Ne güzeldi seninle 18 gün geçirmek !!!
Mümkünse bir daha görüşmeyelim 😀

Şakası bir yana, elimizden geldiğince dikkatli olalım diyecem ama maalesef bu da yetmiyor artık !!!

#Covid19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

Bundan sonraki yaşamına Tidal player olarak devam edecek 😊

#LGV20 #TidalHiFi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir erteleyip duruyordum ve sonunda hayırlısıyla şu filtre kahve mevzusuna girişeyim dedim. Fakat hangi yöntem ile başlamam gerek diye arada kaldım biraz. Bakındığım kadarıyla V60 kupa demleme daha yatkın geldi bana. Hatta dripesso pratik demleme aparatı ve Hario 02 kağıt siparişi geçtim. Kahveleri de Kafeingo üzerinden sipariş geçtim.
Yine de bir yandan "French press ile daha mı iyi olur? Nasıl başlamak lazım?" diye kendi kendime konuşur oldum 😀 Deneyimli arkadaşlardan yardım ve tavsiye rica ediyorum.

@emre64 @arandur @at Sizlerin tecrübelerinizi özellikle merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 35

Kendi aptallığım sonucu LG V20 telefonumun bataryası ve yedek bataryasını mahvettim. Şimdi orjinal yeni bir batarya aldım. Malum pil konusunda ortalıkta çokça safsatalar mevcut. Bu pili bari en azından olabildiğince verimli kullanmak istiyorum. Accubattery sayesinde 20-80 yöntemini öğrendim. Araştırdığım kadarıyla geçerliliği olan bir yöntem. Esas merak ettiğim ise yeni bir pili ilk olarak nasıl bir şekilde kullanmak gerektiği? Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Özellikle @orcun hocam senin fikrini de almak isterim.

#TeknoYardım #batarya #accubattery

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu iki kabloyu sipariş verdim. Araştırarak ve biraz da marka güvencesinden dolayı almaya karar verdim. Yine de içimde ufak bir kurt deşeliyor beni. Verim kaybı olur mu acaba? 2 ya da 3 mt. kablo kullanan arkadaşlar var ise deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Baseus Cafule Usb Type C 3metre 2.0A Hızlı Şarj Halat Usb Kablo
https://urun.n11.com/kablo/baseus-cafule-usb-type-c-3metre-20a-hizli-sarj-halat-usb-kablo-P363348804

Ugreen 90 Derece TYPE-C Oyunculara Özel Kablo 2 Metre
https://urun.n11.com/kablo/ugreen-90-derece-type-c-oyunculara-ozel-kablo-2-metre-P358870455

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Hala bünyede değişik bir etkisi var bende. Soundtrack seçimleri bile ayrı bir şaheserdi bu oyunların!!!
#BirazMüzik #NFS2SE #soundtrack

https://youtu.be/69-J2m_GyhI

Need for Speed II Soundtrack - Main Menu

Main Menu Rom Di Prisco Need for Speed II: Special Edition Soundtrack Download torrent: http://tinyurl.com/2g6oqs7 Need For Speed II: Special Edition Soundtr...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son bir kaç gündür yaşadığım bir sıkıntı var. Şöyle ki;
Herhangi bir yerden YouTube bağlantısına tıkladığım zaman içerik açılmıyor. Youtube arka planda açık değilse anasayfa açık bir şekilde duruyor, sanki ben direkt uygulamayı açmışım gibi. Açıksa da hiç tepki vermiyor. Durup dururken bu şekle geldi. Bir türlü çözemedim. Sorun ne olabilir acaba?

Cihaz: LG V20 Android 8.0
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir alıp almamak konusunda gitgellerde kaldığım KZ ZSN Pro’yu sonunda almaya karar verdim ve biraz evvel teslim aldım. Hemen kurulumu yapıp denedim ve şimdiye kadar beklediğim hata olmuş dedim. V20, KZ ZSN ve Tidal ile ses anlamında muhteşem bir üçlü yakaladım sonunda 🙂 Kulaklığı almamda @emre64 arkadaşımızın incelemesinin de payı büyük. Teşekkür ederim bu vesileyle inceleme için. Almayı düşünen, kulaklık arayışında olanlar var ise gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kulaklık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13