#filmseyir Justice League BvS’den 2 tık. Wonder Woman’dan 1 tık daha iyi olmuş. Flash, oturmamış ergen profili karakteri ile baya bi sırıttı gözümde. Batman desen, çizgi romanlardaki ve çizgi filmlerdeki müthiş zekasını şöyle bi koklatmışlar. Ama M. Keaton’dan sonraki en iyi Batman. Jason Mamoa kendini oynamış. Aquaman karakterini bilmediğim, mamoa abimizin bende kredisi olduğu için yorum yapamam. Cyborg mehh. Filme joss Whedon’un el attığı bariz belli. Kısım kısım avengers tadı aldım. 2 Tane post credit sahnesi var ikisi de hoş, filmin sonuna kadar bekleyin. Yalnız cgi Marvel filmlerinde ne kadar iyi yediriliyorsa DC filmlerinde o kadar kendini belli ediyor. Kötü değil, ama buram buram ben yapayım diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Umarım hepsinin yaptığı gibi tüm esprileri fragmana harcamamışlardır.

Maide'nin Altın Günü - Fragman (8 Aralık'ta Sinemalarda)

Maide'nin Altın Günü 8 Aralık'ta sinemalarda! Maide, titiz mi titiz, marifetli mi marifetli bir ev kadınıdır. Mahallenin en havalı altın günlerini yapmasıyla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Bir serinin daha içine edilecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alkolün yetişkin dönemlerde yeni sinir hücreleri üreten subventriküler bölgeye ciddi bir zarar verdiği ortaya çıktı. Sinir hücrelerini öldürdüğü bilinen alkolün bu yeni keşifle sadece öldürmekle kalmadığı, bunun yanında yeni oluşacak sinir hücrelerinin oluşumuna da engel olduğu ortaya çıktı.

Frequent alcohol drinking kills new brain cells in adults, females are more...

Researchers from The University of Texas Medical Branch at Galveston recently discovered that alcohol killed the stem cells residing in adult mouse brains. Because the brain stems cells create new...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Raikkonen yine tecrübeyi konuşturdu. Adam isteyince yapıyor. Ama isteyince 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar. Bazen Pc üzerinden instagram’a yükleme yapmak istiyorum. Windowed adında bir programa denk geldim. Bilginiz var mı? Güvenilir midir? Başka önerileriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Level’i 8. sayısından itibaren. Oyungezer’i de ilk sayısından itibaren takip etmeye başlamıştım.
Harçlığını bunlara ne harcıyorsun, diye ne sesler yükseldi zamanında. Tabi o dönem sadece ona değil. LeManyak, AutoCar, Level ve Chip dergilerine harbi harbi gömüyordum harçlığı.

OYUNGEZER VE LEVEL - Disket Kutusu 13

Bu ay çok özel bir ay. Level dergisinin 250. sayısı ile Oyungezer'in 10. yıl sayısı aynı ayda buluşuyor. İkisinin de içinde 10'ar yıla yakın çalışmış insanla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, sistem boştayken, fanlar normalden fazla çalışınca baktım durum bu. PC’yi defender ve avg ile taratıyorum ama bişey bulamıyor. Mining’e falan mı kurban gittik nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

COD WW2 korsana düşmüş. 63gb 🙂 İndirecek olanlara kolaylıklar diliyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap