Görmeyen kaldı mı bilmiyorum ama işte %100 yerli motoru ile T625

T625 İlk Uçuş

Yerli İmkanlarımız ile geliştirip ürettiğimiz T625 Genel Maksat Helikopterimizin İlk Uçuşunu gerçekleştirdik.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

SO fiber tarifem bu ayın sonunda sona eriyor. Adamlar öpmeden 35 mbit ve üzerine çıkarmıyorlar arkadaş. 200 gb kotalı 24mbit’e razı olduk hadi hayırlısı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Öncelikle herkese iyi günler arkadaşlar.
Bir konuda fikrinizi alacağım. Bu ayın sonu itibarı ile süperonline fiber aboneliğim sona eriyor.
Kampanyalara baktım fakat pek tatmin etmedi. Türknet konusunda da tereddütlerim var ve ne yalan söyleyeyim neredeyse 10 yıldır kullandığım için fibere çok alıştım. Bulunduğum bölge itibarı ile başka fiber altyapısı olanda yok. 4 ay sonra da AKK kalkacak deniyor. Aynı fiyat bandında AKK’lı bir paket alıp kotanın kalkacağına ümitlenmek de bu ülkede pek akıl işi değil. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • suicide @suicide

    sinirsiz bir paketi uygun fiyata bulabiliyorsaniz en uzunundan taahhut verin gitsin. Cunku yilbasindan sonra kimsenin kotasiz fiyatlarina katlanabilecegini sanmiyorum. Akn kalkinca asim ucretsiz tarifeler deli fiyatlarda olacak.

  • turker @turker

    Vodafone SO alt yapısı ile fiber veriyordu

  • Onur Yıldırım @soyildirim

    ” 4 ay sonra da AKK kalkacak deniyor ” ancak diyelim ki gittiniz Süperonline ile 12 ay kontratlı bir pakete geçtiniz normalde 4 ay sonra akn kalkacak ancak SO size sözleşmen var ama senin diyebilir bunun garantisini kimse veremez bu yüzden kontratsız bir pakete geçmenizi öneririm 4 ay sonra duruma göre vaziyet alırsınız ben şahsen öyle yaptım.Şuan türknet deyim bir sorun yok tek problem müşteri hizmetleri kaldırmışlar ancak sorun yaşamadığım için gerek duymadım zaten.En ufak bir sorun çıksa anında çıkarım kontrat yok nasılsa.

Z3 Compact ile beraber aldığım, X Compact’ta da kullandığım 4 yıllık kulaklığım mdr-nc31e bugün son nefesini verdi arkadaşlar. Sennheiser Momentum In-Ear almayı düşünüyorum. Sizlerinde önerilerini bekliyorum. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat/performans oranlı bir powerbank önerisi alabilir miyim arkadaşlar.

Edit: 100 lira ve altında tavsiyeler olursa sevinirim. Arkadaşım alacakmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap