön ekran arasında seçim yapmam gerekti ben açı nedeniyle GoPro Hero 8'i seçtim.

Geniş açı gerçekten fazlaca tatmin etti iyi ki bunu tercih ettim dedim lakin ara ara niye Osmo Action gibi öne ekran koymazlar diye küfür ediyorum ara ara 🙂 Bir hafta önce gelmitşi işlerim nedeniyle çok ayar mayar bakamadım ama standart ayarlarla loş ortamda gren fazlasıyla gösteriyor kendisini ama gren konusunda aksiyon kamaralardan da pek fazla bir şey beklememek gerekiyor bildiğim kadarıyla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. CSGO'ya girmek istediğimde VAC hatası verdi, sonra Steam üzerinden dosyaları kontrol et yaptım çözülmedi, oyunu sileyim yeniden yükleyeyim dedim Steam üzerinden yükleme gerçekleşmedi, herhalde Steam'de sorun var dedim Steam'i kaldırdım fakat yüklenmiyor. Sonra fark ettim ki bilgisayarda bir anormallik var, web sitelerinde dolaşıyor video vs izleyebiliyorum ama diskten bir şeyler silince silinmiyor, çöp kutusuna tıklayınca bir kaç dakika sonra açılıyor.

Sonra baktım başlat menüsü falan tıklanamıyor, Advanced SystemCare ile sistemi taratayım dedim o da tarama yapamadı.. PC'de şu an sadece SSD var, onda da pek sorun olacağını sanmıyorum ama daha çok disktenmiş gibi geliyor sorun. Ya da bilmediğim virüs tarzı bir şey var PC'de.

Bu konuda fikri olan var mıdır? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hastanede ilaç gibi geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son gündem değerlendirmesinin kapak fotoğrafı için @mesutcevik'in yaptığı yorum üzerine gözümde böyle bir şey canlandı. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haftalık Gündem Değerlendirmesi'ndeki Adobe zammı üzerine aboneliğim ne zaman bitiyormuş diye baktım Haziran 2019 yazıyor, yıllık paket alıp uzabilir miyim diye denedim izin vermiyor, alttaki uyarı çıkıyor

"aboneliğiniz zaten bulunuyor. Plan ayrıntılarınıza bakın. Bu hesap için satın almaya çalıştığınız ürünün lisansını atayamadık."

@gamsizm abi var mı bir yolu, varsa önümüzdeki gündemde ya da buradan bilgilendirirsen güzel olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corsair HS70 7.1 inceleme videosundaki küçük resim çok iyi, büyük boyutuna bakayım derken bu çıktı ortaya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki gün evvel #Photoshop'da bir JPG fotoğrafı kaydetmek istediğimde diskin dolduğu uyarısını alınca artık yeni bir #SSD alma vaktinin geldiğine karar verdim. #Hepsiburada'da Sandisk 500B #SSD'yi gördüm, fiyatını çok araştırmadım ama iyi gibi geldi, ertesi gün teslim et seçeneğiyle aldım öğlen elimde oldu.

Fiyatı 585TL'ye geliyor.

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-3d-500gb-560mb-530mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssdh3-500g-g25-p-HBV000008FNGI

BeğenFavori PaylaşYorum yap