Virüs sebebiyle Avrupa'da evine kapananlar yüzünden internet altyapısı alarm vermeye başlamış. Özellikle Youtube ve Netflix başı çekiyor. Bu sebeple bir karar alınmış ve bit rate oranı otomatik seçili olarak 480p'ye çekilmiş. Bu hamle ile internet trafik yoğunluğunun %25 azalacağı hesaplanmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay vay ki ne vay 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Once Upon a Time ...in Hollywood filmini anca izleyebildim. Pek de bir şey kaybetmemişim, filmi zor bitirdim. Tarantino filmlerine göre baya vasat kalmış. Oyuncular ve performansları olmasa izlenmez o derece vasat. #FilmTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mest olmak tabirini fazlasıyla hissettiriyor 🙂

The Game Of Thrones Theme Song | Custom Shop | Fender

Watch as Game Of Thrones creator Dan Weiss, Tom Morello of Audioslave/Rage Against The Machine, Scott Ian of Anthrax, Nuno Bettencourt of Extreme, Brad Paisl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Yılbaşında Spotify'ın 3 aylık ücretsiz deneme sürümünü başlatmıştım. Ya da öyle sanıyor muşum.
Bugün arka arkaya mesajlar geldi 1 aylık deneme sürümünüz bitmiştir premium üyeliğiniz başlamıştır diye. Yahu bitiyor diye mesaj dahi gelmedi, mail'imde de sadece fatura var. Doğru dürüst bile kullanmadım lanet şeyi. 18 Lira dahi olsa insan sinirleniyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün öğlen acil bir toplantı için gömlek almaya avm'ye gittim. Boyner'de mavi'nin bir gömleğini gördüm ve almaya karar verdim. Fakat içime kurt düştü, alt katta Mavi'nin mağazası vardı. Kasaya gömleği verdikten sonra hemen geleceğimi söyleyip Mavi'nin mağazasına geçtim. Daha uygundur diye düşünürken aynı gömlek Mavi'de tam iki katı fiyata satılıyordu. Bu nasıl iş hâlâ anlam verebilmiş değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap