Haberlere daha bişey düşmedi ama sanırım urfadaki tugayda 2 patlama sesi ve yogun duman görülmüş akabinde bölgeye sivillerin gelmemesini isteyen çok sayıda polis ve saglık yardım aracı intikal etmiş. Facebook ta urfanın yerel sayfasından gördüm bende orda olan varsa özet geçsin. İnşallah ters bir durum yoktur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Abi sen fiyatı indir bak şerefbizim ihtayıcı olmayan bile alacak ürünleri. İndir fiyatı çek aşağı 10 tl de kupon salla para dönsün. Sahiden steam indirimleriydi kış sonbahar efsane cuma gibi ayaklarla son 2 ay içinde ne kadar para bayıldınız arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony kulaklığımı satıyorum kullanamadıgımdan dolayı yatıyor epeydir. Satma sebebim artık kulaklık kullanamayacak olmam ürün sıfırdan farksızdır denebilecek derece toplamda 100-150 saat kullanılmıştır tahminen. 400 liraya satıyorum kendim 500 liraya almıştım hepsiburadadan fiyatının 1700 küsür olduguna bakmayın o zamanlar dolar düşüktü ben alırken.

Sony MDRXB950B1B.CE7 Kulaküstü Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Sony MDRXB950B1B.CE7 Kulaküstü Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pc de oyun oynarken kullanmak için yaka mikrofonu bakıyorum deneyimi tavsiyesi olan varmı? Baya baktım ama bilgi bulamadım bu yaka mikrofonu pc de kullanma hakkında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu psu dan alacağım 350 liraya mining de kullanılmış 3 ay kadar ne dersiniz degermi?

SilverStone Strider Platinum 1200W 80+Platinum Tam Modüler Güç Kaynağı...

SilverStone'dan 80Plus Platinum Sertifikalı, En Üst Kalite Güç Kaynağı! Dünyanın en ünlü kasa üreticilerinden SilverStone, adına yakışır şekilde yüksek kaliteli...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş ssd ye windows 10 pro kuruyorum %17 de takılı kaldı 1 saat oldu tam şuan. Sabah denedim 32 de takılı kaldı nedir bu şirretin sebebi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Para verip antivirüs kullanan varmı? Torrent ve bazı dosya paylaşım siteleri ile işim oluyor o yüzden hangi program makbulse parasını verip lisanslı tam koruma kullanmak istiyorum. Bu yüzden deneyimi olan arkadaşların tavsiyesine açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Ps4 pro cihazımı satıyorum ilgilenen varsa şu şekilde;
ps4 pro + dikey durdurma standı + kolların şarj istasyonu. Hepsi sony marka ürünler farklı marka yok. Psn hesabı içinde 35 kadar oyun var yanlış hatırlamıyorsam hepsi satın alınmıltır psn plus ile aldıgım oyunlar degildir. Çogu Aaa oyunlar fiyatım tek ucuz olsun 2500 tl komple hesapla birlikte. Hesabı almıyorum fiyat ne olur derseniz 2499 😊
oyunlardan hatırladılarım
gta5
witcher 3 goty
gran turismo
starwars battlefront 1 ve 2
mortal combat xl
god of war 3
uncherted 1-2-3-4 seri şeklinde
borderlands handsom collection
DOOM
assasins credd syndicate-black flag- unity biri daha var aklıma gelmiyor
last of us 1 remastered
infamous serisinden 2 oyun
knack 1-2
trine diye bir oyun serisi
little big planet
senuas isimli bir korku oyunu
beyond two souls
Lp nin delirdigi Bloodborne oyunu 🙂
digerleri aklıma gelmiyor ama daha var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap