tuskilidi paylaştı.

GM5 Plus telefonumda telefon uygulamasında favoriler (yıldızlı kişilerden bahsediyorum) altında sıralanan sık iletişim kurulan kişiler bir süredir siliniyor. Pek önemsemedim ama dün blackberry (android) kullanan bir arkadaşım böyle birşey olmaya başladı diye bana sordu. Var mı benzer bir durum yaşayan? Görebildiğim kadarıyla bir ayarı yok bunun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Excel ya da google earth gibi programlarda böyle yırtılmalar oluyor. Sebebi ne olabilir? Ekran kartını güncelledim ama düzelmedi. https://youtu.be/wgNkbhb5Rs8

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günün anlam ve önemine binaen

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

merhaba arkadaşlar. aşağıdaki programı nasıl kurabilirim? birçok yerden bir şeyler indirdim ama sağ alt tarafa ya da denetim masasına bu uygulamayı getiremedim. eskiden bilgisayarda kuruluydu ama zamanla ne olduysa şimdi lazım oldu ama iki gündür uğraşmama rağmen yapamadım.

anakartım intel dh57dd eski bir anakart

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

bu gün televizyon kumandasını alıp tvyi açtığımda kumandada bir sıcaklık hissettim ve elimi pil yuvasına dokundurduğumda aşırı bir sıcaklık olduğunu fark ettim. kumanda yuvasını kokladığımda plastik kokusu da vardı. hemen mermer üzerinde pili yuvadan çıkarttım ve pillerlerden biri tutulamayacak kadar sıcaktı. pili çıkartırken zemine çarptığında içinden duman çıktığını gördüm. böyle bir şey ilk defa başıma geldi, pilin kumandayı eritip yakacak kadar etkili olabileceğini bilemiyorum ama anladığım kadarıyla ucuz kurtulmuşuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Okul müdürü belki anlarım diye beni çağırdı ama ben de pek anlamadım. Okula zil takmak istiyorlar. Ellerindeki donanım bu ve bilgisayara bağlamak istiyorlar. Tam olarak nasıl yapmamız gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

merhaba arkadaşlar. gm5 plus telefonum bozulunca mecburen format atmam gerekti. bu gün uğraşıp telefonu çalışır hale getirdim fakat silinen fotoğraf ve videolarımı telefonu bilgisayara bağlayarak kurtarmak istiyorum. Recuva vb. kurtarma programları ile taratmak istediğimde benden C:\ D:\ vb. gibi FTP adresi istiyor fakat telefonum bilgisayara MTP olarak bağlanıyor ve doğal olarak kurtarma programına taraması için bir adres veremiyorum. Bu konuda deneyimi ya da fikri olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

farklı şarkıların aynı alt yapı ile söylendiği bir şarkıyı ilk defa dinledim. baya hoşuma gitti bu tarz.

https://www.youtube.com/watch?v=h6vj8Ryu0LI&t=1m08s

Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee & Justin Bieber (SING OFF vs. Pixie...

🚨 NEW VIDEO HERE: https://youtu.be/duzclRjNRo4 🚨 STREAM GRENADE ON SPOTIFY: https://play.spotify.com/track/7v3BgTzIcSLtZYwBIWI6ip?play=true&utm_source=open.s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap