Bilgisayarımda iki tane ekran kartım var, diyelim ki 2 x 2080. Bunlardan 6 veya 8 çıkış alabilir miyim? SLI harici bir yöntem vardı, çıkış adedini arttıran, onun adı surround idi galiba. 2080'lerde o özelliği kaldırmışlar sanırım. Bilgisi olan var mı?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Demir Turkcell Superonline çağrı merkezi ile görüşüyordum bağlantı sıkıntısından dolayı. Konuşurken Turkcell'den mesaj geldi, wifi şifreniz şudur, aman kimseyle paylaşmayın diye... Wifi şifresinin Turkcell tarafından görülebildiğini bilmiyordum, beni çok şaşırttı.

@leventp @hkellecioglu @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Kullanılan kelime enteresan geldi, ne sevdiğini BİLİYORUZ!!! 😀

#Playstation #mail #dijitalpazarlama

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir duyuru; herhangi bir proje için gereken objelerin 3D yazıcıdan basılmasına ihtiyacı olanlar benimle iletişime geçebilir. Üç boyutlu yazıcıdan 25 x 21 x 21 cm boyutlarına kadar 3D baskı alabilirim. Modelleri sizin hazırlamanız ve tercihen stl dosyası olarak göndermeniz gerekiyor.

#3dprint #3DPrinter #printondemand #3dyazıcı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Playstation 4'de son birkaç aydır bir sorunum var. Market'e giriyorum, bir kaç oyuna bakıyorum, bir süre sonra store'un internete erişimi gidiyor, mevcut listedeki diğer oyunların detayları gelmiyor veya videoları açılmıyor. Başka listelere girince içi dolmuyor. Ana ekrana geçip tekrar store'a döndüğümde artık hiç açılmıyor.

Ayarlara gidip ağ ayarlarından internet bağlantısını test et dediğimde test başarı ile tamamlanıyor (~25mbit dl, ~5mbit ul) ve store yeniden çalışır hale geliyor. Yine biraz gezindikten sonra aynı sıkıntı oluyor. Çözmek için router'da port forwarding yaptım PS4'e özel; faydası olmadı.

Ağ ayarlarından her bağlantı testi bana store'da geçici bir erişim (2-3 dakika veya belli bir ekran geçme miktarı kadar, bilemiyorum) sunuyor.

Sorunu PS4 netflix veya youtube'da yaşamıyorum, sadece store'da. Router'a hem wifi'dan hem ethernetten bağlandım, fark etmedi. Ancak evin interneti yerine telefondan wifi hotspot yaptığımda hiç sorun olmadı. Evin interneti turkcell fiber limitsiz.

Sebebini, çözümünü bilen var mıdır ahali?

Cihaz: PS4 Pro
-Deneyip işe yaramayanlar : Port Forwarding, ethernet kablosu ile bağlanma, wifi ile bağlanma, DNS olarak Google DNS ayarlamak.
+İşe yarayanlar : Telefonun internetini kullanmak

#PS4 #Playstation #playstation4 #PlaystationStore #Network #Problem #teknosoru #bağlantı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#YouTube #Premium üyeliğim başladı. Vatana millete hayırlı olsun. Faydaları :
1- Reklamsız
2- Download, offline izleme
3- Arkaplanda oynatma. Yani ekranı kapat, dinlemeye devam et.
4- YouTube Originals izleme

İlk ikisini YouTube Go da sağlıyor ama üçüncüsü için tek #youtubepremium (tabii videoları farklı şekilde indirince herşey mümkün)

Fiyat 3 ay bedava, sonrasında aylık 16.99 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20

Bisiklet ile gezerken gittiğim rotayı haritaya çizecek android uygulaması bakıyorum. Mümkünse google maps veya yandex ile uyumlu. Var mı bilgisi olan?

#tsbisikletkulübü #Harita

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9