Exynos 9820 özellikle çoklu çekirdek performansında (Geekbench 4) Apple A12'yi yetişmiş ama bu sonuçlar nedir?

2,41 GB lik MOV dosyasının ve 3.76 GB lik MP4 dosyalarının disa aktarim sureleri;

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 21

Bu aralar bir iPad Pro kovalıyorum. Ancak Tim Cook'un Türkiye'deki fiyatları düşüreceğine dair açıklaması nedeni ile beklemedeyim. Fakat açıkçası bu fiyat indirimlerinin iPad Pro'lara yansıyacağından çok da ümitli değilim. Şöyle ki;

Almayı Düşündüğüm iPad Pro 12.9" 512GB Wi-fi Modelinin Amerika Satış fiyatı : 1.249$ iken Türkiye satış fiyatı 9.999,00 TL

Öte taraftan iPhone Xs Max 256GB telefonun ABD satış fiyatı da 1.249$ olmasına rağmen Türkiye fiyatı 12.099 TL.

Yani ABD satış fiyatları aynı olan iki ürünün TR fiyatları arasında 2.100 TL fark var. Çünkü iPhone'ların fiyatları son derece fahiş belirlenmiş. Apple bana göre en fazla iPhone'lardaki bu fahiş fiyat durumunu normal seviyeye getirecektir. Yani şu an 12.099 TL ye satmaya çalıştıkları iPhone Xs Max 256 GB'in fiyatını 9.999 TL ye düşürecekler.

Küçük bir umut olarak da diğer ürünlerde de indirim yapmış olmak adına hem iPad Pro'yu hem de iPhone Xs Max 256GB'in fiyatını 9.499 TL ye düşürebilirler.

Özetle iPad ailesinde öyle ciddi bir indirim beklemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Tam iPad Pro alacaktım Tim Cook un Tr de fiyatları düşüreceğiz geçtiği çıktı. Doğru mu ondan da emin değilim. Var mı şu işin Aslı astarı? Durduk yere fazla para ödemeyelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Cık!

Bunu da sevmedim. (Yazar burada Huawei Mate X i kastediyor)

Genius bir fikir gelmediği sürece bu katlanabilir telefon olaya teknoloji tarihinin fiyaskolarından biri olmaya ciddi aday. Tıpkı 3D gibi, VR gibi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Wasteland diye bir dizi vardı. İnsanların yerine robotların yaşadığı bir şehir. Belki de adını karıştırıyorum. Zira internette aradığımda karşıma çek yapımı Pustina çıkıyor hep

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Tarihte yapılmış en seksi makine budur bence.

E39 M5

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Apple Samsung ile anlaşarak Samsung’un akıllı TV lerine iTunes içeriklerini koymaya başlamış. Öde-Seyret şeklinde.

Apple, Apple TV nin fişini mi çekiyor? Öyle ise çok doğru bir karar. Zira iTunes içeriklerini sadece Apple TV veya diğer Apple ürünlerine özel kılmak baştan bir hata idi. Android tarafında da parasını ödeyip içerik satın alabilecek milyonlarca potansiyel müşteri var.

Yanlış hatırlamıyorsam iTunes Store gelirleri 10 milyar dolar sınırını geçmişti. Bu hamleden sonra çok fazla fazla artacaktır. iTunes Store tek başına Netflix, HBO gibi şirketlerin değerine ulaşabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İtunes’e gelir gelmez Venom’u alıp izledim. Filmi çok sevdiğim söylenemez ama ödediğim ücretin karşılığını aldım diyebilirim. Fakat anlamadığım bir şey var. Ben Venom’u Marvel’in kötü karakterlerinden biri biliyordum. Ama bu bildiğin Deadpool çıktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap