#Superonline #superbox kullanan arkadaşlar. VPN servislerinin engellendiği doğru mu? Bu konuda birçok şikayet okudum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Fatih @fatihy

  Ben yaklaşık 1 hafta 10 gündür kullanıyorum. Bende zte modem var ve bunun icin sorunlu diyorlar ama 1-2 sefer dışında pek arıza çıkartmadı. Modem çok basit ve arayüzünde neredeyse hiç ayar yok. Sadece Wi-Fi kullanıcı adı ve şifresi belirlenebiliyor. Bunun dışında hiç ayar yok.

  Bana henüz bir reklam çıkmadı ama bir şeylere müdahale ettiğini düşünüyorum ben. Bazen bazı sayfalara Çek geç giriyor veya hiç açılmıyor. Kendi telefonumun interneti ile deneyince sorunsuz açılıyor. Kötü havada etkilenmiyor diyorlar fakat bugün yağmur vardı ve sinyal kalitesi iyice düştü az ceker hale geldi. Bir süre sonra düzeldi.

  Yaklaşık 150 GB kadar harcamam olmuş. Ping 20-25 arasında geziyor.

 • demigod @demigod

  bölgeden bölgeye fark olmuyorsa yok öyle bir şey.

 • Emmi @emmi

  superbox son 1 aydır kötüleşti simetrik çalışmıyor artık ping yükseldi sürekli kopuyor yoğun saatlerde

 • PCMODTR @pcmodtr

  Uzun süredir sınırsız paketini kullanıyorum.NordVpn üyeliğim vardı çalışmadı ve ilk aldığımdan beri vpn kısıtlaması var. Taracılara eklenti ile kurulan vpn uygulamalarının ve bazı Layer 7 den çalışan yazılımların bağlandığını gördüm lakin bir kısıtlamanın olduğu bariz belli. Huawei B618 modem kullanıyorum ve ethernet portundan kendi unifi ağıma dahil ettim hiç bir sınırlama olmadan ağı genişletebilirim.Bir süredir dengesiz bağlantı ve 28 pinglerde dolaşan yenileme hızları var. Doğru bağlantıyı yakalayana kadar bir kaç defa kapat aç yapınca düzeliyor max 150 download 50 upload görüyorum. (İstanbul Bahçelievler)

GM5D telefonum 3 yılı aşkın bir sürenin ardından can çekişmeye başladı. Telefondan performans beklentim yok. En performanslı çalışmasını beklediğim şey Google Maps. Oppo Reno Z gözüme en çekici gelen telefon. Aşağıdaki alınmaz denebilecek bir durum var mı?
https://www.teknosa.com/oppo-reno-z-128-gb-karbon-siyahi-akilli-telefon-p-125077197?utm_source=cimri&utm_medium=comparison

Oppo Reno Z 128 GB Karbon Siyahı Akıllı Telefon Fiyatı ve Özellikleri

Oppo Reno Z 128 GB Karbon Siyahı Akıllı Telefon fiyatı, modelleri ve teknik özellikleri Teknosa'da. Oppo Reno Z 128 GB Karbon Siyahı Akıllı Telefon en uygun fiyatlarla Teknosa'dan alınır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce video izlerken 3 yıllık GM5D'nin alttaki hoparlörü gitti. Normal telefon görüşmesi yapılabiliyor ama eller serbest görüşme, video izleme ve zil sesi yok. Telefonu iki defa kapatıp açtım ama işe yaramadı. Pek ihtimal vermiyorum ama böyle bir sorunun yazılımsal olması ihtimali var mı? Zaten batarya değişimine gitmesi gerekiyordu bir süre sonra, bu durumda hızlıca ikisini birden hallettirmem gerekecek. #GeneralMobile

BeğenFavori PaylaşYorum yap

China Post ile gelmiş ve İstanbul'a inen sipariş ne kadar sürede teslim ediliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

#TeknoYardım
Bazı plastikler var bir süre sonra yapış yapış oluyor. Midland telsizlerim, Bauhaus led lambalarım böyle oldu. Bu sorunu gidermenin bir yolu var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez @lterlemez

  Yok maalesef, farelerde de oluyor. Su dışında hiç bir şey değmemeli (tuzlu su, ter de dahil), belli aralıklarla, ter, tuz, yağ (vücut yağı da olabilir bu) vb maddelerden saf su ile temizlemek lazım.

 • demigod @demigod

  geride kalan yamalı bohça kıvamında olanları da tamamen temizlemeyi ve artık yumuşak doku olmadan kullanmayı amaçlıyorsanız %99.9 saflıkta izopropil alkolü bolca boca ettiğiniz bir mikrofiber temizlik bezi çok işe yarıyor.

