Galiba Wonder Woman iyi bir film olarak çıksa bile, Warner’ın DC evrenini kurtarmasına yetmeyecek!
Justice League’in bazı sahnelerinin yeniden çekilmesi krizinin ardından şimdi de filmin montaj aşamasında Z. Snyder abimiz kızının 2 ay evvelki intiharını (tüm basından saklanmış) gerekçe göstererek filmin yönetmenliğini bıraktığını filmi J. Whedon’un tamamlayacağını açıkladı.
Film açıklanan tarihe yetişir mi? J. Whedon filmi kurtarabilir mi? Açıkçası büyük muamma…

Edit: Kızının vefat ettiği açıklandı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ghost in the shell çok fazla tatmin etmedi. Bari bu ümitlerimi boşa çıkarmasın…

Blade Runner 2049 Trailer #1 (2017) | Movieclips Trailers

Blade Runner 2049 Trailer #1 (2017): Check out the new trailer starring Ryan Gosling, Jared Leto, and Harrison Ford! Be the first to check out trailers and m...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

BTK’dan basın açıklaması.

Milyonlarca internet abonesini ilgilendiren açıklama

BTK Başkanı Sayan, Adil Kullanım Noktası tarifelerden faydalanan bütün abonelerin, AKN ile belirlenen veri miktarına ulaştıklarında hiçbir ek ücret ödemeyeceklerini söyledi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

THE DARK TOWER - Official Trailer (HD)

In a world full of superheroes, there’s only one Gunslinger. From the epic best-selling Stephen King novels, comes #DarkTowerMovie In Theaters August 4. Subs...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

ilk Lara Croft’u tarayıcıdan oynamak isteyenler buraya:
http://xproger.info/projects/OpenLara/
Not: Şimdilik tek bölüm var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Süperonline fiber kullanan var mı? Eski pirelli modemimi Huawei hg255s ile değiştirmiştim birkaç ay önce. Wi-fi konusunda sinir ediyor. Evde kullanılan 3 telefon 1 tablet ve bir de TV var. Bir süre sonra bazıları bağlanmaz oluyor daha doğrusu bağlı gözüküp internete girilmiyor, kapatıp açmam gerekiyor, zaten eski pirelli modem kadar bile menzili yok 2.5 ghz’de. Ürün sorunlu mu yoksa ederi bu mu bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fragmanlardan kolay kolay gaza gelmem ama bu çok fena…

Thor: Ragnarok Teaser Trailer #1 | Movieclips Trailers

Thor: Ragnarok Teaser Trailer #1 (2017): Check out the new trailer starring Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, and Idris Elba! Be the first to watch, comm...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
  • Muhammet Aktaş @muhammet-aktas-89

    filmin ciddiyeti kalmamış gibi hissettim 🙁

  • Orcun @orcun

    E ne anladık ya bütün detayı verdiler. Thor düştü başka alemlere asgard düşüyor falan thor sonra alemi toplayıp geri gelip asgard’ı alacak işte filmin konusu bu o vakit. Gerçi thor çekicini nasıl kırdı onu anlayamadım. Kratos’un kılıcının kırılması gibi birşey.

  • Atilla @atilla

    Arkadaşlar, şunu unutmayalım ki marvel asla dc kadar ciddi olmadı. Ve filmlerinde, çizgi romanlarındaki kadar dahi şiddet içeremiyorsa, böyle eğlence dozunun arttırılmış olması en azından filmden tatmin olarak çıkmamızı bir bakıma garanti ediyor. Filmlerin de yavaş yavaş Guardians of the galaxy renk paletine ve moduna geçmesini, Kevin Feige abimiz (Kendisi sinematik evrenin başındaki isimdir) Galaktik savaş “Infinity War”a hazırlık olarak nitelemekte. Böylelikle 3. faz denilen kısım bitirilerek tamamlanacak. Hulk abimize gelince (bundan sonrası kendi varsayımımdır) kendisi planet hulk’tan getirtilerek Grandmaster tarafından dövüştürülürken thor’un “Ragnarok”u (Lady “Hêlâ” bu musibetin başında) engellemek için ondan yardım isteyeceği o arada fragmanda görünen Valkyrie karakterini de yanına alacağı düşüncesindeyim. Ayrıca filmde Dr. Strange, Heimdall, Loki, Lady Sif, Volstagg, Odin ve Skurge (Kendisini ayrı sevdiğim Karl Urban abimiz canlandıracakmış) olacak.