Teknoseyir 10.yıl için Nakış Arma yapabilirim.
Yaptığım işler https://www.etsy.com/shop/kutalp/?section_id=27648472

ütüyle kıyafetlere yapıştırılabilir, veya çift taraflı yapışıtırıcı ile bilgisayar kasaına yapıştırılabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

400 TL'ye kadar mont gocuk önerirmisiniz? Böyle dolu dolu malzemesi, bofuduk am kumaşıda kaliteli. Şişme mont yada ceket gibi değilde bu Kuzeyli markalar gibi birşey ama 400 TL maks.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Ayda 2000 poster ayraç basıyorum mürekkepli yazıcı ile. Yazıcı Baskı makinesi tavsiye eder misiniz? Kaliteli baskı şart.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon prime kullanıcısıyım. Amazon'un sattığı çoklu prizden 4 adet aldım kutu delik 1 tanesi eksik geldi. 3 dk sürmedi toplam geçen süre, aradım hemen iade ettiler 1 tanesinin ücretini. Kusur kargonun zarar kime oldu bilmiyorum ama ben mağdur olmadım çok iyi hizmet.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Sİgorta kutusu montajı yaptım, tesisata bağlıyorum nötrde voltaj var. Kaçak akım rölesinde Nötr çıkışta voltaj var. Düğmesine basıyorum atmıyor. Kaçak akım rölem bozuk mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://shop.prusa3d.com/en/3d-printers/994-original-prusa-mini.html#/7-color-black_and_orange/40-spring_steel_sheet-spring_steel_sheet_with_smooth_double_sided_pei_sheet/70-filament_sensor-yea/72-filament_bundle-pla_filament_sample

3D yazıcı almak istiyorum, 380 euro gibi bir fiyat. Gümrükte takılma, alamama gibi bir şey yaşama ihtimalim var mı? Vergsini ödemek sorun değil.

Original Prusa MINI+ - Prusa Research

Introducing our new compact 3D printer with all the bells and whistles you would expect from the creators of the award-winning Original Prusa i3 MK2 and MK3S! The MINI+ is a big printer in a compact...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5