Uzun süredir Ace Combat ve türevlerini oynamıyordum. Özlemişim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 dakikalık fragman mı olur ya hu. Filmi izledim resmen 🙂

Hobbs & Shaw Super Bowl Trailer (2019) | Movieclips Trailers

Watch all the 2019 SUPER BOWL SPOTS & TRAILERS: https://www.youtube.com/playlist?list=PLScC8g4bqD47O88No5ulRVCDZ42_Ngfw5 Check out the official Hobbs & Shaw ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Şu MJ meselesi dışında çok iyi yolda ilerliyor.

Spider-Man: Far From Home International Teaser Trailer #1 (2019) | Movieclips...

Check out the official Spider-Man: Far From Home Teaser Trailer starring Tom Holland! Let us know what you think in the comments below. ► Buy Tickets to Spid...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nvidia CES fuarında yaptığı bir açıklama ile FreeSync desteği olan birkaç monitörün 15 Ocakta yapılabilecek bir güncelleme ile G-sync desteği alacağını duyurdu. Bilginize!
Bunlar:
Acer XFA240
Acer XG270HU
Acer XV273K
Acer XZ321Q
Agon AG241QG4
AOC G2590FX
Asus MG278Q
Asus VG258Q
Asus VG278Q
Asus XG248
Asus XG258
BenQ XL2740

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung geçen yılın aynı dönemine göre %28,71'lik bir gelir kaybı olduğunu açıklamış. Tanıdığım çoğu insanın artık elinde huawei görüyorum. Sende apple gibi fiyat yükseltirsen olacağı bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • JohnSmith @johnsmith

  Tabi, Huawei Apple gibi fiyat yükseltmiyor, o yüzden...

 • Serkan Özer @serkanozer

  Herkesin elinde huawei var ama kimsede mate 20 pro da yok herkes lite denilen ezik versiyonunu kullanıyor. Bana göre isminde lite olan birşey eziktir kimse kalkıp ne diyon sen ya demesin.

 • Atilla @atilla

  @johnsmith @serkanozer Haklılığınız var. Ama şöyle de bir şey var ki fiyat performans açısından samsung'a göre daha iyi gibi geliyor çoğu insana. Mate 20 pro da dahil buna. Ben hâlâ sony'de kaldım zaten bana bakmayın 🙂

 • Orcun @orcun

  Samsung geçen senelerde gene a serisi j serisi güzel satıyordu ama artık o kısmı çinliler doldurdu ve daha iyi cihaz veriyolar. Hal böyle olunca S serisi veya Note serisi hariç satacak güzel para kazanacağı cihazları da artık satamıyor, çünkü note 8 ile yan yana koy aynı cihaz, s8 ile yan yana koy aynı cihaz, e neye para vereceğiz ? donanım bile en iyisi değil, kamera bile en iyisi değil, pil ömrü bile en iyisi değil e neden ben s9 veya note 9 alayım ki ? eskiden bir çıkıyordu bunlar kamerada en az 1 sene en iyisiydi, performansta en az 1 sene geçebilen yaklaşan bile pek yoktu. E bunların hepsi bitti samsung'da birde salak gibi 2 yıldır ekrandan parmak izini koymak yerine gidip kocaman telefona en üste koyuyor, kamera desen adam 3 tane koyuyor hemde senden daha iyi çekiyor, parmak izini gidiyor ekrana koyuyor sen hala bug dolu yüz tanımlamanı veya iris tanımlama diye gereksiz şeylere uğraşıyorsun. Samsung'un şu 2 yıldır yaptığı şeyler hani kendi etti kendi buldu gül gibi sararıp soldular.

Biri bana 2017'de çıkan Xperia XZ1'in şu anda nasıl 3400 TL olduğunu açıklayabilir mi? Eylül ayında 2000 liraya kadar düşmüşken hemde. Kur'un yüksek olması ile alakalı değil sadece bu iş. Görece eski bir ürün nasıl bu fiyatlara yükselebilir. Aklım almıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çin'den gelen ürünleri açıp bakmadan almamak lazım.

China SORTING CENTRE in Shenzen after massive 11.11 sale 2018.

If your package arrive knocked, torn apart or gone missing you'll know why. Aliexpress in a nutshell.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ÖG @ozgurg

  Aldığım 2 liralık kablonun hala nasıl düzgün gelebildiğine şaşırıyorum bunları görünce. 😀

 • sawgent @sawgent

  Ona rağmen dünyanın bir ucundan sağlam kutu geliyor. Bizimkiler parçalanmış, ezik büzük olmuş kutu teslim etmeye çalışıyor hala.

  • Cem KOÇ @cemkoc

   Geçen SSD aldım Türkiye'den. Kutusu su ve çamur içerisinde geldi resmen. Ciddi anlamda kutusunda kuru yer yoktu. Arkadaşlar dosya ve benzeri boyutta kargoların hepsini suya düşürmüşler, bir de tutanak vs tutmayıp dağıtıma çıkarma kararı almışlar. Pes yahu. Hava durumuna göre sipariş vereceğiz gibi duruyor.

Aquaman olmuş yav. Bazı noksanları yok değil. Hikaye örgüsü de bilindik. Ama güzel film olmuş gidilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap