Windows 10 bilgisayar açılışta Otomatik onarım, Bilgisayarınız düzgün başlatılamadı, yeniden başlat diyor, yeniden başlatı seçince düzgün bir şekilde windows açılıyor. Bir sonraki sefer gene aynı hata olabiliyor. Sebebini veya çözümünü bilen var mı?

#TeknoYardım #windowsyardim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Anakart seçerken nelere dikkat etmek gerekir? PC toplarken anakart (gösterilen önem / bilgisayarın kalitesine etkisi) oranı en düşük olan parça oluyor ve seçilen işlemciyi çalıştıran en ucuz anakart seçiliyor genelde.

Chipset işlemcimize uygun olacak tabii ki, ama sonrası?

Mesela ben bir tane söyleyim, ram slotu miktarı. Sadece 2 tane olursa ileride sıkıntı olabilir. Başka neler olabilir?

#Anakart

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Vestel TV alınır mı? Neredeyse iyi markaların 65" fiyatına (~6000TL) Vestel'de 75" (~8000TL) var. Görüntü kalitesİ önemli ama büyüklük de çok önemli. Bazıları alınmaz, çöp diyor, bazıları da yıllardır kullanıyorum, memnunum diyor.

#TVtavsiyesi #VESTEL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Akakçe'de an itibariyle 459 adet SSD, 460 adet HDD ürünü var. SSD'nin baskın ürün grubu olmasına bir kala diyebilir miyiz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Aven Colony mi ,
( https://www.youtube.com/watch?v=e59npvTLk9M )

Surviving Mars mı yoksa
( https://www.youtube.com/watch?v=BikzeJtMvQY )

Planetbase mi?
( https://www.youtube.com/watch?v=byFePqGrUz4 )

PS4'te.

veya başka alternatif ne olabilir?

#oyuntavsiyesi

Aven Colony - Surviving Aven Prime Trailer | PS4

Aven Prime is a planet fraught with danger, do you have what it takes to survive? Take on hostile wildlife with plasma cannons, prevent deadly airborne disea...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • scorptr @scorptr

  Planet base bir yerden sonra tikaniyor bastan baslamak zorunda kaliyorsun pek onermiyorum diger oyunlari oynamadım

 • HasanÖfke @simulasyon

  Aven Colony de güzel ama biraz şey gibi sınırlı Surviving Mars ile güncel ve atölye desteği var ancak PS4'de yok ve sırf Mars sıkabilir. Ben Aven Colony'de çok eğlenmiştim 😀 Aven Colony böyle az kitle tarafından bilinen çok abartılmayan ama iyi olan memnun eden bir oyun gibi kaldı. Çok güncellediler uğraştılar ama desteğin sonuna gelindi. İkisinden birini seçebilirsin eğer seviyorsan pişman olmazsın Surviving Mars biraz daha uzun sürüyor ve çok ilgi istiyordu deliriyordum. Bu oyunlarda kopunca bir daha başlamak benim için çok zor oluyor

 • memedeath @memedeath

  Planetbase, Surviving Mars'ın yanında çok basit kalıyor. Aven Colony' yi bilmiyorum.

 • protego @protego

  Surviving Mars güzeldir, son gelen düzeltmeler ve dlc'lerle güzel oldu. Ama DLC'siz oynanmaz oyun onu belirteyim. DLC'lerle ek özellikler değil baştan beri olması gereken şeyleri getirmişler. Uzun süre oynatıyor kendini. Ama bir kere bitirdikten sonra tekrar baştan başlar mısınız bilmem. Gerçi bu tür oyunların hepsinin sorunu bu

#Witcher3 mü
#AssasinsCreedOrigins mi?
#oyuntavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

PS4 için oyun tavsiyesi istiyorum arkadaşlar. Türünü söylemekte zorlanıyorum, zaten net bir tür de yok aklımda. Esas istediğim açık dünya gibi, serbest oynanış, oyunda görev/iş yapıp para kazanıp ilerleme/gelişme olsun istiyorum.

Sadece rpg gibi olursa görev yapıp para kazanıp ekibi geliştirdiğimiz, ekipman filan aldığımız (kısmen borderlands gibi, veya elder scrolls 4-5 )

Strateji gibi birşey ise gene iş yapıp para kazanıp işi büyüttüğümüz bir oyun türü. İlla tycoon tipinde olmak zorunda değil.

Mesela Elite Dangerous bu tanıma uyuyor, iş alıyorsun, görevlere gidiyorsun, serbestsin. İster ticaret yap, ister paralı asker ol. Kazandığın para ile gemine yatırım yap, filonu büyüt... (bildiğim kadarıyla) Sadece öğrenme eğrisi biraz beni ürküttü...

Görsellik çok aşırı önemli olmasa da pixel art tadında olmasını pek istemiyorum.

Play Station 4 için olduğunu tekrar not edeyim...

#oyuntavsiyesi #ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Hobi bölümü istiyoruz yahu, hiç hobi bölümü çıkmıyor...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18