Şu saçmalığa bakar mısınız?
https://twitter.com/emiracle/status/1557113171013402626

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mrmetalhead @mrmetalhead

  Konusma sonrasinda geri bildirim icin puanlama imkani varsa basacaksin buna en dusuk puani, o alacagi iki kurus bonustan da olsun calisan. Boyle kafadan sagma tipler her yerde var. Musterinin sorunu cozmez, adam tekrar ulasir bu sefer sana denk gelir, yardimci olursun ancak adam onceki memnuniyetsizligi yuzunden sanada dusuk puan verir. Musteri hizmetlerinde calisirken isini duzgun yapmayan diger calisanlara cok sinir oluyordum.

 • Suicide @suicide

  Bosuna sinirlenmissiniz, durumu anlatarak harcama itirazi yapin. banka sirkete madem iki urun gonderdin bunu ispat et diye soracak zaten, ayni durum pttavm ile basima geldi ve parami sorunsuz geri aldim.

 • Emiracle @emiracle

  Yorumlar için teşekkürler. 1 saat geçtikten sonra iade oldu. Tabii bu arada benimle temas eden olmadı, muhtemelen sessizce hallettiler. 200 lira olunca bir canım sıkıldı ama Getir müşteri temsilcisinin tavrı daha da canımı sıktı.

 • cinnabon @cinnabon

  Arkadaş yazmış chargeback talebinde bulunacaksınız böyle durumlarda hiç tartışmadan, yani harcama itirazı (resmi tabirle ters ibraz talebi). Ürünü veya hizmeti teslim ettiğini kanıtlayamazsa dolandırıcı durumuna düşeceği için hemen iade eder parayı, "seve seve". Defalarca yaptım önceden, ordan biliyorum 🙂

  Ek olarak eğer sanal kart kullanıp her seferinde ödeme tutarı kadar kuruşu kuruşuna limit açarsanız böyle aptalca hatalardan korunmuş olursunuz, ben öyle yapıyorum.