 • moraral @moraral

  Bu sorun plastikten değil plastiğin üzerine yapılan kaplamadan kaynaklı. Bu kaplamanın amacı ucuz sert plastiği yumuşak hisli şekle getirmek.
  Bu kaplama zamanla dediğiniz şekilde yapış yapış oluyor. çaresi yukarıda da belirtilmiş %99 luk
  İzopropil Alkol. Bunu internetten n11,hepsiburada,gittigidiyor gibi yerler dışında boyacılarda boya çıkarmak için kullandıkları için bulabilirsiniz. eğer hiç bulamazsanız hastanelerde dezenfektan olarak %70 lik izopropil alkol kullanılır (rubbing alcohol) . Daha güçsüzdür ama plastiği uzun süre bu alkaol içerisinde tutarsanız yine etkili olacaktır.
  Yalnız kullanırken dikkat edin , tahriş edicidir. Nitril eldiven ile kulllanın.

  • Yılmaz Bilgili @ybilgili

   Elektronikleri nasıl alkolün içinde tutacağım? Bezle falan silerek çıkarma ihtimali yok mu?

  • moraral @moraral

   @ybilgili Mümkünse sadece plastik kısmını alkole maruz bırakın. Silerek de olur ama %99 luk olursa işe yarar. Alkol ile ıslatıp mendil ile çevresinde de tutabilirsiniz. Elektronik kısımlara da bant yapıştırın. PCB lerin koruma kaplamalarına zarar verebilir İPA.

  • lterlemez @lterlemez

   @ybilgili; Tutmanıza gerek yok, bendeki fareye benzer bir yapıda ise; kaplama olduğu için kaplanan yer biraz çukur gibidir ve bu bölgeye yapıştırılmıştır. Kenarından biraz kanıttırırsanız, muhtemelen yerinden ayrılmaya başlayacaktır. Sökün tamamen, kalan kısımları da tavsiye edildiği gibi izo'lu bezle silerek temizlersiniz. Daha sonra da, özellikle otomobillerde kullanılan kaplamala malzemeleri var. Onlar ile elinize uygun şekilde kaplayarak kullanabilirsiniz.

 • olasandra @olasandra

  Plastidip diye bir sprey boya var. Her türlü eşyayı kaplamak için kullanılıyor.

Hazırlık yapma zamanı geldi sanırım. #bisiklet için kışlık ekipman tavsiyeleri verebilir misiniz? Soğuk hava evet ama yağışta binmem.
#tsbisikletkulübü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yılmaz Bilgili @ybilgili

  Orayı takip ediyorum zaten. Hatta bütün giyimim Decathlon'dan. Orada olmayan, kullanıp memnun kaldığınız birşey varsa onu öğrenmek istiyorum.

 • Batuhan @achfighter

  Soğuk havada boyunluk ve rüzgarlık lazım oluyor.

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  Şöyle bir tiyo verebilirim 😀 Güneşli güzel bir günde pazar kahvaltısına gitmiştik ekipçe (20-25 bisikletçi) ama dönerken hava kapandı ve yağmur başladı biraz çok yoğun yağdı sonra normal ufak ufak atmaya başladı biz de çare yok deyip yola koyulmaya karar verdik. Nispeten ıslanmamak için çöp poşetlerinden yağmurluk yaptık kendimize, gittiğimiz mekandan temin ettik; çok yardımcı oldular hatta yedek olsun diye 1 paket bile elimize verdi işletmeci abi. 🙂 Çöp poşetinden de yağmurluk olur mu demeyin darda kalınca öyle bir güzel oluyor ki bazılarımızın yağmurluğu kısaymış üstüne poşetlerden geçirdi 😀 1 tanesi ne kadar yer kaplar ki ya da 2 atmak lazım çantaya yada formanın sırt kısmına 1 tane özellikle kışın. 😉

Kutusunda, açılmamış, hiç kullanılmamış durumda. BEYAZ renk Logitech Z523. İstanbul'da elden teslim. Şehir dışına ödemeli kargo. Gördüğüm kadarıyla en son 700 TL civarına satılmış. 400 TL'ye vermek istiyorum. Duyurulur.
#Satılık #ikinciel #Logitech #Z523

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus DUAL Nvidia GeForce GTX 1060 3GB OC 192Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Asus DUAL Nvidia GeForce GTX 1060 3GB OC 192Bit GDDR5 (DX12) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap