Malum arkadaşın videosunu bu bağlamda değerlendirirseniz daha iyi anlayacaksınız.

https://youtu.be/vuSH-bW7qeM?si=IUcHFkMIwng7Oor3

Hayvan Beslenmesinde Bilimsel Gerçekler // Teaser

“Evrim Ağacı” Youtube kanalında 3.5 milyon abonesiyle YouTube Altın Plaket sahibi Çağrı Mert Bakırcı ve Oyuncu Müjde Uzman, hayvan beslenmesi ile ilgili en ç...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dh’deki 15 pro ana konusunda gerçekten korkunç deneyimler yaşayan insanlar olmuş 17.5’ten sonra. Vefat eden yakınlarının fotoğrafı gelenler, eski kız arkadaşı ile fotoğrafları geri gelen evli insanlar… :))

#ios #apple #iphone

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 29

Windows'ta en kapsamlı virüs taraması yapan program hangisi arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Murat abi harika bir inceleme daha yayınlamış. Telefonda gözüm kalmadı değil :))
https://youtu.be/7Zq4gP9V8l0?si=dNOelbn_g4DwSrAI

Xiaomi 14 Ultra Detaylı İnceleme / 1 inç Sensör Leica Kamera

Xiaomi'nin 1 inç sensörle gelen telefonu 14 Ultra'yı inceliyorum.00:00 - Giriş00:28 - Genel Özellikler03:24 - Kutu Açılışı4:30 - Tasarım Özellikleri7:10- Par...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

GPT-4o kullanabilen var mı? Bende aktif gözükmüyor ne mobilde ne masaüstünde

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

15 Pro'nun rezalet minimum odak mesafesine henüz tam olarak alışamadım ama yine de fena olmadı sanki :)) 20cm odak mesafesi var net olarak. Bu tarz küçük çiçek, bitki, obje vs. çekerken baya uğraşmak gerekiyor. Çiçeğin kendisi, dalından birkaç milimetre önde olduğu için dal kadar net çıkmadı maalesef.
#CepTelefonuFotoğrafçılığı #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar elimde böyle bir S8 var. Ekranı açığımda bu yeşilimsi kısmın üstü normal görüntü veriyor fakat alt kısım fotoğrafta görüldüğü gibi. Bana tuhaf gelen şey ise, ekranı kapatınca Always on Display devreye girdiği zaman tüm ekran düzgün bir şekilde çalışıyor. Bir şekilde telefonun ana ekranına girebilir miyim acaba fikri olan var mı? Önceden parlaklık çubuğu ile oynayıp bir noktada tüm ekranı getirebiliyordum fakat şu an yapamadım.

#Samsung #TamiratTadilat

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskiden beridir bu tarz oyunları çok severim. Uçak veya uzay gemisini geliştirip uzun süre devam edebileceğim bu tarzda oyun öneriniz var mı? En düzgününü bulmaya çalışırken 50 tane oyun yükleyip silmek istemiyorum :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap