Herkese selamlar.
Bundan yaklaşık iki ay önce şöyle bir paylaşım yapmıştım.

"Geçtiğimiz hafta muhabirlik için başvuruda bulunduğumdan bahsetmiştim. Haberin siteye nasıl girildiğini öğrenmem için bir hafta boyunca İHA'ya bağlı bir medya şirketine gittim. Daha sonra iş başvurusu için görüştüğüm şirket sahibi ile haftanın nasıl geçtiğiyle alakalı görüşmeye gittim. Yaklaşık 1.5-2 saat arasında görüşme gerçekleştirdik. Bana güvenilir ve ahlaklı kişiler aradığını, benim de güvenilir ve ahlaklı göründüğümü, arkadan iş çevirecek birisi olarak görünmediğimi söyledi. Daha sonra bana eğer istersem şirketin yönetim kısmında görev verebileceğini ancak bunun için de satışını yaptıkları ürünleri tanımam amacıyla 2-3 ay tezgahta şatış yapmamı ve daha sonrasında yönetime geçebileceğimi söyledi. Şirket; baharat, kozmetik ürünleri, kuruyemiş ve altın işi yapıyor. Yani ürün katalogları geniş. Bulunduğum ilçede en fazla şubesi olan şirket de burası. Benim okuduğum bölüm Türk Dili ve Edebiyatı ayrıca Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü de açıktan bitirdim. Bunları şirket sahibi de bildiği için eğer DGS ile devlet ya da özel üniversitede Hukuk kazanırsam bütün masrafları da karşılayacağını belirtti. Tek istediği şey dürüstlük ve arkadan iş çevirmemek. Sizler ne düşünürsünüz bu durumlar için? 🙂"

Bu bahsettiğim yerde işleri öğrenmem için çalışmaya başladım. Bir aylık süre içerisinde canımı dişime takarak çalıştım. Bir ay sonunda da her şey nasıl olduysa tersine döndü ve benimle çalışmak istemediklerini söyleyerek çıkışımı verdiler. Doğru dürüst bir şekilde ortaya sebep koymadılar. Söylenenlerin hepsi yalanmış. Bana büyük bir ders oldu. Bakalım şimdi ne yapacağız 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Herkese selamlar.
LCW'de bile montların 1000₺ olduğu yerde bu monta bu para değer mi sizce?
https://www.nike.com/tr/t/sportswear-repeat-sentetik-dolgulu-ceketi-X9TbXj/DX2037-133

Nike Sportswear Repeat Sentetik Dolgulu Erkek Ceketi. Nike TR

Nike Sportswear Repeat Sentetik Dolgulu Erkek Ceketi ürününü Nike.com'da bul. Belirli siparişlerde ücretsiz kargo ve iade.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Herkese selamlar.
Sizce bir kişinin bulunduğu, çalıştığı ortam o kişinin hayat kalitesini belirler mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Herkese selamlar.
Bir ürün satacaksınız diyelim. Satacak olduğunuz o ürünü kullanmamanıza rağmen kullanıyormuş gibi söylemek etik midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Herkese selamlar.
Sizlere sorum şu. Yaptığınız işin size prestij kazandırması mı daha önemli yoksa para kazandırması mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Ağlamıyorum gözüme mazi kaçtı. 😅

https://www.instagram.com/reel/CmBuX9RuiHT/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Herkese selamlar.
Ultrabooklar neden bu kadar pahalı? Oyun bilgisayarları kadar özelliği olmayan bu aletlerin bu kadar çok pahalı olmasını aklım almıyor. Özellikle Windows ultrabooklar çok pahalı. Apple Macbooklar Windows ultrabooklara göre daha uygun durumda. Anlayamadım gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 27

Herkese selamlar.
Bildiğiniz üzere Epic Games her gün bir ücretsiz oyun veriyor. Ben de bilgisayarım olmamasına rağmen her akşam girip ücretsiz verilen oyunu kütüphaneye yüklüyorum. İleriye dönük yatırım misali. 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar.
Polislik sınavına bu sabah girdim. Ön sağlık kontrolünü sıkıntısız olarak geçtim. Parkur sınavı için yaklaşık bir saat kadar bekledik. Bizden önce parkura giren adaylar salon zemininin çok kaygan olduğunu söylediler. Çıplak ayak ile yapmanın faydamıza olacağını söylediler. Sınav komisyonu da çıplak ayakla yapmanın yüksek risk taşıdığını belirterek önermiyoruz dediler. Ben de ayakkabı ile yapmaya karar verdim. En nihayetinde sıra bana geldi. Çok güzel bir şekilde parkuru yapmaya başladım. Son iki engele geldiğimde korktuğum başıma geldi ve sert bir şekilde yere düştüm. Bu da benim diskalifiye olmama sebep oldu. Düşmeseydim istenilen saniyede tamamlıyordum. Bu süreci iyi yönden düşündüğüm zaman verdiğim 25 kilo yanıma kâr kaldı. Nasip değilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 38