Ailemle öylesine girelim dediğimiz Cici Babam oldukça iyi çıktı #FilmTavsiyesi olarak öneririm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar 150 liraya kadar kulak içi kablolu kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Genelde pop müzik dinlenecek. Bass ağırlıklı olmaması tek şart.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony’nin bazı telefonlarının ( Xperia X, Xperia X Performance, Xperia XZ Premium, Xperia XZ, Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact, Xperia XA2 ve Xperia XA2 Ultra) içinde gizlenmiş 120 hz tazeleme desteğinin olduğu ortaya çıktı. Fakat firma 2 senedir bunu kullanmıyormuş. Panellerin buna uygun olmasına rağmen Android yazılımından dolayı bunun kullanılmadığı fakat Android P ile geriye dönük olarak bu işlevin kullanılmaya başlanabileceği de belirtilmiş.

Xperia phones have a hidden 120Hz screen mode you won’t want

The iPhone X and the Razer Phone have one thing in common despite being worlds apart. Both have the ability to run the screen at a refresh rate of 120 Hz. Apple markets this feature for responsiven…
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung ile LG arasında ciddi tartışma. Hatta olay çıkar bundan denilen cinsten.
Samsung yeni reklamında Qled tv’lerinde 12 saatlik oyun oynatmış ve ekranımızda Ekran Yanması yok demiş. LG buna hemen cevap vererek reklamı kaldırmasını ve TV’lerinde artık öyle bir problemin olmadığını basın açıklaması ile beyan etmiş.

QLED vs OLED: The 12-Hour Image Retention Test

Testing for signs of image retention by the Blade & Soul gamers over a 12-hour period, the Samsung QLED and OLED TVs went head-to-head under exactly the same...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#FilmTavsiyesi için Taze taze Ready Player One izlenimlerim. İlk yarım saati harika. Orta kısımlar biraz durağan ve yine son yarım saat tam gaz şeklindeydi. Klasik hikaye, muhteşem görsellikte (+ses efektleri) gidilesi bir film olmuş. Steven Spielberg abimiz vermiş çoşkuyu, bir sürü oyun ve film referansıyla. Takip etmekte zorlanacaksınız 🙂 Ama keşke 3D olmayan bir salon olsaydı. Ankara Cepa Cinemaximum’da gitmeme rağmen, şu gözlükler yüzünden bazı sahneler karanlık olmadığını bildiğim halde karanlık geldi. Bu film aslında IMAX’te izlenir, ama bilet fiyatları malum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son izlediğim 2 filmden de tat alamadım. Shape of water ve Annihilation iyi filmler gibi görünseler de tatmin etmedi. #FilmTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Yok oluş’u izledim, açıkçası zerre tatmin olmadım. Acaip acaip ışıklar, garip garip renk şeyleri falan böyle kusuyordum başım döndü filmde. Konusu nedir ne değildir hep ortadanmış gibi başlaması beni uyuz etti. Ya başından anlat işte taaa en başta spoiler çakıyorlar. Bir gizem merak zerre uyandırmadı, haa böyleymiş hmm diye izledim durdum. Netflix’in hangi filmini izlediysem böyleydi bu arada, dizileri de böyle, ya gereksiz saçma sapan gizem var ya da hiç yok ama gizemliymiş olayı var.

  • Normalde Hit @formaldehit

    Shape of water harbiden iyi değildi. Çocuk filmi gibi desem olmayacak açık seçik sahne çok fazla, arada saçma sapan alakasız mesajlar filan. O senaryodan iyi kısa film çıkarmış bence. Pek çok şeyi amatörce geldi bana, gaz vermek için heykelcik vermişler diye düşündüm.