Yeni kitaplarım geldi. Bilimkurgu, Mitoloji & Tarih, 3 kitap aldım. 2'si Kolide biri zarfta geldi. Amazon indirim döneminde sipariş ettim. Kitaplar İthaki Yayınları, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları ve Say Yayınları. TİBKY olandan ayraç çıktı diğer kitaplardan çıkmadı. Sorunsuz ve hızlı ulaştı. Birinci Dünya S.T. büyükmüş bayağı, yorumları iyiydi ve TİBKY olunca aldım. Nesir Edda İskandinav Mitoloji için önemli bir eser o yüzden edindim.📚
Viking Mitleri: Nesir Edda - Snorri Sturluson
Uykudaki Uyanıyor - H.G. Wells
Birinci Dünya Savaşı Tarihi - Basil Liddell Hart
Bir önceki; https://teknoseyir.com/durum/1581251

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oral-B Vitality şarjlı diş fırçası kullanıyorum. Öncesinde Cross Action (4'lü paket) kullanıyordum. En son 3D White (4'lü paket) aldım, 80 TL'ydi. Şuan 3D White 210 TL üzeri, Cross Action 200 TL üzeri indirimle Amazonda 187 TL görünüyordu. Çok fazla geldi. Rossmann dan alışveriş yaptığım için kendi marka başlıkları olduğunu biliyordum. Denemek için 2 farklı türünden aldım. Fiyatı 108 TL indirimle 89 TL olmuş(3'lü paket). Kaliteli ürünleri var kötü olduğunu zannetmiyorum. Yedek başlık alacaklar bakabilir. Uyumlu olduğu kutuda yazıyor. Denedikten sonra "Güncelleme" yazarım.
Prokudent Classic ve İntensiv (3'lü paket) aldım. Sensitiv ve Kids modelleride var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 24

Merhaba @hkellecioglu hocam. Sitede altta çıkan reklam kapatılamıyor. Ekran altına yapışık. Bi kaç gündür var, gider diye bekledim yok. Tarayıcıyı kapatıp açtım olmadı, güncellemelere baktım yok. Sadece Teknoseyir de var. Ekranda çok ciddi yer kaplıyor, yazılarıda bozuk.
(iPhone, Chrome)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni kitaplarım geldi. Bilimkurgu, Fantastik & Tarih, toplam 5 kitap aldım. Kolide geldiler. Amazon indirim döneminde sipariş ettim. Kitapların 3'ü İthaki Yayınlarından, biri İş Bankası Kültür Yayınları, biri Alfa Edebiyat (İlkez aldım). İthaki Bilimkurgu Klasikleri ve İş B. olanlarda ayraç çıktı fakat diğer kitaplardan çıkmadı. Sorunsuz ve hızlı ulaştı. Hobbit ufakmış biraz garip oldu, kitaplıkta iyi dursun diye ciltli almıştım. Fakat içindeki çizimler çok hoş. Birkaç kitap daha alacaktım fakat stok bitmiş.
Hobbit (Özel Ciltli Baskı) - J.R.R. Tolkien
Yüksek Şato’daki Adam - Philip K. Dick
Odysseia - Homeros
Fahrenheit 451 - Ray Bradbury
Cesur Yeni Dünya - Aldous Huxley
Bir önceki; https://teknoseyir.com/durum/1484056

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 23 / 27

Benim paket 50 mbps'di. Dosya indiriyordum. Bir baktım 25MB/sn hızla inidiriyor. Hız testinde Download, Upload uçmuş. Kampanya falan mı vardı. (200 Mbps +)
#TürkTelekom #İnternet #Speedtest

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazondan aldığım bir ürün bozuldu. 30 günlük iade süreci geçti. Amazona yazdım yetkili servisle görüşün dedi. Fakat yetkili servis cevap vermiyor. Fotoğraf ve fatura istedi, gönderdim fakat 5 gündür cevap yok. Ne yapayım, Amazon yardımcı olur mu?
THH ile uğraşmak istemiyorum 6 ay sonra para iadesi verse ürünün fiyatı 2 katına çıkmış olur.
Benzer durumu yaşayan var mı?
(Ürün ve marka önemsiz, elektronik)
#Amazon #YetkiliServis #Yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Yeni kitaplarım geldi. Bilimkurgu & Mitoloji, toplam 5 kitap aldım. 4'ü koli diğeri balonlu naylona sarılı geldi. Amazon dan sipariş ettim, R.U.R. farklı satıcıydı. Kitapların hepsi İthaki Yayınlarından. Bilimkurgu Klasikleri olanlarda ayraç çıktı fakat diğer kitaplardan çıkmadı, Dune kitabında ufak bir katlama hatası var fakat sorun olmaz okurken. Dune 688 sayfa uzun bir yolculuk olacak. 😊
R. U. R. - Rossum’un Uluslararası Robotları - Karel Çapek
İskandinav Mitolojisi - Neil Gaiman
Dune - Frank Herbert
Dune Mesihi - Frank Herbert
Kurtuluş Projesi - Andy Weir
Önceki; https://teknoseyir.com/durum/1371149

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İddialara göre Gameloft'un yeni Ganstar oyunu geliyor. Görsellere, video ve kapalı alpha programının olduğu söylenen siteye göre Ganstar New York olarak görülüyor.
Son oyunları Gangstar New Orleans (2017) biraz zayıftı. Önceki oyunlara göre haritası, oynanışı, eşya ve araçları yetersiz kalıyordu. Daha çok online tarafa yöneliyordu. New Orleans Android, IOS ve Windows’a çıkmıştı. PC tarafında Microsoft Store üzerinden indirilebiliyor. Yeni oyunun Steam ibaresi görülüyor.
Bir önceki oyun Gangstar Vegas (2013) hala oynanıyor ve oyun güncelleme alıyor, etkinlikler yapılıyor. Yeni oyun Ganstar New York merakla bekliyorum.
Gangstar: Crime City (2006) den beri tüm seriyi takip ediyorum.
https://en.wikipedia.org/wiki/Gangstar
#Gameloft #Gangstar #Android #Apple #iOS #Windows #Steam #MobilOyun #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Servise gönderdiğim için Windows'u sıfırlamıştım Tekrar kendi düzenimi kuruyorum, ayarlarımı yapıyorum fakat önceden ayarlar menüsündeki üstteki kısım yoktu Cihaz 13.3 inç olduğundan ekranın yarısını kaplıyor nasıl kapabilirim Çok rahatsız edici Ayar, öneri, tavsiye diye arattım fakat birşey bulamadım
#Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Philips akıllı TV uygulaması yenilendi (Aslında baya zaman geçmiş, yeni keşfettim)
Eski arayüze göre daha derli toplu Daha kararlı çalışıyor Fonksiyonları hep bir arada İyi olmuş
Eski uygulama İOS da daha düzgün çalışıyordu, android tarafında zaman zaman göçüyordu Yeni uygulamada henüz bir karşılaştırma yapmadım
Bu arada eski uygulamayı kapatmışlar heralde açılmıyor Yeni uygulama olarak yayınlamış
#Philips #TVRemote #PhilipsTVRemote

BeğenFavori PaylaşYorum yap