Şu saçmalığa bakar mısınız?
https://twitter.com/emiracle/status/1557113171013402626

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • liara @liara

  Geçen yıl fırında kredi kartı kullandım 2 defa çekildi gözüktü gittim böyle böyle dedim, paramı nakit iade etti ertesi gün banka da 2. çekileni kendiliğinden iade etti sonra gidip nakiti geri verdim. Belki sizin durumda benimki gibidir. Ancak mh nin böyle kestirip atması saçma olmuş.

 • Suicide @suicide

  Bosuna sinirlenmissiniz, durumu anlatarak harcama itirazi yapin. banka sirkete madem iki urun gonderdin bunu ispat et diye soracak zaten, ayni durum pttavm ile basima geldi ve parami sorunsuz geri aldim.

 • Emiracle @emiracle

  Yorumlar için teşekkürler. 1 saat geçtikten sonra iade oldu. Tabii bu arada benimle temas eden olmadı, muhtemelen sessizce hallettiler. 200 lira olunca bir canım sıkıldı ama Getir müşteri temsilcisinin tavrı daha da canımı sıktı.

 • cinnabon @cinnabon

  Arkadaş yazmış chargeback talebinde bulunacaksınız böyle durumlarda hiç tartışmadan, yani harcama itirazı (resmi tabirle ters ibraz talebi). Ürünü veya hizmeti teslim ettiğini kanıtlayamazsa dolandırıcı durumuna düşeceği için hemen iade eder parayı, "seve seve". Defalarca yaptım önceden, ordan biliyorum 🙂

  Ek olarak eğer sanal kart kullanıp her seferinde ödeme tutarı kadar kuruşu kuruşuna limit açarsanız böyle aptalca hatalardan korunmuş olursunuz, ben öyle yapıyorum.

Babamın laptop'ını upgrade ediyorum (SSD ve RAM), doğal olarak SSD'ye yeni sistem kuracağım. Windows 10 Single Language. Windows'un sitesindeki "Media Creation Tool" ile .iso'yu indirip, Rufus ile USB'ye bootable olarak yazacağım, buraya kadar bir şey yok. Media Creation Tool'da sadece Windows 10 diye bir seçenek var, sürümleri ile ilgili ekstra bir bilgi vermiyor, eskiden böyle değildi. Single Language, Pro vs. fark etmiyor, sonuçta bu iso'da hepsi mevcut değil mi? Yanlış bir şey yapmıyorum sanırım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Galaxy S20 telefonuma One UI 4.1 güncellemesi geldi bugün. Telefon daha akıcı çalışıyor sanki ama plasebo etkisi de olabilir elbet. https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/what-are-the-new-features-and-upgrades-of-one-ui-4-1/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

😱

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Afganistan'daki bu İngilizin yarı gönüllü mahsur kalma hikayesi viral olmuş. Saçma sapan ve aynı zamanda da enteresan bir hikaye.

British College Student ‘Lord Miles’ Claims He’s Stuck in Afghanistan

“Lord Miles” has been posting through the Taliban’s takeover of Kabul.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kamu Hizmeti Duyurusu: Windows 10, version 1803 nam-ı diğer April 2018 Update, Windows Update'te yayınlandı. #Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Kimler #AndroidLollipop kullanıyor? Smart lock/trusted places hakkında bir sorum var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6