Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Eski bir iPad 2'im var. Bunu android telefonuma bağlayıp bir nevi monitör olarak kullanmak istiyorum. Var mıdır bir yolu? Bilen var mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar. Ücretsiz olanından fotoğraflarda sivilce, kaz ayağı vs temizleme uygulaması önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde Mi 9 T kıyaslaması görmüştüm. Merakımı cezbetti işin açıkçası. S10e almayı düşünüyorum. Alternatif olarak görülebilir mi? Yoksa çok mu fark var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Arkadaşlar basit bir video kesip biçme programı arıyorum. Handbrake tarzı sıkıştırma falan değil yanlış anlaşılmasın, sadece kısaltmak istediğim bazı videolar var. Bildiğiniz ücretsiz program var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

The Mandalorian'ı izleyen var mı? Nasıl Buldunuz? #StarWars

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • HasanÖfke @simulasyon

  Ben de izledim çok Star Wars hayranı ya da fanatiği değilim ancak diziyi takip edip her bölümü izleyeceğim. Hoşuma gitti. Çoğu kişi de Star Wars evrenini tam olarak yansıttığını düşünüyor. Güzel olmuş 🙂

 • Centurion @burakdogn

  İzledim güzeldi. diğer bölümler nasıl olacak kimbilir.

 • lterlemez @lterlemez

  Müzikler uyumlu değil, özellikle genç karakterlerin hareketleri çok çocukça; yani, o anki aksiyonun ciddiyetini tam yansıtamamışlar. Üzerlerine yağmur gibi lazer yağıyor ama adamın bir barikat değiştirişi var, evlere şenlik. Konuşma tonları bile, bana günlük, ondan bundan konuşuyormuş gibi geliyor. En ciddi konuşma tonu, bölüm sonunda Mandalorian'a görev veren imparatorluk üyesinin konuşma tonuydu. Hatta, Stromtroper'lar bile daha ciddi ses tonuna sahipti.
  Hikaye umut vadediyor ama oyunculuk şimdilik pek sarmadı. Umarım, çabuk alışırlar da biraz daha oturaklı oyunculuk çıkar.
  Kısaca; biraz, Rey, Finn ve Kylo Ren'in durumuna düşmüş oyuncular. Tamam, Solo, Prenses ve Luke'da da başlarda biraz acemi havası vardı ama hareketlerine çok çalıştıkları belli oluyordu. Bence sahnelerde çok çalışmamışlar ama dediğim gibi umut vaat ediyor.

Blizzard'ın sinematikleri yine beni benden aldı. Şunları ayrı bir film gibi yapsa artık.

O bir yana, Sylvana Arthas'ı çok kolay yenmedi mi ya hu?

Edit: Yendiği Arthas değil bir sonraki Lich King'miş

BeğenFavori PaylaşYorum yap