ryzen 2600 ile msi a320m pro e anakart sistem Windows 7 kuracaz uefi olmadan. Kurulum ekranında kurtarma için 500 mb ve 100 mb gibi diskte bölümler bırakmaması için. Lakin yükleme ekranında klavye mouse çalışmıyor. Msi smart tool ile iso yu usb ye attık ama yine çalışmadı. Nihayetinde ps2 klavye mouse kullandım yine olmuyor. Ccboot disksiz sistem ve oyun arşivi için windows 7 kullanmak zorundayız. Böyle bir sorun var bilgisi olan arkadaşlar fikir verirse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Atv'de yine salak salak Pubg haberi yapıyorlar. Uyuşturucudan daha tehlikeli diyor. Salagın biride hem kanalı izleyenleri hemde muhabiri trollüyor. Ne iş arkadaş bu ramazan ramazan devlet yasaklasın diyor üstelik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ryzen 2600 lü 1060/rx580 li sistem toplayıp aldım cafe açıyorum. Ruhsat için izin işleri için açmadan öncemi açar açmazmı başlamam lazım. Tapuda tuttugum yer iş yeri olarak gözüküyor bu işlerden anlayan arkadaş yardımcı olursa malbule geçer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rx 580ler saglam ve tabiri yerindeyse sıfır diyebilirim. 40 adet kadar ben aldım sorunsuz tek fiyat 1000tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Sırf siyasi fikirler uyuşmuyor diye insanlarla araya set koymak benim açımdan cahilligin tescillenmiş halidir. Bu yüzden kimse ile siyasi yada başka bir konuda araya set koymuyorum. Engellemek kaybetmektir. Konuşup yola devam etmek erdemliktir. Bu yüzden kimseye kırgın küskün degilim olmamda. Bu benim görüşüm bizden başka bize bakacaz kimse yok. Saygı ve edep çerçevesinde her soruna çözüm bulunur diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rx 580 ve 1060 6gb kartları test etmem lazım ama bir sürü program var hangi programı kullanmalıyım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14